Alemin Kıralı Sezon 1

Alemin Kıralı (2011) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.9
/ 10
164 oy

AileKomedi

90 Dak.PT90M

Kemal Kenan Ergen

 -

92 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Şafak Sezer in yeni dizisi Alemin Kralı dizisi ATV de yayına girdi. Kayınpederinde kalan evde tüm aileyle aynı evde yaşamak zorunda olan Aslan kral ın başından geçen olaylar. Aslan Kral rolünde Şafak Sezer oynuyor ve kırıp geçiriyor.Yılların oyuncusu Oya Başar kayınvalide rolünde. Senaryo Kemal Kenan Ergen, oyuncular Şafak Sezer, Oya Başar, Evrim Akın, Metin Yıldız, Zeynep Gülmez Yönetmen: Derya Yaruç

Filmi Ekleyen Hwoaranq
Popüler Yorumlar
altinyildiz (Jön) | 16 Eylül 2011, 20:26

oyuncular sevdiğimiz oyuncular bakalım nasıl bir dizi olacak..ama adı kıralı mı... kralımı anlamadım. komedi olsun diye kıralı demişlerse  kralı olmasını yeğlerdim...çünkü birçok çocuk ve genç izleyecek bu diziyi ve yanlış zihinlerde kalacak...etkilenilecek.

2
+6
Volk (Star) | 23 Eylül 2011, 21:18

Komik mi bu şimdi? yani gülememiz mi gerekiyor. Kocasından dayak yiyen bir kadınla komedi mi yaptıklarını sanıyorlar? Her gün bir kadın kocası yada sevgilisi, babası, kardeşi tarafından öldürülürken. Hele o babasıyla argo konuşan kız karakteri gerçekten çok yaratıcı. Açıkça eşcinsel eğilimler göstermesi babası tarafından görmezden gelinerek t erbiyesizliği ödüllendiriliyor. Aynı çocuk bir erkek olsaydı bu da dizinin kadınların dayak yemesini komik bulan senaristine komik gelecekmiydi merak ediyorum. Yazıklar olsun hem bu diziyi yapana hem de izleyene yazık.

1
+5
Tüm yorumlar (43)
STEPHEN1A (Dublör) | 24 Ocak 2014, 00:40

omik mi bu şimdi? yani gülememiz mi gerekiyor. Kocasından dayak yiyen bir kadınla komedi mi yaptıklarını sanıyorlar? Her gün bir kadın kocası yada sevgilisi, babası, kardeşi tarafından öldürülürken. Hele o babasıyla argo konuşan kız karakteri gerçekten çok yaratıcı. Açıkça eşcinsel eğilimler göstermesi babası tarafından görmezden gelinerek t erbiyesizliği ödüllendiriliyor. Aynı çocuk bir erkek olsaydı bu da dizinin kadınların dayak yemesini komik bulan senaristine komik gelecekmiydi merak ediyorum. Yazıklar olsun hem bu diziyi yapana hem de izleyene yazık.

Cevap Yaz
0
0
ahmetkaan_emek (Amatör) | 13 Kasım 2013, 13:14

1 puana bile değmez izlerken resmen işkence çekiyorum

Cevap Yaz
-1
+0
ffeyzaa (Dublör) | 27 Temmuz 2013, 14:08

Allahım şu diziyi çekenler bize işkence yapmaya yeminli sanırım :s

Cevap Yaz
0
0
hicranhicran (Figuran) | 03 Mayıs 2013, 17:36

komik değil bence nasıl izleniyor anlamıyorum

Cevap Yaz
0
0
LOsTGrL (Jön) | 15 Şubat 2013, 01:13

Bu kalitede bir dizi hala nasıl yayından kaldırılmadı şaşırıyorum...

Cevap Yaz
0
2
Reklamı Aç
Görüşleriniz