Zengin Kız Fakir Oğlan

Zengin Kız Fakir Oğlan Sezon 1

Zengin Kız Fakir Oğlan (2012) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
90 oy

AileDramKomediRomantik

90 Dak.PT90M

Müfit Can Saçıntı Metin Açıkgöz Caner Güler

64 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Son derece varlıklı Kemal bey, küçük kızı Biricik’in, becereksiz, hatta aptal gibi görünen bir adamı koluna takıp “evleneceğim adam” diye eve getirdiğinde kıyameti koparır. Bu adamdan kurtulmanın yollarını aramaya başlar.Bu yolda en büyük yardımcısı, büyük kızı Rüyam’ın Nişanlısı Sarp’tır. Sarp her ne kadar zengin, kültürlü ve büyük kızına layık bir damat adayı gibi görünse de her türlü dalaverayı çevirecek bir tiptir. Yeni damat adayı karşısında kendini ön plana çıkarmak için elinden gelini yapar ve bu tavrı nedeniyle kayın pederi Kemal beyin takdirini kazanır.İşte dizimiz Kemal beyin, kızına karşı kötü olmadan, onu küstürmeden, yeni damat adayından kurtulmanın yollarını aramasını anlatır. Zengin Kız Fakir Oğlan; padişahın kızının peşindeki modern bir Keloğlan hikayesidir.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen JohhnyDepp
Popüler Yorumlar
kingof50 (Artist) | 31 Ağustos 2013, 13:09

trt'nin mükemmel dizilerinden.Her bölümünden ayrı bir macera ve keyif oluyor.kesinlikle tavsiye ederim.

0
+5
JenGarner (Jön) | 11 Eylül 2013, 14:45

Türk dizilerinin hiçbirini izlemiyorum ve izlemicem. Hem uzun (onun yerine 1 belki 2 film izlerim) hem de bütün dizilerde ki çarpışık ilişkiler, birbirlerinin kuyusunu kazmalar, aldatmalar, entrikalar benim kusura bakmayın midemi bulandırıyor. Tesadüfen bu diziyi izlemeye başladım ve ondan beri ''beni böyle sev'' den sonra izlediğim ikinci dizi. O kadar güzel ve o kadar sıcakki. Tabi birçok insan sevmez. Ne küfür var ne entrika var ne tiki kızlar var. Benim izlediğim ilk sahnede baba ile kızın duygusal konuşması vardı. O kadar kötü oldum ve duygulandım ki keşke her dizi böyle olsa. Perşembe günlerini dört gözle bekliyorum artık. TRT sağolsun...

0
+4
Tüm yorumlar (32)
cagla_gocen_1 (Amatör) | 24 Mart 2014, 19:44

süper dizi harika

Cevap Yaz
0
0
batikanaslanalp (Amatör) | 08 Mart 2014, 00:09

hadi şükrü çabuk şükrü hızlı şükrü

Cevap Yaz
0
0
sercan14 (Dublör) | 20 Şubat 2014, 22:47

Trt son zamanlarda cok basarılı ürünler cıkarmaya basladı bu dızıde onlardan bırı.Vaktiniz degerli oldugunu bilin ona gore ızleyın.burda laga luga yapmayın

Cevap Yaz
0
0
joker29 (Artist) | 05 Aralık 2013, 23:21

Ulan neresi komik. Kamu spotu gibi dizi olmuş. Bazı sahneleri gereksiz yere bizi kandırarak 2 saatte izlettiryorlar. Diyaloglar uzun ve gereksiz olabiliryor. Ve hep bilindik şeyler oluyor.
Bir tek şu Şükrü karakteri var yoksa daha göz bile atmam. Bahşiş sahneleri komik olabiliyor.
Şükrü olmayınca kanalı değiştiriyorum saten. Bazı sahneler sırf kamu spotu reklamı.

Cevap Yaz
0
1
SozeriSahin (Figuran) | 18 Ekim 2013, 12:09

Diyaloglar ve olayın işlenişi çok basit. Nurhan o kadar iyi bir karakter ki, yanlış bir şey yapmayacağını en baştan biliyorsunuz. Ve her zaman sorun en sonda çözülüyor. Yine de insan izlemeye başladı mı bırakamıyor. Tam bir aile dizisi.

Cevap Yaz
0
1
sefai_ergul_3 (Amatör) | 20 Şubat 2014, 19:53

geniş ailedeki gibi bir karakteri oynasa daha iyi ve daha komik olurdu açıkçası

0
0
Görüşleriniz