Reply 1997

Answer To 1997

Reply 1997  (2012) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
56 oy

DramKomediRomantik

Lee Woo Jeong Jeong-woo Lee

56 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Reply 1997 dizisi Busan’da yaşayan 6 gencin hikayesinin anlatıldığı bir gençlik dizisi. 90’ların en popüler gençlik gruplarından H.O.T. aşırı hayran ve bir gün onun solistiyle evleneceğini düşleyen Sung Shi-won, Shi-won’nun bütün çocukluğunu beraber geçirdiği ve sonradan ona aşık olan çocukluk arkadaşı Yoon Yoo-jea, Yoon-jea’nın en iyi arkadaşları Kang Joo-hee ve Bang Sung-jea , Shi-won’nun en iyi arkadaşı Mo Yoo-jung ve son olarak da babası asker olduğu için Seoul’den Busan’a transfer olan sporda becerikli ama kızlarla iletişimde zayıf Do Hak-chan’nın 1997 yılından başlayan komik hikayeleri...Hikayede geçen olaylar kahramanların lisede okudukları 1997 yılı ile yıllar sonra arkadaşları ile toplandıkları 2012 yılındaki mezunlar günün arasında gidip gelmekte. Hikaye bu altı arkadaştan bir çiftin evleneceklerini ilan etmesi ile başlıyor.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen GSbesraGS
Popüler Yorumlar
becauseyouu (Jön) | 20 Mayıs 2013, 19:49

''İlk aşkın güzel olduğunu düşünmemizin nedeni, aşık olduğumuz insanın yakışıklı,güzel ya da tatlı olması değil. İlk aşk güzeldir çünkü ilk aşkımızı. koşulsuz, masumca,biraz da aptalca severiz. Ve de asla o genç, masum,tutkulu zamanlarımıza dönemeyeceğimizi biliriz. İlk aşk biraz acelecidir. Hesaplamadan,tutkuyla ilk aşkımıza koşarız ve.. ardından da başarısızlıkla yüzleşiriz.Aynı zamanda da dramatiktir. Bir daha asla hissedemeyeceğim açıklanamayan duygularla beraber gelir. Yani ilk aşk, hayatımızın en dramatik evresini oluşturur.'' dizide ilk aşk açıklamasına bayıldım , keşke daha önce izleseydim dediğim dizilerden birtanesi oldu zamanda yolculuk etmek isteyen ve arkadaşlıktan aşka doğru ilerleyen bu diziyi kesinlikle izlemeli ..

0
+18
BoYong (Dublör) | 15 Temmuz 2013, 12:38

Son dakikaya kadar insanı meraktan çatlatan eğlenceli bir diziydi. Yapısı ve konusuyla diğerlerinden farklıydı. İlk aşkın tanımı zaten çok güzel yapılmıştı insanın içini ısıtan bir dizi :)

0
+6
Tüm yorumlar (25)
JeJung (Dublör) | 22 Ocak 2014, 22:15

Başlarda biraz sıkılmıştım doğrusu bu kadar güzelleşeceğini tahmin etmemiştim çok beğendiğim bi diziydi.

Cevap Yaz
0
0
melekkoc (Amatör) | 28 Aralık 2013, 03:47

diziyi izlemeye kadar vermem zor olsa da severek izledim ve bir anda bitiriverdim :) kahkahalarım hiç eksik olmadı izlerken gerçekten çok eğlendim..son bölüme kadar merak içinde neler olacağını bekledim. dizideki geri dönüşler şimdiki zamanla 97 yılının arasındaki gitgellerde gayet anlaşılırdı kafa karıstırmadı bence..
ilk aşkın önemini ve ona olan bağlılığı anlatan bir gençlik dizisiydi. dizideki çiftler çok tatlıydı.
dizide sadece Yoon Jea'nin abisi ortalığı karıştırdı bence :) iyiydi hoştun ama ne demeye ortalığı karıştırıyorsun be adam! neyse sonra herşey düzeldi..
geç kalmadan izleyin derim eğlenceli ve heycanı dorukta bir dizi ;)

Cevap Yaz
0
2
becauseyouu (Jön) | 22 Kasım 2013, 15:01

''Sokakta biriyle çarpışmak...
Kütüphanede aynı kitabı tutmak...
Şemsiyemin altına koşan birisi...
Aşık olmanın özel olacağını düşünmüştüm.
Ama bu hayal ettiğim gibi bir şey değildi.
Bu nasıl aşık olduğumdu.
Bitti!
İIk aşkım, aniden başlamıştı.
Gözlükleri takmadığın için güzel görünüyordun.
Şimdi onlarla bile güzel görünüyorsun''

Cevap Yaz
0
6
angelfts (Figuran) | 31 Ekim 2013, 15:02

çok çok güzeldi ben afişi yüzünden hep es geçiyodum yorumları okuyunca izlemeye karar verdim.
gerçekten çok eğlenceli bazen de hüzünlü ama arkadaşlıkların ilk aşkın bağlılığın çok güzel anlatıldığı bir diziydi. kiminle olacak diye baya merak uyandırıyo insanda izlerken çatladım resmen. güzel bir dizi güzel bir final. mutlaka ama mutlaka izleyin iyi seyirler...

Cevap Yaz
0
0
GzmOzl (Figuran) | 14 Ekim 2013, 21:59

Ahh 90lı yıllarımı özledim.. Tutkulu ve masumduk, o zamanları özledim. İlk aşkıma duyduğum aşkı özledim (: İç ısıtan güzel bir diziydi. (:

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz