Marry Him If You Dare

Future Choice

Marry Him If You Dare (2013) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.3
/ 10
24 oy

2013 - -

DramRomantik

Jin-ah Hong

Miraeui Suntaek

21 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

”Gelecek Seçimi” bir radyo istasyonunda çalışan insanların tutkularını ve çalışma hayatlarını tasvir etmektedir. Bir kadın, radyo istasyonunda yazar olarak çalışmaktadır, zamanda geri gider ve geçmişte kendiyle tanışır. Kadın geçmişte kendi kendine tavsiyelerde bulunur. *** Bir yapımcı, bir yazar, bir spiker ve yayın hizmetinde çalışan insanların iş ve aşk hikayesini anlatmaktadır. NOT : Dizi 'Good Doctor' bittikten hemen sonra ekrana gelecek.

Filmi Ekleyen becauseyouu
Popüler Yorumlar
whiteheaven (Figuran) | 31 Ekim 2013, 22:53

Şuan yayınlanan diziler arasında favorim gerçekten mükemmel bi konusu var diyebilirim Heirs'ı bu kadar hevesle beklerken onu bile solladı :) Heyecanla izlemeye devam ediyorum bakalım daha neler olucak :)

0
+5
ZeyLeda (Dublör) | 30 Ekim 2013, 16:15

Konu itibariyle Heirs'i solda sıfır bırakacak bir dizi bence. Oyunculara zaten diyecek söz yok :) YongHwa ve Yoon Eun Hye harika oynuyorlar hem komedi hem gizem her şey var :) 6 bölüm yayınlandı ama hala ne olacağına dair bir fikrim yok kurgu süper.

0
+4
Tüm yorumlar (18)
GzmOzl (Figuran) | 02 Mart 2014, 21:37

Gelecek belirsizdir ama onu değiştiren bugündür. Oyunculuklar güzel. Tek ısınamadığım kişi Esas kızımız oldu. Özellikle bitiş çok anlamlıydı.

Cevap Yaz
0
0
JeJung (Dublör) | 28 Ocak 2014, 02:29

Aslında yönetmen bizim anlamamızı istemiş. Ama bir çok yerde okuduğum kadarı ile herkes sonunu yanlış anlamış. Kız Park Se Jo'yu seçmiş. Nerden mi anladım? Ne diyordu "Sana layık biri olmak istiyorum, beni bekle diyemem ama hala fikrini değiştirmemiş olursan o zmn bana yüzüğü tekrar verirsin." Yani ben fikrimi değiştirmeyecem diyor. Se Jo zaten kararını vermiş sende kalsın diyor yani bekleyeceğim demek istiyor. Ayrıca kız Kim Shin'e ne olursa olsun seninle görüşmeyeceğim de diyor. Son bir kanıt daha "Na Mirenin çocuğuyla olan fotoğraf Miranda'nın ofisinde çekilmiş.Yani Se Jo'nun ofisi =) Arka plana dikkat ederseniz farkedersiniz ;)"

Cevap Yaz
0
1
RWook (Dublör) | 27 Ocak 2014, 01:59

Sırf yong hwa için izlediğim bir dizi ama o bile kurtaramadı..güzel bir senaryoya sahip ama çok iyi olduğunu söyleyemeyeceğim çok ucu acık bir dizi olmuş bence.bazı yerlerde insana sinir krizi geçirtiyorlardı..ayrıca eun hye dizi de o kadar çirkin giyinmek zorundamıydı acaba,normalde güzel bir kız ama dizide çok vasattı hiç yakıştıramadım iki başroldeki erkegin yanına da, kendini bu kadar çirkileştirmeyi nasıl başarmış acaba..çok mükemmel diyemem ama izlenmeyecek bir dizide değil sonuçta yong hwa için izlenir her şeye ragmen

Cevap Yaz
0
1
ozlemakalin2pm (Amatör) | 23 Ocak 2014, 19:07

Sonundan memnun değilim.Geri dönüp kime gülümsediğini göstermediler. Bana kalırsa kaderi değişmedi evlendiği kişi gene aynıydı sadece karakterleri değişti.

Cevap Yaz
0
0
BaeChan (Amatör) | 17 Ocak 2014, 20:56

Konusu bakımından farklıydı ama sonu hiç güzel değildi kimle olduğu belli değildi keşke daha güzel bitirselerdi.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz