Nip/Tuck Sezon 1

Nip/Tuck (2003) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.2
/ 10
143 oy

2003 - ABD

DramErotik

44 Dak.PT44M

Ryan Murphy Jennifer Salt Lynnie Greene Brad Falchuk

219 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Nip/Tuck, Sean McNamara (Dylan Walsh) ve Christian Troy (Julian McMahon) isimli iki plastik cerrahın hayatı etrafında şekillenmektedir. Dizi son sezonunda Amerika'da kablo yayınları içinde en yüksek izlenme oranına ulaşmıştır. Dizinin 4. Sezonu 4 Eylül 2006 tarihinde Fox Tv'de başlamıştır. Dizi Amerika'da bazı kurumlar tarafından, özellikle ameliyat ve cinsellik içeren sahneleri nedeniyle eleştrilmektedir.Dizinin sevilmesinin en önemli nedenlerinden biri, kritik ve tartışma yaratacak konulara yaklaşımında sınır koymaması olarak görülebilir. Tabi bu tarz bir yaklaşım, aynı zamanda büyük eleştirileri de getirmektedir.

Filmi Ekleyen srkannnn
Tüm yorumlar (42)
gozdeC (Amatör) | 07 Nisan 2014, 19:45

Eğer bu aralar ne izlesem diye düşünüyor ve sözlüklerden baktığınız seçenekleri aratıyorken bu sayfaya geldiyseniz hemen yan sekmeyi açın ve bu diziye başlayın.

Çoğu diziyi bol aksiyonu, kaçış öyküleri, açıklanamayan hastalıkların yarattığı kaosu, insan dışı varlıkları gibi macera dolu sebeplerden izlerim. Çünkü bana göre bir dizi bana her bölüm heyecan, şaşkınlık ve gerilim yaratmalıdır. Ama bu dizi anlayışımı tamamen değiştirdi. Karakterlerin gerçek yaşam ile birebir uyuşması, her bölümde işlenen cesur konular, ilişki çıkmazları, ihtiras, etik anlayışı, gerçek ameliyat sahneleri ile muhteşem bir dizi.

Cevap Yaz
0
0
tckulakci (Amatör) | 29 Temmuz 2013, 12:03

Benim adamım Christian Troy, adam yaşamasını biliyor. Sean McNamara da iyi biri ama biraz mal bir adam, o kadar boynuza rağmen hala dengesiz karısına aşık. julia ile matt olacak oğlunu birbirine bağlayıp açık denizde okyanusun dibine bir yere bırakmak isterdim. Çok mu aramışlar atar damarları dışarı fırlayacak kadını, o yapınca iyi sean yapınca kötü, deli ediyor kadın beni deli, Sean Annalynne Mccord ile birlikte oldu ya başka da bir şey demiyorum :D

Cevap Yaz
0
1
avmerve (Profesyonel) | 05 Ocak 2013, 00:40

fakültedeyken tüm (7 sezon) sezonlarını bitirmiştim eğlenceli bir diziydi ameliyat sahneleri gerçek ameliyatlardan alınarak hazırlanmış. izleyin derim...

Cevap Yaz
0
2
Esmeralda0 (Profesyonel) | 06 Aralık 2012, 17:52

Dr. Christian Troy için tüm sezonları 2 ayda bitirdim ve Nip/Tuck en sevdiğim dizilerden biridir çok orjinal bir dizi

Cevap Yaz
0
2
arshavil (Amatör) | 01 Aralık 2012, 14:15

dızıyı ızlıcektım ama amelıyat sahnelerı yuzunden ızleyemedım:D öle seylere hiç gelemıom:D

Cevap Yaz
0
0
Reklamı Aç
Görüşleriniz