Akasya Durağı Sezon 2

Akasya Durağı (2010) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.7
/ 10
153 oy

AileKomedi

90 Dak.PT90M

Resul Ertaş

74 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Aysel, kızı Tuğçe ve sanayici kocası Kemal Bey ile birlikte rüya gibi zengin bir hayat sürmektedirler. Fakat Kemal Bey'in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal Bey intihar edince Aysel ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar. Evlerine ve bütün mal varlıklarına haciz gelmiştir. Aysel'in ve kızının gidecek hiçbir yerleri yoktur. Kemal Beyin intiharını televizyon haberlerinden öğrenen Nuri Bey hemen Aysel'in yardımına koşar. Nuri Bey, yıllar önce Kemal Bey'in özel şoförü olarak çalışmıştır. Sonraları ayrılıp bir taksi durağı kurmuştur. Şimdi Kemal Bey'e ve ailesine olan vefa borcunu ödemek istemektedir. Nuri Bey Aysel ve kızına kendi mahallelerinde eski ama şirin bir ev bulur. Aysel iş aramaya başlar. Eski tanıdıklarının vasıtası ile bir iş bulmayı ummaktadır. Fakat yüksek tahsili ve yabancılı dili olmadığı, bilgisayar kullanmayı da bilmediği için iş bulamaz. Anne kız bu hayat mücadelesinde birbirlerine destek olurlar. Bütün umutlarının bittiği anda yardımlarına yine Nuri Bey koşar. Aysel'e kendi taksi durağında şoförlük işi verir. Aysel'in katılımıyla zaten şenlikli bir yer olan taksi durağı iyice şenlenir. Kimler yoktur ki bu durakta? Tatlı üçkağıtçı Sinan, aksi ve sinirli bir şoför olan Sülüman Türkücü olmak için Güneydoğu'dan gelmiş taksici Seyit geçinmek için ek iş yapan Öğretmen Muzaffer, tıp fakültesinde okuyabilmek için geceleri taksiye çıkan doktor lakaplı Murat ve Karadenizli saf bir çocuk olan çaycımız Ali Kemal.Aysel ve diğer şoförlerimizin ekmek kavgasını, hüzünlerini ve neşelerini hep birlikte izleyeceğiz.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Selden-Ashley
Popüler Yorumlar
Behaaa (Profesyonel) | 08 Eylül 2009, 23:01

çok başarılı oyuncular yer alıyor bana cennet mahallesini hatırlattı orda oynayıp şuan bu dizide oynayan 4 veya 5 oyuncu var bana cennet mahallesini aratmadı bu yüzden zevkle ve gülerek izliyorum..umarım melek baykal geri gelir onsuz biraz zevki kaçtı gelmezsede yerine dolmayacağına eminim.

5
+7
Siyah-Kan (Figuran) | 01 Eylül 2012, 00:36

la olum sen şakamısın :)))))))))))) midem bulanıyor bu diziyi görünce

2
+7
Tüm yorumlar (71)
savas_asik (Figuran) | 05 Kasım 2013, 02:08

Gördüğün an kanalın dışına...

Cevap Yaz
0
1
mert94 (Dublör) | 28 Ağustos 2013, 15:24

yani ilk defa bir yapım için söylüyorum: Mide Bulandırıcı. ekranda görünce direk kanalı değiştiriyorum. cennet mahallesi zamanında iğrenç gelirdi bu dizi çıkınca o neydi ki diyorum şimdi.

Cevap Yaz
0
1
rosehathaways (Dublör) | 18 Mayıs 2013, 19:31

sıkıntıdan ve bıkkınlıktan başka bir şey olamadı maalesef tam tadınfa bitirmeleri gerekirdi

Cevap Yaz
0
0
ashles (Dublör) | 15 Ocak 2013, 23:48

Tamam kötüde izleniyor yahu

Cevap Yaz
0
1
izmirli89 (Profesyonel) | 20 Kasım 2012, 01:14

Allahtan bitti dizde kurtulduk zeki alasya gibi usta bir oyuncu nasıl yıllarca bu salak dizide oynadı anlayamıyorum

Cevap Yaz
-1
+1
Görüşleriniz