Ghost Whisperer Sezon 2

Film Özeti

Melinda Gordon'ın çocukluğundan beri sahip olduğu bir yetisi var. O, bu dünyayı terk edememiş ruhlardan mesaj alabiliyor. İki dünya arasında kalmak kolay iş değil.Ghost Whisperer’ın kahramanı Melinda Gordon ise bu durumu benimsemekmecburiyetinde kalmış. Çocukluğundan beri, bu dünyayı terk etmekte zorlanan, yardıma ihtiyacı olan ruhlardan mesaj alabildiğinin farkında. Bu ruhlar, Melinda’yı, mesajlarını yaşayanlara iletmek için bir kanal olarak kullanıyor. Mesajlardaki bilgiler bazen çok yoğun, bazen de dağınık oluyor, anlaşılması zorlaşıyor. Melinda yine de şikayetçi değil. Hem ölenlere, hem de hayatta kalanlara yardımcı olmayı başardığında bu olağanüstü yeteneğinin gerçek bir bağış olduğunu anlıyor. Onun görevi her iki dünyanın sakinleri arasında bağlantı sağlamak ve sona ermemiş işleri yüzünden öteki tarafa geçemeyen ruhlara elinden geldiğince yardım etmek. Bunun için de bazen bulmacanın parçalarını kendisinin bir araya getirmesi gerekiyor. İkinci sezonda Melinda yeni bir arkadaş edinecek: Daha önce Practice ve Ally McBeal gibi dizilerde izlediğimiz Camryn Manleim’ın canlandırdığı Delia Banks. Dizinin yapım yönetmeni de olan ünlü medyum James Van Praagh’ın çalışmalarından esinlenerek yaratılan Ghost Whisperer’da Melinda rolünde Jennifer Love Hewitt’i izliyoruz.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen smygezerer
Tüm yorumlar (37)
ipeeekk (Amatör) | 20 Haziran 2012, 00:37

Ghost Whisperer hiç sıkılmadan izlediğim bir dizi kesinlikle izleyin :)

Cevap Yaz
0
0
berkay94 (Dublör) | 07 Mart 2011, 01:24

öncelikle bu sezonun birinci sezondan daha iyi olduğunu söyeleyebilirim. Hem tempo, hem de sürükleyicilik bakımından çok farklı bir sezon seyrettim. Özellikle Profesör Rick Payne diziye ayrı bir renk kattı. Ama diziye yeni katılan Delia Banks(Camryn Manheim)'i beğendiğimi söyleyemem. Melinda'nın Andrea ile uyumu daha iyiydi sanki. Dizinin son bölümlerindeki hikayeler ise çok iyiydi. Özellikle birden bire Gabriel'in ortaya çıkması, her 11 Mayıs'ta bir felaketin olması ve Melinda'nın bir kardeşinin olduğunun ortaya çıkması çok ilginçti. 3. sezon bölümlerine hemen başlayacağım.

Cevap Yaz
0
1
KingOfAragorn (Jön) | 19 Temmuz 2010, 00:03

Bu sezonda fena değildi.En önemlisi kaliteli bir dizi.Konusu ve kurgusu başarılıydı.

Cevap Yaz
0
0
daggra (Artist) | 21 Mayıs 2010, 09:38

Dizisi yayından kaldırılınca gözyaşlarına boğuldu
Ghost Whisperer dizisinin yıldızı Jennifer Love Hewitt, projenin yayından kaldırıldığını öğrenince gözyaşlarını tutamadı. Beş sezondur yayınlanan ve hayaletlerle konuşma yetisine sahip bir kadının hikayesini anlatan dizi, son dönemde hayli düşen reytingleri nedeniyle iptal edildi. Haberi aldığı anda üzüntüden ağlamaya başlayan Hewitt, evinin önünde bekleyen gazetecilere de tepki gösterdi. Güzel oyuncu son sezonda bölüm başına 150 bin dolar ücret alıyordu.
 
20 Mayıs 2010 Perşembe, 15:39:45 HT

Cevap Yaz
0
0
karakitty (Profesyonel) | 15 Temmuz 2010, 03:33

haklı kadın ama değil mi ben olsam ben de ağlardım :D

0
0
ebruekmen (Profesyonel) | 26 Nisan 2010, 00:36

benim çok hoşuma gitti güzel bir dizi tavsiye ediyorum

Cevap Yaz
-1
+2
Görüşleriniz