Skins Sezon 3

Skins (2009) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
45 oy

DramKomediGençlik

46 Dak.PT46M

Bryan Elsley Jamie Brittain Jack Thorne

61 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Sıradan gençlik dizilerinden gına mı geldi? Tek dertleri, o gün ne giyecekleri olan zengin bebeleri izlemekten sıkıldınız mı? Dedikoducu kızlar, bayık bakışlar, kimin eli kimin cebinde durumları artık size çekici gelmiyor mu? O zaman gelin sizi Skins ile tanıştıralım... 2007 başında İngiltere'nin E4 kanalında yayınlanmaya başlayan Skins, Bristol'da yaşayan gençlerin hayatlarına odaklanıyor. Gençlerin hiçbiri de sütten çıkmış ak kaşık değil. Biri anoreksik, biri öğretmeniyle yatıyor, bir diğeri müslüman ve en yakın arkadaşının gay olmasını ailesine nasıl açıklayacağını düşünüyor ve bu liste uzayıp gidiyor. Anlayacağınız her birinin ciddi problemleri var. Dizi de sağ olsun, bizi üzmüyor ve her bir bölümü bir karaktere ayırarak, gençlerimizi daha da yakından tanımamızı ve dertlerine ortak olmamızı sağlıyor. Uyuşturucu, homoseksüellik, bozuk aile ilişkileri, seks, narsizm, antisosyallik, cinsel istismar, içine kapanıklık gibi gençler arasında yaygın olan sorunlara değinen Skins, daha ilk bölümüyle bile diğer gençlik dizilerinden ne kadar da farklı olduğunu, hayata pembe gözlüklerle değil de, tüm gerçekliğiyle baktığını bizlere kanıtlıyor. Bölümler ilerledikçe, bu gençlerin her birinin ne kadar da yapayalnız olduğunu görüyor ve başlarda komediymiş gibi gelen sahneler, leziz bir drama hâline dönüşüyor. MEHDİDENİZİ

Devamı
Gizle
Popüler Yorumlar
TNO (Figuran) | 18 Temmuz 2010, 18:23

gulce90 bu yorum ben bildirdikten sonra gizlendi :)

0
+6
Cryophonik (Dublör) | 23 Ekim 2010, 23:44

dizinin bu sezonu muthiş effy ve arkadaşlarının rolleri inanılmaz harika bence dizi bu oyuncularla devam edilmeli veya bu oyuncularla bir film çekilmeli :)şuana kadar izledigim en iyi sezonduydu :)

1
+4
Tüm yorumlar (15)
efrahcumali (Amatör) | 02 Mart 2014, 20:16

Skinsin ilk 2 sezonundaki karakterler efsanedir geri kalanını izlemeye dayanamadım. Hep bir boşluk hissi verdi.

Cevap Yaz
0
0
PhDem (Amatör) | 01 Ağustos 2013, 04:10

İlk iki sezona ve Maxxie'nin kişiliğine bayıldığım ve Maxxie gibi arkadaşlar olmalı dediğim dizi.Kanımca ilk iki sezonda aldığım zevki diğer sezonlarda alamadığım için izlemeyi bıraktığım dizi.

Cevap Yaz
0
0
filmtadinda (Amatör) | 18 Nisan 2013, 14:49

3. ve 4. sezonuna bayıldığım dizi.Skinsi skins yapan kesinlikle bu sezonlar 1 ve 2 de iyiydi ama bunun ucundan geçemez.Şu ana kadar izlediğim en iyi diziydi.

Cevap Yaz
0
1
Fierro (Amatör) | 29 Mart 2013, 19:26

dizinin kendine has giden yolu var. ilk sezonda ilk jenerasyonu izliyorsunuz.
ben bundan 3 yıl önce izlemiştim ilk bölümünü sonra anlamayıp kapattım, uzunca bi aradan sonra başladım izlemeye, daha önce neden kapattım diyerek pişman oldum.
şu anda toplam 3 jenerasyon var ve bunlar iki sezonda bir değişiyor.
mutlaka izlemelisiniz, en son sezonu geçen sene bitti yanlış hatırlamıyorsam. mutlaka devamı gelecektir tabiki yeni jenerasyonla.. sabırsızlıkla bekliyorum

Cevap Yaz
0
1
melihjames (Dublör) | 06 Mayıs 2012, 21:58

bu dizinin bir tarzı var 2 yılda bir jenerasyon değişiyor . tüm oyuncular gidiyor yenileri geliyor . sakın jenerasyon değiştiğinde buradaki yorumları falan okuyup diziden soğumayın derim . 5 bölüm sabrettiğinizde yeni karakterlerede alışıyorsunuz . özellikle 2. jenerasyona kıymayın en az ilki kadar iyi çünkü .

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz