White Collar Sezon 1

White Collar (2009) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
68 oy

2009 - ABD

DramGizemKomediSuç

40 Dak.PT40M

Tom Garrigus Jeff Eastin Joseph C. Muscat Joe Henderson Jim Campolongo Channing Powell

75 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Suç dehası Neal Caffrey, sonunda can düşmanı olan FBI ajanı Peter Burke tarafından yakalanır. Ama Neal, maksimum güvenlikli cezaevinden kaybettiği aşkını bulmak için kaçar. Peter tarafından tekrar yakalanan ve cezaevine geri dönmek istemeyen Neal’ın sunduğu alternatif plan; suç konusundaki uzmanlığını, diğer bulunması zor suçluları yakalamaları için diğer federal ajanlarla paylaşmaktır. Başlangıçta tedbiri elden bırakmayan Peter, kısa sürede Neal’ın kanunlara uyan ve hiç kimsede bulunamayacak sezgi gücünü ve olayların iç yüzünü anlama kabiliyetini fark eder.

Popüler Yorumlar
pesimistt (Figuran) | 12 Mart 2010, 00:19

başrollerde tru calling, traveler ve chuck gibi dizilerden tanıdığımız matthew bomer, the midleman\'den aşina olduğumuz natalie morales ve nereden tanıdığımızı yazmaya gerek dahi duymadığım tiffani-amber thiessen yer alıyor.konusu da kısaca: azılı bir dolandırıcı/suçluyu yakalayabilmek için uğraşan fbi ajanı peter burke bir başka dolandırıcı olan neal caffrey\'nin yardımına ihtiyaç duyar ancak küçük bir sorun vardır zira adamımız neal halihazırda hapistedir. neal hapisten uzak kalabilmek için fbi ajanımıza yardım etmeyi kabul eder ve ikilioyun başlar... gayet sürükleyici bir dizi tavsiye ederim...

5
+14
prestij-prestij (Profesyonel) | 26 Ocak 2010, 21:23

bu diziyi yeni gördüm sence izlemelimiyim çok bilgi yok burda biraz anlatırmısın? şimdiden teşekkür ederim...

8
+9
Tüm yorumlar (23)
aamirfan (Amatör) | 07 Aralık 2013, 00:24

Matt Bomer için başladım dizi gerçekten çok güzelmiş ve çok sürükleyici. ama her sitede bulunmuyor izlemek için çok az site var :(

Cevap Yaz
0
0
edacakan (Amatör) | 25 Ağustos 2013, 14:06

Ya ben bu adamı yerim :) Mizahiyla bakışlarıyla tek başına tüm dünyaya bedel resmen:)) Karaktere cuk diye oturmuş:)) Başka dizisi varmı acaba??

Cevap Yaz
0
0
leyla_uranbey (Amatör) | 24 Ağustos 2013, 02:41

Ahhh matt bomer yok mu sırf onun için bile izlenir. Hatta o konustuğunda alt yazıları kaçırdığım oluyor :) bazı ufak tefek bölüm hataları olsa da sürükleyici eğlenceli kafa karıştırıcı :) tavsiye ediyorum :)

Cevap Yaz
0
0
SeymaE (Figuran) | 25 Mart 2013, 21:18

matt boomer diyorsunuz, ne diyorsunuz. insan hayran kalıyor bu adama, tavırlarına, şapka takışına, gülüşüne, flörtlerine. esprilerine. Onun yanında ajan burkede ayrı bir hayran oluyorsunuz. acayip karizma bi adam, böyle adamlardan dünyanın her yerine serpiştirseler bi şey kaybetmezler. her eve lazım cinsinden. Diziye gelecek olursak, Sherlock holmesten sonra bu diziyi izleyince her şey biraz basit geliyor tabi. Ama akıcı bi dizi, bi günde bir sezon bitiyor diyebilirim.

Cevap Yaz
0
1
JenGarner (Jön) | 23 Şubat 2013, 23:24

NewYork ta geçen her dizi ve film benim için izlenmeye değerdir ilk başta. O yüzden büyük bir hevesle izlemeye başladım. Ama heyecanı gitgide daha da artmaya başladı çünkü beklediğimden daha güzel çıktı. Polisiye dizilerden biraz daha farklı, komik eğlenceli bir dizi.Matthew Bomer a hayran olmamak elde değil. Izlemenizi öneririm.

Cevap Yaz
0
0
Reklamı Aç
Görüşleriniz