Aşkın Iki Yüzü Sezon 1

The Mirror Has Two Faces

Film Özeti

Camila ve Antonio, çocukluklarından beri birbirleriyle iddiaya girmeyi seven kuzenlerdir. Camila, evli olmasına rağmen kuzeni Antonio'dan da çok hoşlanır. Girdikleri iddialarda Antonio'nun diğer kızlara oynadığı oyunlardan bu nedenle çok keyif alır.Antonio ise, babasının iş ortağının kızı Danielle ile evlenmek üzeredir. Camila, onları ayırabilmek için düğün günü gelini bırakması ile ilgili bir iddia ortaya atar. Antonio kazanır: Geline seninle evlenmeyeceğim der. Danielle'nin babası bu olay üzerine aralarında olan iş ortaklıklarını da bozar. Antonio ve ailesinin varlıkları artık tehlike altındadır. Ve Sofia girer hayatlarına Sofia, ilk gördüğü gün Antonio'dan çok hoşlanır. Ancak Camila bu duruma el koyar ve yeni bir iddia daha başlatır. Antonio, Sofia ile sadece gönül eğlendirmek için birlikte olacaktır. Bu iddianın tek şartı aşık olmamaktır. Sofia, Antonio ve Camila arasındaki entrikalarla dolu aşk, romantizm ve eğlence bu yaz sizleri bekliyor.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen dailer
Popüler Yorumlar
jbgfdjkhgjjngj (Profesyonel) | 09 Temmuz 2010, 17:19

hafta içi hergün çıkıyor güzel bir dizi herkeze tavsiye ederim

8
+17
nilaylerzan (Dublör) | 10 Ağustos 2010, 19:36

bence braz saçma bi dzi belkide konusunu tam anlamadm diedir xSS

4
+8
Tüm yorumlar (7)
kyletyson (Figuran) | 05 Ağustos 2013, 09:14

ana lucia dominguez ve maritza rodriguez bunlar için izliyordum sabah kalkıp 5.30 da :)

Cevap Yaz
0
0
MelanieStryder (Dublör) | 26 Ağustos 2012, 02:14

Bir ara baya takip ettiğim bir diziydi, konusu hoş, Carlos Ponce'u bir diziden daha tanıyordum oyüzden izlemek istedim. Bence çok güzel bir pembe dizi,eğer tv'de denk gelirseniz izlemelisiniz diyorum.

Cevap Yaz
0
0
izmitli93 (Figuran) | 28 Mart 2011, 15:45

Bu diziyi star tvde gördüm izlemeye başladım ve çok hoşuma gitti. Ama saatlerinin sürekli değişmesinden önceki gibi takip edemez oldum. Sadece hafta sonları verseler hiç kaçırmadan izlerim. Ama bilgiğim kadarıyla hafta içi saat 05.00 sıralarında başlıyo. Kısacası bu diziyi herkese tavsiye ederim.

Cevap Yaz
0
0
dilasahin (Artist) | 26 Şubat 2011, 16:06

Saatleri bana pek uygun olmuyodur bir sabah veriyorlardı bir gündüz :D Ama beğendiğim dizilerdendi kadın programları izlemektense bunu tercih ediyordum :D

Cevap Yaz
0
0
tugbaomer (Profesyonel) | 05 Ekim 2010, 21:30

güzel bir dizi başta pek konusunu anlamamıştım ama şimdi gerçekten hoşuma gidiyo...

Cevap Yaz
-1
+3
Görüşleriniz