Çakıl Taşları Sezon 1

Çakıl Taşları (2010) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.6
/ 10
371 oy

AileDramKomediRomantikGençlik

Nükhet Aylin

377 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Ekrem zeki ama hayta.Cenger çalışkan ama panik.Sevil azim abidesi ama bilgisiz.Ayçin güzel ve tembel.Cihan zeki ama amaçsız.Üniversite sınavında başarısız olurlar.Kendileri,aileleri,gelecekleri için bütün umutları tükenir.Tam da her şeyin bittiğini sandıkları yerde karşılarına muhteşem bir fırsat çıkar….Özel bir üniversiteyi burslu olarak kazandıklarını öğrenirler.Böylece yolları kesişir.Bu yeni bir başlangıçtır.Sonun başlangıcı Herşeyi düzeltmeye çalışırken bir tekme daha yer, kendilerini daha kötü bir yerde bulurlar.Birbirinden ilk bakışta nefret eden 5 genç,geleceklerini kurtarmak için mecburen bir araya gelirler.Mesleğinde dahi ama pratikte beceriksiz,farklı ve sıradışı öğretmen Neşet,yenilmiş ama ezilmemiş ev kadını Nisa Nur ve en büyük dertleri çocukları olan ailelerde hikayeye dahil olur.Ve böylece hayatlarının macerasına dalarlar. Tek bir amaçları vardır;başarılı ve mutlu azınlığın , üniversiteyi kazanan %11′in arasına girmek…Bu macerada hepsi YGS konularında daha fazlasını ; kendine güvenmeyi, mücadeleyi,korkularını yenmeyi ve -zor da olsa- birbirlerini sevmeyi öğrenecekler..

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Hwoaranq
Popüler Yorumlar
imapassenger (Dublör) | 26 Temmuz 2010, 16:11

güzeel bir dizi ;) ben beğendim. hatta son zamanlarda karşıma çıkan en güzel \"Türk Dizisi\" diyebilirim. konu güzel, oyuncular muhteşem. umarım bu dizide diğerleri gibi saçma sapan bir şey olmaz. ama şunu söylemeden geçemiycem; oyuncu kadrosu gerçekten mükemmel ;)

6
+18
sel-dem (Figuran) | 16 Ağustos 2010, 18:57

güzel bir gnçlik dizisi. ben beğenerek izliyorum.ama dizi çok tutmadı.

3
+17
Tüm yorumlar (162)
exterminate (Amatör) | 03 Ağustos 2013, 01:45

neden 2.sezonu olmadı güzeldibu dizi

Cevap Yaz
0
0
rosehathaways (Dublör) | 29 Haziran 2013, 02:35

acayip severek izlediğim bir diziydi

Cevap Yaz
0
0
walkingmovie (Figuran) | 06 Şubat 2013, 18:42

Diziden çok müzikler etkileyiciydi bitmesi üzücü oldu ...

Cevap Yaz
0
2
Erdogan4165 (Amatör) | 24 Ocak 2013, 17:27

Yorum Yazgüzel bir gnçlik dizisi. ben beğenerek izliyorum.ama dizi çok tutmadı...

Cevap Yaz
0
0
Mimuri (Amatör) | 16 Ocak 2013, 12:30

Bir zamanlar Kurtlar Vadisi'ni izlerdim ama sonra saçmaladılar ve beni Türk Dizilerinden soğuttular.Tam 7 yıl sonra Çakıl Taşları'nı izledim.Yine saçmaladılar ve ben yine Türk Dizilerinden soğudum.Yeminliyim tekrar Türk Dizisi izlemek yok.

Çakıl Taşları tutmayacak bir dizi değildi , tutardı.Ama çok iyi hatırlıyorum başta Salı günüydü sonra perşembeye aldılar.Perşembe.. Yani Kurtlar Vadisi , Fatmagül'ün Suçu Ne gibi fenomen dizilerin yayınlandığı gün.Bu şartlarda herkes internetten takip etmeye başladı.

Sonra senaristler değişti resmen diziyi mahvettiler.O sonradan gelen senaristlerin amacını çok iyi anladım : ikinci bir Kavak Yelleri vakası yaratmak istiyorlardı.Yapamadılar.Evet belki hak etmediği bir şekilde bitti ama Kavak Yellerine dönüştüremediler , iyi oldu.

Sonrada efendim kafayı Kore'yle bozmuşsun kendi yapımcılarını beğenmiyorsun diyorlar.Gel de beğen şu yapımcıları..

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz