Ağır Abi

Bütün Fragmanlar ►
Ağır Abi (2011) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.8
/ 10
142 oy

06 Mayıs 2011

AksiyonDramKomediMaceraSuç

97 Dak.PT97M

Oğuzhan Uğur

55 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Efe ve Yiğit adında iki genç moda olan mafya dizilerinden etkilenmeyi abartıp AĞIR ABİ olmayı kafaya koymuşlardır. Ağır Abi olabilmek için ne yapabileceklerini düşünürlerken, Türkiye’de yaşayan en acımasız mafya babası olan Abidin Cirit\'in yaşadığı kasabaya gitmeye karar verirler.Ufak bir güç gösterisiyle kendilerini Abidin Cirit\'e kanıtlayan ikili, amaçlarına ulaştıklarını zannederken, Cirit\'in bir anda tövbe edip kendini alemden emekli etmesiyle yıkılırlar. Cirit yine de elini ikilinin üzerinden çekmez ve Efe’yle Yiğit’i tek oğlu olan Sultan’ın koruması olarak görevlendirir. Sultan\'ın ipe sapa gelmez, aşırı şımarık hareketleri yüzünden gençlerin başına olmadık şeyler gelir. İkili kendilerini Sultan yüzünden başlarına açılan dertten sıyırmaya çalışırken, kendilerini bir anda Antepli ve Cirit arasında geçen büyük bir intikam savaşının ortasında bulur.
Filmin oyuncu kadrosunda, Sennur Nogaylar, Halil Taşdemir, Senem Başak, Serhat Turhan, A. Enver Akoğlu, Önder Yalçın, Erdinç Kurt, Sefa Songür, Cenk Dostverdi, Şefik Onatoğlu, Burçak Üzen, Murat Cirit yer alıyor.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen emma23
Popüler Yorumlar
esaret6161 (Jön) | 06 Aralık 2010, 16:53

bu film  diğer filmler arasında  sıkışıp  kalaçak gibi .. ..

8
+10
turgutceber (Figuran) | 17 Eylül 2010, 22:54

Efe ve Yiğit adında iki genç moda olan mafya dizilerinden etkilenmeyi abartıp AĞIR ABİ olmayı kafaya koymuşlardır. Ağır Abi olabilmek için ne yapabileceklerini düşünürlerken, Türkiye’de yaşayan en acımasız mafya babası olan Abidin Cirit\\\'in yaşadığı kasabaya gitmeye karar verirler.Ufak bir güç gösterisiyle kendilerini Abidin Cirit\\\'e kanıtlayan ikili, amaçlarına ulaştıklarını zannederken, Cirit\\\'in bir anda tövbe edip kendini alemden emekli etmesiyle yıkılırlar. Cirit yine de elini ikilinin üzerinden çekmez ve Efe’yle Yiğit’i tek oğlu olan Sultan’ın koruması olarak görevlendirir. Sultan\\\'ın ipe sapa gelmez, aşırı şımarık hareketleri yüzünden gençlerin başına olmadık şeyler gelir. İkili kendilerini Sultan yüzünden başlarına açılan dertten sıyırmaya çalışırken, kendilerini bir anda Antepli ve Cirit arasında geçen büyük bir intikam savaşının ortasında bulur. Filmin oyuncu kadrosunda, Sennur Nogaylar, Halil Taşdemir, Senem Başak, Serhat Turhan, A. Enver Akoğlu, Önder Yalçın, Erdinç Kurt, Sefa Songür, Cenk Dostverdi, Şefik Onatoğlu, Burçak Üzen, Murat Cirit yer alıyor.

1
+7
Tüm yorumlar (74)
yilmazbahadir (Amatör) | 27 Mart 2014, 17:15

bu filmi merak etmiştim.keşke merak etmeseydim pek başarılı değil.

Cevap Yaz
0
0
sametdmrr (Figuran) | 10 Şubat 2014, 23:38

Oğuzhan Uğur'a bu filmini neden söylemedin bize hiç dedim "Sen olsan söyler miydin bu filmi. Benden uzak, Suriye'ye yakın olsun" dedi. Senaryo iyi. Oyunculuklar iyi olmayınca kayboluyor senarya

Cevap Yaz
0
0
Balabayt (Figuran) | 30 Kasım 2013, 20:55

Fragmanı bu kadar kötü olan ve izlemek için zamanımı harcamadığım filmin kendisine bir dakikamı bile vermem..

Cevap Yaz
0
0
MRock4ewer (Figuran) | 16 Ekim 2013, 23:39

Berbat bir film insanı hiç bağlamıyor . Bir an önce bitsede kalksak diyorsunuz.

Cevap Yaz
0
1
forzAntalyaspor (Figuran) | 08 Ekim 2013, 20:50

0.1/10

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz