Beni Aya Uçur

Fly Me To The Moon

Beni Aya Uçur (2008) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
118 oy

05 Eylül 2008

2008 - ABDBelçika

Animasyon3 BoyutluAileMacera

84 Dak.PT84M

 -

Christopher Lloyd Robert Patrick Nicollette Sheridan Tim Curry Kelly Ripa

Domonic Paris

92 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Büyükbabası gibi bir maceraperest ve kahraman olmak isteyen sinek Nat, isteksiz 2 arkadaşını ikna ederek Apollo 11 ile Ay’a gitmeye karar verir. Astronotların uzay başlıklarının içinde unutulmayacak bir yolculuğa çıkan sinekler ailelerini telaşa düşürdüklerinden habersizdir.

Bir TV kanalında astronotların arkasından dünyaya el sallayan sinekler hem ailelerini telaşlandırır hem de Rusya’da televizyon seyreden sinekleri kıskançlıktan delirtirler.

Rus sinekler, Amerikan kahramanlarımızın tamamlamaya çalıştıkları görevi sabote etmek için hemen Yegor adında sinsi bir ajanla anlaşırlar.

Nat’in büyükbabası, 50 sene önce Paris’te aşk yaşadığı güzel Rus sineği Nadia ile mucizevi bir şekilde bir araya gelir ve Nadia, Rus sineklerin alçakça planından Büyükbaba’yı haberdar eder. Torununu kurtarmak isteyen Büyükbaba, gençliğindeki enerjisini tekrar içinde hissederek harekete geçer.

Bu sırada, uzaygemisinde felakete yol açabilecek bir kısa devre sorunu, Nat ve arkadaşı I.Q.’nun çabalarıyla çözülür. Daha önce sineklerin varlığından ve başardıklarından habersiz olan astronotlar, onları tebrik etmek yerine, sinekleri bir deney tüpünün içine sprey sıkarak hapsederler. Heyecanlı bir olay silsilesi sonrası tüpü kırıp NASA görevlisi Armstrong’un başlığına gizlice giren Nat, o tarihi adımları inceleme zevkine ulaşır. I.Q. ve Scooter ise Aldrin’in başlığının içinde bu tarihi olaya tanıklık eder.

Dünya, görevin tamamlanmasını sağlayan 3 küçük sinekten habersizdir ama sinek arkadaşlarımız evlerine kahraman olarak dönmüştür ve herkesi içine alan ortak bir söylemde buluşurlar: “Her zaman macera! Hayalperestler rüzgarda savrulur mu? Asla!!”

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen djmslx
Tüm yorumlar (62)
zendaya (Dublör) | 03 Eylül 2012, 21:28

Bu filmin fragmanını izledim Dünya'nın merkezine yolculuk'da... 3 boyutlu ilk animasyon filmiymiş ... Çok merak ediyorum izleyeceğim bir an önce çıkar çıkmaz

Cevap Yaz
0
0
ozgurengin (Efsane) | 17 Mart 2012, 23:26

yeğenimle izlediğim ve ikimizin de sıkıldığı bir film

Cevap Yaz
-1
+1
margi00 (Figuran) | 29 Eylül 2011, 11:09

izlediğim en kötü en sıkıcı animasyondu sakın izlemeyin filmde olay yok puanımda 2

Cevap Yaz
-1
+2
bacanasor (Dublör) | 24 Aralık 2010, 20:59

Şu anda ailece izliyoruz. Benim için pek zevkli olmasada çocuklar büyük iştahla seyreiyor.

Cevap Yaz
-1
+0
efecanatar (Amatör) | 22 Aralık 2010, 22:51

24 Aralık 2010 Cuma saat 19:55'te TRT 1 de yayınlanacak film.İzlemek isteyenlere duyurulur...

Cevap Yaz
-1
+0
Görüşleriniz