Taşıyıcı 2

Transporter 2

Taşıyıcı 2 (2005) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.9
/ 10
1736 oy

14 Ekim 2005

2005 - ABDFransa

AksiyonSuç

87 Dak.PT87M

Luc Besson Robert Mark Kamen

2317 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Frank Martin heyecanlı ve bol aksiyonlu hayatına biraz ara vermeye karar verir. Kendine Miami’nin sahillerinde oyalanacak daha sakin işler bulur. Ama geçmişindeki kariyerinin izleri bugüne de yansır. Yeni görevi onu beklemektedir.
Özel iş kuralları ve üstün performansıyla Taşıyıcı ikinci kez görev başındadır. Üstelik bu kez daha tehlikeli bir görevle!

Film İle Aynı Seride Bulunan Filmler

Filmi Ekleyen Premier
Popüler Yorumlar
CalogeroAnello (Star) | 18 Temmuz 2013, 02:22

Audrey: Profesyonel sürücü olduğunu sanıyordum. Frank: Farklı bir sürücüyüm. Seri filmler genellikle ilk film kadar tat vermez veya onun kadar başarılı olmaz. Bu film tam tersi olmuş. İlk filmden daha başarılı bir filmdi. Aksiyon sahneleri her zaman ki gibi tavan yaptı. Jason Statham, Jackie Chan'i bile solladı geçti bu adam. Evet bazı sahneler gerçekten çok abartıydı. Ama şu bir gerçek ki aksiyon filmleri her zaman abartılı olur. Beyazperde yorumcuları filmi çok aşağılamış. Bunları Jason klasiği bilmeyenler olarak nitelendiriyorum(!) Film yüksek bir tempoyla başladı ve Jason'un gülümsetici esprileriyle. Jason Statham her zaman bekleneni veren bir adam. Dövüş teknikleri sayesinde, bir çok dövüş aktörlerini geride bırakmayı başardı. Örnek; Jackie Chan, Jet Li vs. Bence aksiyon filmine ihtiyaç duyduğunuz zaman şu seriyi açıp izleyin derim. Bu olmadı diğer Jason klasiklerini halen izlemediyseniz hemen zaman kaybetmeden açıp izleyin... Dünya genelinde $85,167,639 hasılat elde etmiş bir yapım. Sinemada izleyen arkadaşları dev ekranda aksiyona boğmuş olmalı. Bence IMDb puanı gayet yerinde sayılır normal. Aksiyon sevenlere ve Jason Statham hayranlarına şiddetle tavsiye ederim. İyi seyirler.. Sinemayla kalın, sağlıcakla kalın... 8 " 1. Yapılan anlaşmayı asla değiştirme, 2. İsim yok, kimin adına çalıştığı ve teslimatı alacak kişiyi bilme, 3. Asla paketin içine bakma, 4. Asla Tutamayacağın bir söz verme. "

0
+6
harunulker (Profesyonel) | 11 Mart 2012, 10:18

bir aksiyon filmi bu kadarmı harika olur puan az 8.5

1
+4
Tüm yorumlar (441)
MahmutKaraahmetoglu (Amatör) | 14 Nisan 2014, 02:16

lki kadar abartılı,görsel anlamda süper ama konular çok hızlı gelişiyo Jason Stathman her zamanki gibi efsane oynuyor 7,9/10

Cevap Yaz
0
0
berkayozdemirr (Amatör) | 26 Mart 2014, 23:05

Aksiyon bu adamın işi. Serinin her filmi gibi çok iyi bir film. İzlenmeli!

Cevap Yaz
0
0
ogmv (Figuran) | 09 Mart 2014, 22:06

Serinin en iyi filmi olduğunu düşünüyorum.Bundaki en büyük pay Kate Nauta'nın canlandırdığı psikopat Lola karakteri.Diğer filmlerde böyle başarılı bir kötü karakter yok.Yapım kısa süresince başınızı kaşıyacak zaman bırakmayan bir tempoda ilerliyor.Abartılı aksiyon sahneleri ve yakın dövüş sahnelerinde yumruktan sonra poz verme saçmalığı göze çok batıyor.Ayrıca Jackie Chan ile özdeşleşmiş dövüş sahnelerini görmek kimilerine rahatsızlık versede benim hoşuma gitti.Bekleni veren başarılı bir yapım.İyi seyirler

Cevap Yaz
0
0
utku_koc17 (Amatör) | 21 Şubat 2014, 05:47

jason statham aksiyon filmlerinin ustalarından bu asla tartışılmaz ve taşıyıcı seriside efsane bir filmdir. bu arada o sarı or....pu hemen ölmemeliydi.işkence yapmalıydı biraz ona. o nasıl iğrenç bir karakterdir abi. kızlardan soğuttu beni.

Cevap Yaz
0
1
Olymp (Amatör) | 14 Şubat 2014, 20:50

La Bu Bildiğin Gta Vice City :D

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz