Civciv çıkacak Kuş çıkacak

Civciv çıkacak Kuş çıkacak (1975) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1
/ 10
14 oy

Erotik

Safa Önal

4 kullanıcının favori filmi

Filmi Ekleyen blondy

"Civciv çıkacak Kuş çıkacak" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Tüm yorumlar (1)
elmstreetboy (Profesyonel) | 23 Mayıs 2009, 16:40

Türk filmlerinde SEVEMEDİM KARAGÖZLÜM,
ADINI ANMAYACAĞIM, GÖZÜM SENDE, OYUN BİTTİ vs. gibi şarkılara ruhunu katan ayrıca Gönül Yazar'ın kardeşi olarak da tanıdığımız Belkıs Özener "civciv çıkacak kuş çıkacak" adlı şarkıyı okuduğunda bir erotik filmde kullanılacağını bilmiyormuş, öğrenince hayal kırıklığına uğradığı ve müziğe ara verdiği söyleniyor...

Cevap Yaz
0
0
boyacikoylu (Dublör) | 17 Mayıs 2011, 00:47

Konuya "bilmeme" mevzuundan girersek, "Hüseyin Rahmi merhum da İstanbul'u, Dersaadet'i hiç gezmediği için bilmiyormuş ama o İstanbul'u çok iyi anlatan romanlar yazmış. Kimmiş biliyor musunuz rahmetlinin bu konudaki en büyük, belki de tek yardımcıları? Bir dönem İstanbul'unun ayaklı gazeteleri konumunda bulunan bohçacı kadınlar. O kadınlar belli bir ücret karşılığında bildiklerini, gördüklerini anlatır, yazarımız da romanlarını birbiri ardına üretirmiş" dememiz mümkündür.

0
0
hakandoganamed (Dublör) | 06 Eylül 2012, 22:37

baya bi civciv çıkmış olacak ki..tavuk etini şimdilerde kırmızı ete göre çok ucuz yıyoruz...keşke akıllının bırı de kuzu cıkacak dana cıkacak dıye bi fılm yapsaydı o zamanlar..kırmızı ete hasret kaldık...belkı kırmızı et fıyatı da düşerdi...(üremenın olduğu yerde fiyat düşer) :)

0
1
Görüşleriniz