Bu Kız Beni Aşar

She's Out of My League

Bu Kız Beni Aşar (2010) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1
/ 10
427 oy

2010 - ABD

KomediRomantikGençlik

104 Dak.PT104M

John Morris Sean Anders

She is Out of My League

298 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Arkadaşlarının 10 üzerinden 5 verdiği Joe, 10 numarayla yani mükemmel kadınla tanışır ama kendine olan güvensizliği, ailesinin ve arkadaşlarının ona bakış açısı gibi etkiler yüzünden kuracağı ilişki tehlikeye girer.

Popüler Yorumlar
VFV (Star) | 02 Ocak 2013, 18:16

BU KIZ BENİ AŞAR... Konusunun klişe oldugunu iddia edenler var. ama bu konuyu bu denli iyi ve derinlemesine işleyen başka film yok. Filmin iyi göndermeleri var. Bu türü genel olarak izlemediğim halde bu filmi çok beğendim. Hatta Liseli polisler adlı filmle birlikte son zamanlarda beni en çok eğlendiren bir film. Süresi de gayet iyi finali çok duru. Genelde ''Bu kız beni aşar'' durumu birçok her erkekte vardır. (Not: Bende yok :P). Sonuçta hiçbirşey imkansız değil.Birde şu var.Yanınızda bu kadar güzel bir hatun varken insanların dikkatini çekiyorsunuz bu yinede zor bir durum değil.Takmamalısınız sonuçta o güzel hatun sizin sevgiliniz değil mi :) Filmin Oyuncuları hakkında konuşmam gerekirse Alice eve Gerçekten hoş bir hatun o sürekli gülen yüz ifadesiyle filme yakışmış.Onu geçmişte başarılı filmlerde izlemiştim.Jay Baruchel ise gerçekten mükemmeldi.Onu ilk Sihirbazın çırağında izlemiştim orda da mükemmeldi.Bu adamın 30 yaşında olması şaşırtıcı. Zayıf çelimsiz ama sempatik. 10/ 8.0

0
+34
dogukan35 (Efsane) | 10 Şubat 2014, 07:00

BU KIZ SEN İSTEDİKTEN SONRA SENİ AŞMAZ.. Direk konu bakımından bu şekilde girmek lazım.. Zor olabilir bazı şeyler ama hiç bir zaman imkansız değildir ile bütünleyebiliriz şimdiden.. Son zamanlarda izlemeye doyamadığım adam Jay Baruchel ve de güzelliğle gerçekten cezbedici bir kadın Alice Eve.. İlk önce oyunculara pas attım ama.. Hani genel bir romantik komedi filmi olarak adlandırabilirsiniz ki türüne göre öyle ve de sondaki o tatlı tebessüm ile bitmesi normal ama ne bileyim bir farkı varmış gibi duruyor gözümde.. Jay Baruchel'in o garip mimikleri, normalde kızı etkilemeye çalışan bir başrol oyuncusu beklerken kendini; filminde isminden anlaşılabileceği gibi sahip olabileceği veya olduğu kızdan küçük gören Kirk karakterinin ilginç ve de bir o kadarda eğlenceli, komik durumu. Belki de bir tık üst basamakta görmemde bu filmi, Jay Baruchel'in etkisinin olduğunu söylebilirim ki olsunda.. Bir de Alice denen kadın ! Sen nasıl bişeysin diyorsun hele de yatak sahnesi varki orada bu soru daha da anlam kazanıyor.. Ayrıca filmde ne bahsediliyorsa canlandırdığı karakter ve dolayısıyla kendi güzelliği, çekiciliği ve seksiliğiyle tamamiyle bir bütünlüğün abidesi.. Bir de şöyle bir eleştride yapmak isterim.. Jay Baruchel'in o doğallığı, birazcık Alice Eve'de yoktu.. Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama bir kaç sahnede gerçekten soğukluğunu sezdim.. Ama bazen boş sezmişimdir derim ve yan karakterlerinde işlerini çok iyi bir şekilde yerine getirdiğini belirtmek isterim.. Başka negatif düşüncelerle yüklü Stainer.. Diyebilecekler bu kadar demeden önce; izleyin bu filmi.. Çok büyük, ahım şahım bir aşk hikayesi değil kabul ediyorum ama amerkan aşk, romantik-komedi filmlerini ! izlemeye alışmış biri olarak hoşuma gittiğini söylemeliyim.. Arada bir kaç sahnede de katılarak gülebileceğinizi de belirtmek isterim başta Kirk'in banyo sahneleri olmak üzere.. Sonda ise 7.5/10..!!

0
+18
Tüm yorumlar (175)
EveryTime (Amatör) | 06 Nisan 2014, 00:37

bu kız beni aşar çünkü o bir ..... :))

Cevap Yaz
0
0
alperjoo (Figuran) | 23 Şubat 2014, 23:46

Toplum içindeki statüsünü ve insanların onun hakkındaki düşüncelerini bir saplantı haline getirmiş,kendisini daima başkalarıyla kıyaslayan öz güveni eksik bir erkeğin gönül macerasının anlatıldığı film,senaryosu klişe gözükse de gerek hareketli temposu gerekse de orijinal diyaloglarıyla dikkat çekiyor.(Erkek Fino ibaresini çok beğendim!)
Ben dahil aşağı yukarı her bireyin insanları fiziksel görüntüleri,eğitim durumları,itibarları veya maddi durumlarına göre sınıflandırmaları sonucunda oluşan duvarların aslında aşılabileceğini anlatmaya çalışan film,ilişkiler konusunda başarısız olanlar için umut aşılayan bir film olmuş.
Oyunculuk olarak ben özellikle yan rolleri çok beğendim.Onun dışında Jay Baruchel doğallıyla sizi etkiliyor.Bir komedi filmi olmasına karşın izleyicinin dikkatini her dakikasında üzerinde toplayan yapım,eğlenceli ve düzeyli bir komedi olmuş.Ben beğendim;izleyin derim...6.8/10

Cevap Yaz
0
2
tiele (Amatör) | 14 Şubat 2014, 00:05

keyifli eğlenceli sıkmayan bir film olduğunu söyleyebiliriz. yer yer güldüren, aralara romantizm sıkıştırılmış, tabi içinde +18 sahneleride barındıran izlenebilir bir romantik komedi.

Cevap Yaz
0
1
dogukan35 (Efsane) | 10 Şubat 2014, 07:00

BU KIZ SEN İSTEDİKTEN SONRA SENİ AŞMAZ.. Direk konu bakımından bu şekilde girmek lazım.. Zor olabilir bazı şeyler ama hiç bir zaman imkansız değildir ile bütünleyebiliriz şimdiden.. Son zamanlarda izlemeye doyamadığım adam Jay Baruchel ve de güzelliğle gerçekten cezbedici bir kadın Alice Eve.. İlk önce oyunculara pas attım ama.. Hani genel bir romantik komedi filmi olarak adlandırabilirsiniz ki türüne göre öyle ve de sondaki o tatlı tebessüm ile bitmesi normal ama ne bileyim bir farkı varmış gibi duruyor gözümde..

Jay Baruchel'in o garip mimikleri, normalde kızı etkilemeye çalışan bir başrol oyuncusu beklerken kendini; filminde isminden anlaşılabileceği gibi sahip olabileceği veya olduğu kızdan küçük gören Kirk karakterinin ilginç ve de bir o kadarda eğlenceli, komik durumu. Belki de bir tık üst basamakta görmemde bu filmi, Jay Baruchel'in etkisinin olduğunu söylebilirim ki olsunda.. Bir de Alice denen kadın ! Sen nasıl bişeysin diyorsun hele de yatak sahnesi varki orada bu soru daha da anlam kazanıyor.. Ayrıca filmde ne bahsediliyorsa canlandırdığı karakter ve dolayısıyla kendi güzelliği, çekiciliği ve seksiliğiyle tamamiyle bir bütünlüğün abidesi.. Bir de şöyle bir eleştride yapmak isterim.. Jay Baruchel'in o doğallığı, birazcık Alice Eve'de yoktu.. Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama bir kaç sahnede gerçekten soğukluğunu sezdim.. Ama bazen boş sezmişimdir derim ve yan karakterlerinde işlerini çok iyi bir şekilde yerine getirdiğini belirtmek isterim.. Başka negatif düşüncelerle yüklü Stainer..

Diyebilecekler bu kadar demeden önce; izleyin bu filmi.. Çok büyük, ahım şahım bir aşk hikayesi değil kabul ediyorum ama amerkan aşk, romantik-komedi filmlerini ! izlemeye alışmış biri olarak hoşuma gittiğini söylemeliyim.. Arada bir kaç sahnede de katılarak gülebileceğinizi de belirtmek isterim başta Kirk'in banyo sahneleri olmak üzere.. Sonda ise 7.5/10..!!

Cevap Yaz
0
18
foreverDean (Profesyonel) | 31 Ocak 2014, 23:36

alıştıgımız yakışıklı kaslı adam-güzel kız ikilisini bozan bir film en azından sıradan konuyu işlemedigi için güzel sayılır her türlü ama genele aldıgımızda sevdigim romantik komedilerden biri

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz