Yeni Bir Başlangıç

Jerry Maguire

Bütün Fragmanlar ►
Yeni Bir Başlangıç (1996) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1
/ 10
201 oy

DramKomediRomantik

139 Dak.PT139M

 -

188 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Jerry Maguire Uluslararası Spor İdaresi'nin (SMI) en üst temsilcisi olarak camianın tartışmasız lideridir. Jerry güzel nişanlısı Avery Bishop' a bağlıdır ve iyi bir ilişkileri vardır. Tek sorun Jerry'nin kendini otomatik pilota bağlamış olmasıdır. Arkadaşlığı iyidir, ancak cinsellikte kötüdür. Jerry SMI için yazdığı Düşündüklerimiz ve Söyleyemediklerimiz : İşimizin Geleceğidir. Sloganı yüzünden işler karışır ve işten çıkarılır. İşinden atılmış ama kendine güvenli ve kim olduğunun farkında olarak herşeye sıfırdan başlamak zorunda kalır.

Filmi Ekleyen cinmax
Tüm yorumlar (69)
CONVAYNE (Artist) | 20 Mart 2014, 10:55

Güzel bir film; spor, başarı öyküsü, dram, romantizm ve komedi hep bir arada çok iyi harmanlanmış bu yüzden bir bakıyorsunuz film hızlanıvermiş bir bakıyorsunuz durağanlaşmış. Aşk, arkadaşlık, dostluk ve sadakat gibi kavramları da son derece iyi irdeliyor ve izleyiciye sunuyor.
İzlemeden önce elim gitmedi, bir aya yakındır da bilgisayarımın yanında duruyordu açıkçası çünkü konusunda spor ve menajer yazınca yine uzun uzadıya maç görüntüleri yada finansal terimler vb. ile karşılaşacağımı sanıyordum ki yanılmışım. Küçük çocuğun sahneleri güzeldi .

Cevap Yaz
0
0
ReaCTioNaRY (Figuran) | 31 Ocak 2014, 23:33

İnanılmaz bir film. Her zaman karşımıza çıkabilecek bir film değil. Bu filmi net bir şekilde hissedebilmek için 2. bir defa daha izlememiz gerekiyor. 2. izleyişimizde muhteşem bir film olduğunu daha iyi hissediyoruz. Tom Cruise muhteşemsin. Film de tür olarak komedi yazıyor ama minik komedidramlar haricinde komik bir unsur yok. Romantizm ve psikolojinin bir araya geldiği kolay kolay bulunamayacak filmlerden. İlk defa izleyipte arada kalanların kesinlikle 2. defa izlemesini isterim. Çünkü 2 değil 20 defa izlesen sıkılmayacağın, filmin içinde kendini bulacağın, hüzünlenip mutlu olacağın, sevginin ifade şeklinin inanılmaz güzellikte sunulduğu bir film var karşınızda.

Cevap Yaz
0
0
Emineee (Dublör) | 12 Eylül 2013, 02:54

Ben fazla begenmedim , film çok duragandı bu yüzden çok sıkıldım tavsiye etmem..

Cevap Yaz
-1
+1
atafatin (Figuran) | 31 Ağustos 2013, 18:34

daha yeni izleme fırsatı buldum bu filmi izlemeyen varsa yorumlara bakıp izlemek ve fikir almak istiyorsa kesinlikle ve kesinlikle kaçırmasın.hemen izleyin.çok iyi bir film olmuş.ayrıca imdb puanı 7.2 bence 8 - 8.5 puanı hakediyor.

Cevap Yaz
0
1
hasancan-bs16 (Profesyonel) | 29 Ağustos 2013, 20:20

Uzun zamandır aradığım filmdi sonunda izledim ve beni şaşırtmadı çok güzeldi. 8

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz