Cennetin Eşiğinde

Closer To Heaven

Cennetin Eşiğinde (2009) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.3
/ 10
30 oy

DramRomantik

Jin-pyo Park Won-sub Choi

28 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Ji Soo,bir cenaze düzenleyicisidir Jong Woo’nun annesinin ölümünden sonra cenaze nedeniyle eski arkadaşlar tekrar bir araya gelirler yeniden bir araya geldikleri için mutludurlar fakat gerçek her şeyden acıdır.Çünkü Jong Woo tedavi edilemez bir hastalık çekiyor, Ji Soo’nunda başından 2 boşanma geçmiştir.Bir gün Jong Woo, Ji Soo’ya evlenme teklif eder. Ji Soo bu teklif karşısında şaşırır fakat ,teklifin kötü olmadığını düşünür.Ji Soo onunla sevgi dolu bir hayata başlamayı isterken Jong Woo ise onu kaybedeceği için korkmaktadır.Ji Soo çevresinde ki tüm olup bitenlere rağmen Jong Woo’yla evlenmeye karar verir.Gün geçtikçe Jong Woo’nun hastalığının septomları görünmeye başlar ve günler ilerledikçe vücudunun belirli bölümlerini kıpırdatamaz, bu durumundan dolayı alınganlık göstermeye başlar.Ji Soo’nun ise bundan sonra tüm isteği Jong Woo’nun hastalığının tedavi edilmesi ve tüm hayatı boyunca onun yanında kalabilmektir.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen seren91
Popüler Yorumlar
hvym (Profesyonel) | 10 Kasım 2011, 17:48

sosyal mesaj ileten oyunculuğuyla büyülüyen muhteşem yapımlardan biri.büyük emek harcandığı her halinden anlaşılıyor.konu zaten belli , görmediğimiz okadar hastalık ve bu hastalıkların binbir türlü şeklini yaşayan okadar hayat varki.birgün bizim kapımızı çalınmayacağının garantisi yok.bu yüzden izlemeli ve halimize şükür etmeli her zorluğa karşın hayatımızdan memnun olmayı öğrenmeliyiz.

2
+10
prestij-prestij (Profesyonel) | 29 Ekim 2011, 01:15

lorenzonun yağı filminde duymuştum ilk ALS yi ve filmden çok etkilenmiştim ki gerçek bir hikayeden alıntıdır... bu film de en az onun kadar acıtıyo insanın içini.. insanın hareket yeteneklerini yavaş yavaş kaybetmesi adım adım ölüme gitmesi ve hastanede sevdiklerinin yanında bekleyen insanların çaresizlikleri... insana yaşadığı her anın değerini bilmesi gerektiğini hatırlatan bir film ... iyi seyirler..

0
+8
Tüm yorumlar (15)
kemalettin (Fenomen) | 17 Aralık 2013, 01:43

Kelimelerin anlamsız kaldığı muhteşem bir film. harika bir filimdi hemde çok duygusaldı.inanılmaz derecede etkileniyor insan. myeong-min kimin yaşadığı hastalık, ji-won hanın fedakarlığı yaşananlarda çok üzücü ve inanılmaz bir aşk hikayesi var insanın öyle aşık olası geliyor.

Aşkım Yanımda Cennetin Eşiğinde bu kelimenin anlamını sadece ve sadece filmi izleyen anlar.
puanım 10/8

Cevap Yaz
0
0
ogurmmmm (Dublör) | 06 Temmuz 2013, 15:09

Aslında güzel bir film olabilirdi ama çok itici ve gereksiz sahne vardı.O yüzden ne duyguyu hissedebildim ne de filmi beğenebildim.

Cevap Yaz
0
1
ohyoulovemetoo (Figuran) | 04 Temmuz 2013, 01:31

Kim ne derse desin ben filmi beğenmedim. Çünkü kore sinemasının çok fazla filmini izledim ve bu beklentilerimin altında oldu

Cevap Yaz
0
2
Gamjeong (Dublör) | 20 Nisan 2013, 13:48

mükemmel bir film mükemmel oyunculuk ..sonunda gözyaşı döktüğüm ender filmlerden .

Cevap Yaz
0
0
gmzzee1 (Profesyonel) | 09 Eylül 2012, 00:39

Bazı sahneleri insanın içini yakıyor. Ama final yine eksik kalmıştı bana göre klasik kore finalleri denilebilir yetersiz.

Cevap Yaz
-1
+0
Görüşleriniz