Sadece Arkadaş

Just Friends

Sadece Arkadaş (2005) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.4
/ 10
624 oy

23 Ekim 2005

2005 - ABDKanadaAlmanya

KomediRomantik

96 Dak.PT96M

Adam Tex Davis

659 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Filme Ryan romantikliği ve şaşkınlığı, Amy aşkı, Anna ise Komikliği katmıştır.. Filmde sevdiği kız olan Jamie Palamino'dan (Amy Smart) uzak duramayan Chris Barender (Ryan Reynolds), Jamie ile yalnızca arkadaş kalmaya razı olmuştur. Fakat bir süre sonra buna dayanamaz ve şehrini terk ederek başka bir şehire geçip bir şirkette iş bulmuştur. Hayatı boyunca kilolu olan bu kahramanımız bu yeni şehirde yeni başlangıçlar yapmış ve hem fit birisi olmuş hem kariyer sahibi olmuş hem de kızların gözdesi olmuştur.. Bir gün şehrine popstar sevgilisi Samantha James(Anna Faris) ile geri döndüğünde Jamie'ye olan aşkı depreşmiş ve eski arkadaşına tekrar aşık olmuştur.Şimdi sırada onu etkilemek vardır.Ama kahramanımız bunu eline gözüne bulaştırmaktan geri kalmamıştır..

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen blondy
Tüm yorumlar (278)
CONVAYNE (Artist) | 15 Mart 2014, 15:33

Her zaman kızlar mı değişime uğrayacak ? Bu sefer de erkek güzelleşsin :) İyi bir romantik komedi olmuş; gereksiz esprilere ve uzun sohbetlere yer verilmeden, peşpeşe gelen olaylar zinciri ile bir buçuk saat sıkmadan izleniyor.

Cevap Yaz
0
0
2667 (Profesyonel) | 08 Aralık 2013, 20:07

boş zamanlarda izlenebilecek iyi bir romantik komedi .

Cevap Yaz
0
0
burcu.b1905 (Profesyonel) | 25 Ekim 2013, 13:48

güzel bir romantik komedi :D

Cevap Yaz
0
0
thediamond (Figuran) | 06 Ağustos 2013, 17:06

bence güzel yıllar sonra chris geri geldi ve aşkı bitmemiş demi.. ama kız salağa mı yatıyo yani .. sonunda hele şükür dedim ..

Cevap Yaz
0
2
FemmeAmoureuse (Dublör) | 23 Temmuz 2013, 14:07

Açıkcası buda sonunu getiremeden kapattığım filmler kategorisinde ama bu kötü oldugu veya bir mesaj içermediği anlamına gelmiyor sadece konunun işleniş tarzı sanırım beni sıktı.Aslında temelde baya iyi mesajlar veren bir film.Özellikle bizim kültürümüzde yaygın olan bir durumun üstüne acayip derecede vurgu yapıyor.İnsanlarla dalga geçmek ve onları küçük düşürmek.Özellikle 13-19 yas arasındaki ergenlerimizin izlemesini şiddetle tavsiye ediyorum.İnsana toplumsal değerleri en önemlisi düzgün bir karakterin ne oldugunu, nasıl olması gerektiğini ince bir imayla vurguluyor çünkü.Aslında chris dış görünümü yüzünden ezik bir tip ve benim bakış açıma göre dışlanmış ki bu bizim ülkemizde belli yaş gruplarının yaptıgı sık bir yanlış.Bence bu tamamen ailesel yanlış yetiştirilmeden kaynaklıyor.kesinlikle her ebeveyn cocuguyla beraber bunu izlemeli.chiriste iyi niyetli ve kendi halinde bir erkek cocuguyken etrafındaki insanlar onun tahammül sınırını aşan son kozlarını oynadıklarında gidiyor ama geri dönüşü sağlam oluyor. temelde bakıldıgında günümüzde belkide cogu insanın karsılastıgı durumdur bu.Dış görünümle alay etmek,toplumdan dışlanmak ama yeterli hırs ve nefret sonunda kişisel anlamda eskisine oranla fark yaratan bır görünüme sahip olmak...özellikle yineliyorum bazı yaş gruplarının kesinlikle izlemesi gerekiyor.insanları dış görünümlerindeki kusurlar için toplumdan soyutlamak ve damgalamak hoş değil sonuçta.dört dörtlük bir film olmasada verdiği mesaj güzel :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz