Korkunç Takip

The Lost Samaritan

Korkunç Takip (2008) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
64 oy

AksiyonGerilimPolisiye

95 Dak.PT95M

Thomas Jahn Chris Artiga-oliver

66 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Sıradan bir muhasebeci olan William Archer’ın düzenli bir hayatı, orta sınıf bir yuvası ve görünürde sevgi dolu bir eşi vardır... Uzun mesai yaptığı bir gece araba kazası geçirmiş yaralı bir adama yardım eder. Fakat bu iyilik cezasız kalmayacaktır. Adam iki FBI ajanı tarafından hastanede öldürülür. Durumdan habersiz olayın şokunu yaşayan William, üstü başı kanlar içinde eve döndüğünde, görünürdeki bu düzgün hayatını alt üst edecek bir manzarayla karşılaşır. Eşi kendisini, patronu ile aldatmaktadır. Üzüntü ve hayal kırıklığı ile tekrar arabasına atladığında yolu küçük bir lokantaya düşer. Orada güzel garson Elle ile tanışır ve aralarında tarifi zor bir bağ oluşur. Ama genç adamın bilmediği bir şey vardır. İki FBI ajanı şimdi de kendisinin peşine düşmüştür. İyilik yapmaya çalışırken kendisini ve sevdiklerini tehlikeye attığını anlayan William, zor bir hayatı olan Elle’i de yanına alarak kaçmaya başlar. İkisinin de kurtuluşa ve birlikte yeni bir yaşama ihtiyacı vardır.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen hightowerfrl
Tüm yorumlar (22)
mtiske (Profesyonel) | 13 Nisan 2014, 20:54

Muhtemelen kısıtlı butce ile cekmisler.
Biraz heyecan var, senaryo guzel ama iyi işlenmemiş
Bu konudan cok daha guzel film yapılabilirdi.
Orta seviye bir film
Tavsiyelik bir şey yok.

Cevap Yaz
0
0
rumeysa_avci_98 (Amatör) | 11 Mart 2013, 15:06

evet ya Ian seni seviyorum

Cevap Yaz
0
0
Esraaaaaaaa (Figuran) | 26 Kasım 2011, 16:52

çok güzel olmasa da ian için izlenir bu film

Cevap Yaz
0
2
Ruhpastasi188 (Profesyonel) | 20 Kasım 2011, 16:33

Ian somerhalderin filmlerine bakıyordum izleyeyim dedim.İyilik yaparken kötülük bulan bir insanın hikayesi konu bakımından güzel ama işleyişini kötü yapmışlar ayrıntılara yer vermemişler diye düşünüyorum fena değildi.

Cevap Yaz
0
1
not-optimist-fall (Jön) | 02 Eylül 2011, 21:57

Film güzeldi fakat kurgu zayıf ve yetersizdi..Her ne olduysa biranda oldu ve bitti..İlerleyiş çok hızlıydı ve kesinlikle Ian Somerhalder dışındaki tüm oyuncular rezil derecede amatörddüler..Daha farklı daha kaliteli bir film kesinlikle olabilirdi..Ama olmadı malesef..
Yine de izledigime pişman degilim..Ian Somerhalder ı izlemek her seye deger..Filmde cok basarılıydı..Fena film degil..İzlenir..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz