Şaşkın

Şaşkın (2006) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
391 oy

10 Kasım 2006

KomediRomantikGençlik

90 Dak.PT90M

Doğu Yücel Şahin Alparslan Cengiz Keten

314 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Mehmet İstanbul'da üniversite öğrencisidir. Tesadüfen dinlediği bir radyo programında bir kızın aşk üzerine konuşmalarından çok etkilenir ve onu bulmak için ev arkadaşı Çetin'i de yanına alarak Antalya'nın yollarına düşer. Peşinden gittiği bu esrarengiz ses hakkında, tek bildiği Antalya'da bir otelde staj yaptığı ve isminin Deniz olduğudur. Mehmet ve Çetin otelde iş bulurlar. Sıra esrarengiz kızı aramaya geldiğinde bir sürpriz onları beklemektedir, otelde elli stajyer kız vardır ve hiçbirinin ismi Deniz değildir. Mehmet aşkını ararken, otel çalışanları hatta turistler bile Mehmet'in aşkını bulmasına yardım ederler, çünkü hepsinin biryerlerde bıraktığı, açılamadığı, aranmayı bekleyen, yarım kalmış bir aşk hikâyesi vardır. Mehmet ve Zeynep telefondaki sesin birbirlerine ait olduğunu bilmeden tanışırlar ve erkekler, kadınlar, hayat, dostluk ve aşk üzerine, bazen romantik sohbetler bazen de küçük atışmalar yaşarlar. Bu belirsizlikler, yanlış anlamalar, hayal kırıklıkları, entrikalar ve Çetin'in çapkınlıkları sayesinde Antalya'da başları beladan kurtulmaz.

Devamı
Gizle
Popüler Yorumlar
vascodaGama (Dublör) | 13 Ağustos 2012, 17:00

'''Biz de şahane romantik komediler yapabiliriz. Biz de özgün senaryolar yazabiliriz. Biz de keyifli kurgular oluşturabiliriz. Bizim oyuncularımız da hünerlerini en iyi şekilde sergileyebilir. Bizim yönetmenlerimiz de işlerini müthiş bir biçimde becerebilir''' Tüm bunları kanıtlayan bu filme teşekkürlerimle..

0
+4
Tüm yorumlar (145)
sportivoenzo (Amatör) | 12 Nisan 2014, 17:18

şaşkın bir gencin yaşadığı güzel bir romantik komedi filmi , etkilendiği kızın peşine düşerek kendini sürükleyici maceraya atıyor , sıkılmadan keyifle izledim .

notum : 7

Cevap Yaz
0
0
fatimaseda (Figuran) | 16 Mart 2014, 19:45

romantik eğlenceli sıkılmadan izlediğim aradan uzun zaman geçmesine rağmen evet güzeldi dediğim film

Cevap Yaz
0
0
yilmazbahadir (Amatör) | 15 Mart 2014, 17:13

güzel bir film sizleri bekliyor.biraz basit kalsa da izleyin eğlenceliydi.

Cevap Yaz
0
0
malmalmali (Amatör) | 30 Aralık 2013, 14:13

filmi dün yatmadan bir bakıyım diye açtım ama kapatamadım sıkmayan sürükleyici bir film. Konusunu aceleci geçişlerini eleştirebilirsiniz tamam ama kimin etkisidir bilmem film baştan sona imgelerle somutlamalarla dolu, ne biliyim otobüs, sahildeki ağaç, yabancı turistlerin her biri karakterler vsvs. kendi adıma üzerinde çalışılmış bir iş izlediğimi düşünüyorum ve akışta önemsiz ayrıntılar gibi görünse de filme çok şey katmış. Oyunculuklar genel olarak başarılı. Serenay Sarıkaya'dan da bahsetmeli, şimdilerde de çok profesyonel olmasa da oyunculuğu o zamanlar çok taze ve sırıtıyor. Ustalara laf dahi edemem zaten Keskin ve Taylan yine muhteşem.

Cevap Yaz
0
0
ibrahimkurt55 (Figuran) | 26 Kasım 2013, 22:31

Güzel film.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz