Kaçış

Getaway

Bütün Fragmanlar ►
Kaçış (2013) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.9
/ 10
87 oy

AksiyonSuç

Sean Finegan Gregg Maxwell Parker

42 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Karanlık ve heyecan verici bir aksiyon filmi olan Getaway’de eski araba yarışçısı Brent Magna zamana karşı yarışacaktır. Brent özel bir Shelby Cobra Mustang ve sahibiyle, kaçırılan karısının hayatını kurtarmak için gizemli bir düşman tarafından içine girdiği macerada zamana karşı yarışır.

Filmi Ekleyen Phenomena

"Kaçış" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Popüler Yorumlar
LOsTGrL (Jön) | 22 Ocak 2014, 23:44

Getaway filminin afişine ve konusuna baktığımız zaman beklenti büyük olmuyor o yüzden beklentilerimi düşük tutarak izledim ve film beni hayal kırıklığına uğratmadı!Senaryonun zayıflığı ve mantık hataları filmi belli bir kaliteye sürükleyemiyor..Seyirci her ne kadar durağan bir senaryo ile karşılaşmasa da hareketli sahneler bazı anlar sıkıcı olabiliyor!Takip sahneleri çok daha yaratıcı ve mantıklı olabilirdi..Özellikle Selena Gomez bence filmde yapay oyunculuğuyla sırıtıyor!Onunla ilgili tek hoşuma giden nokta ise abartıdan uzak gayet natürel duran kıyafeti..Ethan Hawke ise son zamanlarda gerçekten basit yapımlarda yer almaya başladı..Oysa ki gayet iyi oyunculuğu var ama sağlam senaryo olmadıktan sonra malzeme bir işe yaramıyor açıkçası!Yine de her şeye rağmen berbat bir film değil vakit geçirmek için gayet ideal!En azından kaza sahneleri oldukça güzel çekilmiş bu tarzdan hoşlananlar beğenebilir..

0
+8
mertercan (Artist) | 06 Şubat 2014, 12:06

"SIKI TUTUN!" eşini rehin aldılar ve onun ölmemesi için verilen tüm görevleri yapmalısın.. daha önce bu kadar yoğun bir film izlediğimi hatırlamıyorum. film baştan sona aksiyon. abartmıyorum baştan sona. bu aslında aksiyon seven insanlar için güzel bir olay ama eminim ki onlar için de bu film fazla gelecektir. evet aksiyon hiç bitmiyor. bir de bununla birlikte sürekli açıları değişen kamera sahnelerini birleştirmişler. sürekli kameraların açılarının değişmesi ve aynı anda bitmek bilmeyen aksiyon izlerken beni yordu açıkçası. konu da zaten bir o kadar klişe. asıl üzüldüğüm bu kadar iyi hazırlanan prodüksüyonla ortaya çıkan kalitesiz bir film olmuş Getaway. şaşırtıcı derecede iyi aksiyon sahneleri var ama teknik olarak bakıldığında hepsi havada kalmış. o kadar çok patlama sahnesi boşa gitti sanki. saçma sapan kamera efektleriyle birleştirmişler canım sahneleri.. fakat tüm bunlara rağmen film sürükleyici olmuş. sadece 90 dakika boyunca aksiyon izlemek isteyenler izlesin. 4.4

0
+7
Tüm yorumlar (34)
dustopikzat (Amatör) | 09 Nisan 2014, 15:23

izlenir bu film, heyecanlı hareketli

Cevap Yaz
0
0
demilenatoricitioner (Amatör) | 15 Mart 2014, 23:21

Selena'nın oynadığı bir filmin kötü olması imkansız bence. Çok başarılı bir şarkıcı ve oyuncu. Burda da yeteneğini göstermiş. Boşuna Selenator değilim :D

Cevap Yaz
-1
+1
Reader58 (Amatör) | 15 Mart 2014, 11:25

Selena Gomez 15 yaşındaki ergenler gibi görünmüş. :D Film genel olarak başarılı aksiyon sahneleri gayet iyiydi. Tempo hiç düşmüyor. Tavsiye ederim.

Cevap Yaz
0
1
mucahit_meral_98 (Amatör) | 16 Şubat 2014, 15:35

iyi çalışma diyerek başlayıp bitsede gitsek olduk izlerken

Cevap Yaz
0
0
mustafa_kara_73932646 (Amatör) | 16 Şubat 2014, 13:01

film güzel fakat kamera biraz kötü 60 sn filmine benziyor

Cevap Yaz
-1
+1
Görüşleriniz