Grinin Elli Tonu

Fifty Shades of Grey

Film Özeti

Edebiyat ögrencisi olan Anastasia Steele, genç girişimci Christian Grey'le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Anastasia, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Anastasia'nın güzelliği, zekâsı ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder, ancak şartları vardır...
 
Grey'in sıra dışı erotik istekleri karşısında şoka uğayan ama bir yandan da heyecana kapılan Anastasia tereddüde düşer. Büyük başarısına rağmen -çok uluslu şirketleri, uçsuz bucaksız serveti ve sevgi dolu bir ailesi vardır- Grey şehvete esir olmuş ve hükmetme hırsı olan bir adamdır. Çift, cüretkâr ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken, Anastasia, Christian'ın karanlık sırlarını ve kendi gizli arzularını keşfeder.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen JkR-heath
Popüler Yorumlar
rosehathaways (Dublör) | 04 Mart 2013, 23:36

tek dileğim bu fliminde kötü oyunculardan kurbağam olmaması

0
+6
Tüm yorumlar (36)
zeynep_tank_5 (Amatör) | 05 Mart 2014, 09:34

arkadaşlar ben kitabı yeni okudum bitirdim.Ve filmi çekiliyormuş denilince internette araştırmaya başladım.Ama film sanırım çekilmiş ve filmde matt bomer oynuyor .Benim biraz kafam karıştı filmin ikincisimi çekiliyorda kadro değişti.beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Cevap Yaz
0
0
ozzerk (Amatör) | 05 Mart 2014, 18:33

Filmin vizyon tarihi 13 Şubat 2015 henüz ilk film olacak. Mağlesef Matt Bomer kadroda yer almıyor...Filmde gördüğünüz oyuncu kadrosu karar kılınan son isimler..Beklemedeyiz henüz herhangi bir film gösterilmiş değil hiç bir şey kaçırmadınız :))

0
0
buse_hustaskesen (Amatör) | 03 Mart 2014, 20:34

okurken kurguladıgım Christian ve Ana değil bende böyle hayal etmemiştim

Cevap Yaz
0
1
gamzesentrk (Amatör) | 01 Mart 2014, 14:05

ben anastasiayı hiç böyle hayal etmemiştim, christian'ıda daha çekici daha kaslı hayal ediyordum çünki kitabında Christian baya bi övülmüştü ama umarım oyunculukları güzeldir.

Cevap Yaz
0
2
semahat_ceylan (Amatör) | 28 Şubat 2014, 13:15

Oyuncu kadrosu çok kötü be. Önyargıyla yaklaşmıyım diyorum ama elle tutulacak bir yani yok!

Cevap Yaz
0
1
gulhanimseyitoglu_cevik (Amatör) | 25 Şubat 2014, 15:20

Jamie Dornan belki bi nebze kabul edilebilir ancak Dakota gerçekten olmamış... nerden tutsak elimizde kalır yani ne yazık ki...

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz