Kadın Aklı Erkek Aklı

The Ugly Truth

Kadın Aklı Erkek Aklı (2009) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.0
/ 10
2695 oy

25 Eylül 2009

2009 - ABD

KomediRomantik

96 Dak.PT96M

Karen McCullah Lutz Nicole Eastman

3298 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Abby, bekârlığı dışında her soruna anında çözüm bulabilen bir TV programı yapımcısıdır. Reytingleri düşüş gösterince, işe yeni alınmış Mike’la ekip olmak zorunda kalır. Erkekler hakkında ipuçları vermekte olan bölümünün reytinglerdeki ani artışı, Mike’ın yerini garantiler. Abby, bekâr komşusu Colin’le tanıştığında ise doğru hamleleri yapmak için Mike’ın görüşlerine ihtiyacı olduğunu anlar.

Filmi Ekleyen celine105
Popüler Yorumlar
scarlettj (Efsane) | 26 Ağustos 2012, 11:49

SEN ONAY LİSTEMDEKİ 10 ÖZELLİKTEN 9’UNA SAHİPSİN… Bekar program yapımcısı Abby ve yeni program sunucusu Mike’in zorunlu çalışmakta oldukları proje ‘’ACI GERÇEK’’ üzerine kurulan hoş bir romantik komedi. Abby Mike’tan bir o kadar nefret etse de yeni tanıştığı ortopedisti tavlamak için verdiği ipuçları sayesinde anlaşmaya varırlar. KADIN ERKEK İLİŞKİLERİ ÜZERİNE AKILLI GÖNDERMELER… * Asla eleştirme.. ** Ne derse gül.. *** Erkekler görüntüye önem verir.. **** Asla sorunlarından bahsetme.. Alınan akıllı taktikler ile karşı taraf tavlanır ; ancak bu tüyolar gerçek Abby’i yansıtmakta mıdır? ÖN YARGILARI YIKMANIN ŞEREFİNE… Romantik komedinin sonu bellidir. Ancak senaryo eğer filmi bize gerçek hayat gibi algılatabiliyorsa o kadar başarılıdır. Özellikle akıllı ipuçları ; eğlenceli sahneler ve romantik sahnelerle süslü bir film olunca izleyicilerden artı puan aldığını düşünüyorum. Oyunculardan Gerard Butler özellikle etkileyici bir performansa sahip. Traihi , aksiyon ,macera filmlerinde başarılı derken; romantik komedideki başarısını da gösteriyor bu filmde. Katherine Heigl’e diyecek hiçbir şeyim yok. Son dönemde bu türde öne çıkan başarılı bir oyuncu ve Gerard Butler ile kimyaları çok iyi uymuş. Romantik komedi severlere tavsiye ederim. 7.8 /10.. İyi seyirler dilerim…

0
+9
-beet- (Amatör) | 12 Eylül 2009, 13:16

evet sana katılıyorum çoğu filmde buna rastlamak mümkün bence saçmalık doğru düzgün çevirseler nolur sanki...

1
+7
Tüm yorumlar (1407)
CONVAYNE (Artist) | 04 Nisan 2014, 19:20

Bildik bir "Bütün aşklar nefretle başlar" filmi; ilk 15 dakikasını izledikten sonra olacaklar konusunda az çok bir fikre varabiliyorsunuz. İzlenebilir kılan ise başarılı erkek analizi ve Gerard Butler son derece başarılı fırıldak rolü. Seks sahneleri olmasa da espriler ve küfürlerin neredeyse tamamı seks üzerine olduğundan ailece izlemenizi tavsiye etmem; boş bir zamanınızda gülüp eğlenmek için izleyebilirsiniz.

Cevap Yaz
0
0
arthuro_rca (Amatör) | 22 Mart 2014, 03:28

Çok çok iyi bir film :)

Cevap Yaz
0
0
WalllE (Figuran) | 19 Mart 2014, 17:31

Hollywood'un klasik romantik-komedi filmlerinden biraz daha farklı olmuş.(iyi anlamda).Gerard Butler'ın performansı gayet iyiydi.

Cevap Yaz
0
1
JoSePhiSM (Amatör) | 17 Mart 2014, 02:54

İdare eder bir filmdi, çok iyi demek isterdim ama senaryoyu az çok tahmin edince pek bir havası kalmıyor. Bazı şeyleri daha filmin başından anlıyorsunuz. Sadece nasıl gelişeceği size çekici geliyor.

Onun haricinde, güzel bir kız ve güzel bir adam.

Cevap Yaz
0
0
seda_kilcik_393 (Amatör) | 16 Mart 2014, 15:06

Ahım şahım değil ama çok güzeldi. Tavsiye ederim.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz