Aşk Kırmızı

Bütün Fragmanlar ►
Aşk Kırmızı (2013) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.7
/ 10
452 oy

15 Mart 2013

Romantik

Osman Sınav

164 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir.  Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışlarıdır.
Antalya'daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat'ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül'ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır.  Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül'dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı. 

Devamı
Gizle
Popüler Yorumlar
DemetriaLovato (Profesyonel) | 27 Şubat 2013, 19:00

'Hemen ilk saniyeden ver sevişmeyi !! aşk'ı tamamen seks vurgusuyla öne çıkaran böyle filmler yüzünden artık 1970'lerin Türk filmlerine dönme kararı aldım. Yok arkadaş ya herşeyin b.kunu çıkardılar walla!!

0
+15
asiorhan54_61 (Dublör) | 25 Şubat 2013, 12:27

Senorya falan dönüp dolaşıp aynı şeyleri çekiyorlar..yok yani orjinal birşeyler üretemiyorsanız kendinizi 2 3 sene nadasa bırakın baride orjinal bir şey çıksın ortaya :)

1
+10
Tüm yorumlar (307)
tropikal (Dublör) | 22 Nisan 2014, 15:37

Kızlar bu filme bayılmış, herkes bunu önerip duruyodu. İzledim sonunda, evet güzel bi film işte, tesadüfler, "hass.tir lan noluyo"lar gidiyo sonuna kadar. Filme dair söylenecek şey, izlenebilir bi aşk filmi olduğu, dahası abartıdır. Güzelmi, evet güzel, ama yere göğe sığdıramayanlar, "hayatımın en iyi filmi" filan diyenlere kızdım yani. 10/6 puanımdır. İzlemeyenlere de iyi seyirler :)

Cevap Yaz
0
0
yilmazbahadir (Amatör) | 15 Mart 2014, 16:59

orta seviye bir film

Cevap Yaz
0
0
xLilithx (Profesyonel) | 03 Mart 2014, 23:04

Spoiler içerebilir.

Çok ağır çok saçma yorumlar yapılmış, bence gayet iyi gayet gerçekçi bir filmdi. Aşkı cinsellik olarak yansıtmışlar diyorsunuz, adamlar zaten 17 yaşında birlikte olmuş e kadın zaten eskort üstüne hepsi yetişkin insanlar birlikte olmadan mı duracaklar? Size gerçekçi geliyor mu birlikte olmamalı? Ayrıca filmde sadece cinsellik olarak aşk yoktu, Ferhat'ın Nazlıgül'ü kırmızı banka götürdüğü zamanı hatırlatırım. Ayrıca Nazlıgül ile Ferhat'ın ilişkisinde çok büyük bir tutku da vardı bu da cinselliği kaçınılmaz kılıyor. Bence cinsellik cinsellik diye olaya sığ bir yerden bakacağınıza duyguya bakın. Orada adamın iki kadın arasında kalışı, Zeynep'in çaresizliği, Nazlıgül'ün fedakarlığı gibi üstüne düşünülmesi gereken; ben olsaydım ne yapardım diye insanın kendini sorgulayacağı bir çok duygu vardı, bence bunlara yoğunlaşın biraz.

Cevap Yaz
0
1
romantiksever (Figuran) | 26 Şubat 2014, 02:40

Aski,tutkuyu sevgiyi iyi anlatan bir filmdi bence!

Cevap Yaz
0
0
McashiMrunchi (Amatör) | 17 Şubat 2014, 20:17

Türk sinemasını tercihen uzun zamandır izlemeyen bir izleyiciyim.. Yeni çekilen yapımlar yerine eski Yeşilçam yapımlarını defalarca izlemeyi tercih ederim.. Biraz etrafın yorumları birazda merakım sebebiyle son 1 haftada birkaç film izledim.. Kardeşim şöyle yeni, drama ve kasvete boğmayan, şaşırtıcı bir senaryo ile karşılaşmaz mı insan? Nedense bizim senaristlerimiz iyi filmi drama bağlıyorlar.. Evim Sensin, İncir Reçeli, Aşk Tesadüfleri Sever ve Aşk Kırmızı gibi 4 ana filmin sonucu hep aynı.. Esas kız veya esas oğlan.. Biri mutlaka ölüyor.. Mutlu son diye bir şey bizde yok sanırsam.. Sanılmasın ki filmleri beğenmedim.. Beğendiğim, duygulandığım yapımlarda oldu içlerinde ama hep aynı mı olmak zorundalar?

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz