Kahraman İkili

Free Birds

Bütün Fragmanlar ►
Kahraman İkili (2013) afişi Facebook'ta Paylaş Seanslar
Ekle
6.2
/ 10
70 oy

01 Kasım 2013

2013 - ABD

AnimasyonKomedi

 -

Owen Wilson Woody Harrelson Murat Boz Amy Poehler Dan Fogler

Craig Mazin David I. Stern John J. Strauss

Jake & Reggie

17 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Free Birds, özgürlükleri için menülerden hindi yemeğini kaldırma amacıyla bir araya gelen ve zamanda yolculuk yapan iki hindinin eğlenceli öyküsünü konu ediniyor. Reggie son derece mutlu ve sorunsuz bir hayat sürerken kendini Şükran Günü yemeği için Beyaz Saray'da hazırlanırken bulur. Bir gün Jake isimli başka bir hindi tarafından kaçırıldığında ise orada bulunmasının asıl nedenini öğrenir. Reggie, yemek masasının onur konuğu olmaktan ziyade masanın sıradan yemeklerinden biri için kullanılacaktır. Reggie ve Jack kafa kafaya verip devasa binadan kaçmaya karar verirler, bu sırada da evin bir köşesinde yer alan hükümete ait gizli bir labaratuarla karşılaşırlar. Labaratuarda bulunan zaman makinesi onları 1621 yılına, Şükran Günü yemeğinin ilk kez yapıldığı tarihe götürür.
Kahraman İkili filminin Türkiye galası, İstanbul ve Şanlıurfa'daki yardıma muhtaç çocuklar için yapıldı. Murat Boz da Şanlıurfa'da genç hayranlarıyla buluştu.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Junla
Popüler Yorumlar
hakandoganamed (Dublör) | 25 Ekim 2013, 22:40

murat bozun sesıyleeeeeeeeee.... vayyyyy ne buyuk bir ayrıcalık...ne buyuk bir hedıye ...gözümüz aydın olsun.o seslendırdıyse tamam ..hemen sinama salonların hucum edelım..hadı ne beklıyorsunuz hurrrrraaaaaa hucummmm...bu tarıhı olayı kaçırmayalım.

4
+6
Tüm yorumlar (31)
CinemaAddict (Amatör) | 13 Nisan 2014, 02:09

Güzeldi.

Cevap Yaz
0
0
HiHitlerAd (Jön) | 03 Nisan 2014, 15:08

İyi ve kaliteli bir animasyon film ancak bilindik markalardan birinin eseri değil, bu da çok sevindirici. Daha önce dışarıya bir çok iş yapmış Reel FX Stüdyosu ilk defa kendi orijinal işine imza attı ve bu konuda da gayet başarılı. Umarım bir Blue Sky gibi kaliteli işlere imza atmaya devam eder ve bu alanda bir marka olur.

Cevap Yaz
0
0
corcci_hacii (Figuran) | 09 Mart 2014, 07:33

Turkey olarak kaç yerde adımız geçmiş :D

Cevap Yaz
0
0
turk3y90 (Dublör) | 05 Mart 2014, 00:29

Animasyonlarda kalite bellidir, bir çok animasyon çocuklara hitap eder, çocuklar çizgi film gibi izler ve bazı animasyonlar ise çocuklar ve büyüklere hitap eder, bu animasyon bu kategoriye giriyor, senaryo çok iyi, filmdeki ince espriler ve imalar aslında düşünmenizi sağlıyor, örneğin" gelecekte kuşlar ne yapıyor duvar karşısına geçip yemek mi yiyorlar, bizim çalışmamız lazım yoksa aptallaşırız" burada aslında hindilerden bahsetmiyor şuan ki insanlardan bahsediyor, özellikle Amerikan toplumundan Amerikadaki bir çok insan haritada kendi ülkesini bulamaz yada oy kullanmaz hayat umurlarında değildir, eğer insanlar böyle davranmaya devam eder Türkiye için bütün dünya ülkeri için aynı duruma gelecek, film ilk dakikalardan itibaren keyifle izledim bazı sahneleri gerçekten komikti eğerki 2.filmi çıkarsa onuda terettüt etmeden izlerim, 2.filmin çıkacagınıda son dakikalarında belirtiyorlar zaten ;) 8/10

Cevap Yaz
0
0
bencesinema (Amatör) | 01 Şubat 2014, 15:21

Güzel sayılabilecek bir film, ama tabi ortalamayı geçmiyor. 6/10

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz