Benimle Oynar Mısın?

Benimle Oynar Mısın? (2013) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1
/ 10
295 oy

27 Eylül 2013

DramKomedi

Eyşan Özhim Aydın Bulut

100 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Talihsiz bir olay sonrasında ceza alarak hapishaneye gönderilen Sibel, sekiz yıllık mahkumiyetin ardından özgürlüğüne kavuşur. İlk işi ise bu süreçte yetimhanede barınan kızı Rüya'ya tekrar kavuşmaktadır. Kızını yanına alıp doğduğu günden bu yana yaşadığı Beşiktaş semtinden taşınacak olan Sibel, Antalya'ya taşınmayı planlamaktadır. Ne var ki Rüya'nın bu güzel semti bırakmaya niyeti yoktur. Zira Rüya annesinin yokluğunda Beşiktaş'a sımsıkı sarılmış ve büyüdüğünde Beşiktaş'ta futbol oynayan bir oyuncu olmanın hayallerini kurar olmuştur. Bu nedenle annesiyle başka bir şehre taşınmayı istemeyen Rüya'nın acil olarak yapması gereken daha önemli bir iş vardır: Annesinin hapse düşmesine neden olan babasını bulmak...
Benimle Oynar Mısın'da Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı önemli bir yer tutuyor. Film aynı zamanda İnönü Stadı'nda çekilen son film olma özelliği de taşıyor. Benimle Oynar Mısın, 2013'ün Eylül ayında sinemaseverlerle buluştu.

Devamı
Gizle

"Benimle Oynar Mısın?" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Popüler Yorumlar
CalogeroAnello (Star) | 27 Eylül 2013, 14:56

Yine gözlerim doldu, tüylerim diken diken oldu. Beşiktaş aşkı bir başka abi be. Gişe rekorları kırdırcaz inşallah.

0
+10
mert_turker1 (Amatör) | 21 Ağustos 2013, 13:00

Bir fenerbahçeliyim ama yeryüzünün en harika taraftar gurubu çArşıdır.Film başarılı olacaktır diye tahmin ediyorum,çıkar çıkmaz gideceğim

1
+9
Tüm yorumlar (111)
Kartal1453 (Amatör) | 23 Nisan 2014, 07:34

Film çok basit ve sıradan kadrosuna bakıpta aldanmayın derim gerçekten vasatın altında. Tek artı tarafı Beşiktaş J. Klübünün iyi reklamı yapılmış ee bende Deli gibi Beşiktaş tutkunuyum vasatın altında olmasına rağmen beni gururlandırdı

Cevap Yaz
0
1
jimmydean (Dublör) | 22 Nisan 2014, 09:16

Beşiktaşlıların, Çarşı hayranlarının farklı bir gözle izleyeceği kesin. Ben film olarak baktığımda gayet durağan ve sıradan bir konu ve kurgusu olduğunu gördüm.

Aynalarda gördüğümsün, çözemezler kördüğümsün, ağladığım güldüğümsün, ....
Siyahımsın beyazımsın, alayına isyanımsın, asi ruhum Beşiktaşsın sen

Film sayesinde öğrendiğim, bayıldığım güfte ve beste. Son bölümde gerçek taraftar görüntüleri eşliğinde şarkı muhteşem olmuş. Sadece bu şarkı için bile tekrar tekrar izleyebilirim.

Cevap Yaz
0
0
ilericimm (Profesyonel) | 18 Nisan 2014, 17:52

fenerbahceliyim ama çok güzel filmdi beşktas taraftarına her zaman saygı duyuyorum

Cevap Yaz
0
1
oguzhanuzun55 (Amatör) | 18 Nisan 2014, 17:17

AŞKIN ADI BEŞİKTAŞK

Cevap Yaz
0
0
seko7356 (Profesyonel) | 14 Nisan 2014, 14:39

Taraftar olmayı patronlar için müşteri, holiganlar için kamufle aracı olmamak ve spor ahlakı olmayan oyunculara tahammülüm kalmadığı için bıraktım. Hala Beşiktaş ve çArşı sempatim devam ediyor biraz da olsa.

Filmin içeriği ve verdiği mesajlar şu zamanlarda tam da ihtiyacımız olan şeyler aslında. Anlatım dili ve oyunculuklarda güzel abartıya kaçılmadan olması gerektiği olmuş. Her şeyiyle keyif alınıp izlenecek bitince tezahürat yapmaya başlayacağımız bir film.

Uzun vadede çArşı grubunun dizisi bile yapılabilir tabi böyle bir diziyi yayınlayacak kanal bulunabilirse.
Puanım: 9

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz