Kadın İşi Banka Soygunu

Kadın İşi

Kadın İşi Banka Soygunu (2014) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.8
/ 10
146 oy

17 Ocak 2014

Komedi

90 Dak.PT90M

Şahin Alparslan

Kadın İşi Banka Soygunu

25 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

“Kadın İşi”; farklı nedenlerle hayal kırıklığına uğramış, kalpleri kırık 4 kadının, kendileri için göze alamayacakları riskleri, şartlar ne olursa olsun birbirleri için göze alarak kalkıştığı banka soygunu macerasını anlatıyor. Başlarına ne geleceğini düşünmeksizin, hiçbir koşulda birbirini satmayan 4 kadının sırt sırta verdiği film; gerçek dostlara daha sıkı sarılmanın ne denli önemli olduğunu anlatırken, en zor şartlarda dahi gülecek bir şey bularak hayata tutunmanın önemini de seyirciye eğlenceli bir şekilde hatırlatıyor.
Filmde Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Filiz Ahmet ve Esra Dermancıoğlu başrolde oynuyor.

Devamı
Gizle
Popüler Yorumlar
deniz_s_sevgi (Dublör) | 26 Ocak 2014, 13:08

YA abi sonra yorum yapıyosunuz ülke sineması gelişmiyor diyosunuz yorum yapılmıcak gibi değil ki senaryo saçma oyunculuklar iyi değil allah aşkına American Hutson(örnek) da vizyonda ikiside efeksiz düz çekim filmler ama birinin senaryosu zekice yazılmış oyunculukları süper bir amaç uğruna yapılıyor hadi ödül almasını geçtim american film tabii o alıcakta bu nedir ya tamam american huste nin oyuncularına para yetişmiyodur da en azından senaryosu olağan üstü buda paray la değil zekay la olur

0
+7
ByMaverick (Figuran) | 16 Ocak 2014, 20:11

Film yarın vizyona giricek ama şimdiden 20 kişi oy kullanıp filmi yerlerde süründürüyor, bizde bu mantık ön yargı devam ettiği sürece film sektörü bırakın kendini geliştirmeyi yerinde bile sayamaz.. NOT:Yetkili arkadaşlardan ricam olucak.. Lütfen siteye konulan filmlerin vizyona girdiği andan itibaren yorum yapılabiliyor olması daha sağlıklı olur diye düşünüyorum! Aksi halde görüyoruz henüz vizyona girmemiş olmasına rağmen sırf bazı arkadaşların egolarını tatmin amaçlı oy kullandığını görebiliyoruz.. Saygılar!

3
+7
Tüm yorumlar (81)
ozlem1994 (Amatör) | 22 Nisan 2014, 21:49

İdare eder bir film ama hiç değilse banka soymaya farklı bir bakış açısı olmuş :)

Cevap Yaz
0
0
alwayshtk (Dublör) | 22 Nisan 2014, 04:57

Filiz Ahmet'e çok güldüm. Harika oynamış. Hahaha. :)

Cevap Yaz
0
1
jimmydean (Dublör) | 21 Nisan 2014, 15:16

İdare eder, eğlenceli sayılabilecek bir seyirlik olmuş. Filiz Ahmet'in oyunculuğu daha bir öne çıkmış. Meltem Cumbul memoli memoli diye gezinse yadırganmayacak hani, 2002 Altın Küre ödül töreninde hangi akla hizmetle olduysa çıkıp 30 saniye konuşmuş, glory işareti yapıp sırıtarak sahneden ayrılmıştı. Filmde de kayda değer bir oyunculuğu da yok.

Cevap Yaz
0
0
redrush (Jön) | 21 Nisan 2014, 12:17

Sitede çok az yorum yapılmış şunu söylemek istiyorum açık açık bir eyvah eyvah 3 'ten daha iyi daha güzel bir filmdi. en azından ısıtılıp ısıtılıp karşımıza koyulan bir senaryosu yoktu, Özgündü. yapmaya çalışılmış hiçte kötü olmamış sonunuda çok güzel bir şekilde bağlayıvermişler özge ulusoyu sevmememe rağmen bu filmde çok gözüme batmadı. En beğendiğim oyuncu ise FİLİZ AHMET sinema filmlerinin devamını diliyorum gerçekten bu filmede çok şey kattığını düşünüyorum onsuz bu film olmazdı herhalde.

Puanım: 7.0

Cevap Yaz
0
0
sedef_karamahmut (Amatör) | 08 Şubat 2014, 23:27

ülkemizde bu tarz filmler genelde yapılmıyor yapılsa da beğenilmiyor. fakat bu film farklı eğlenceli komik olmuş . Sadece erkekler mi banka soygunu yapar?

Cevap Yaz
0
1
YaSaRCaNS (Figuran) | 18 Nisan 2014, 18:10

Evet sadece erkekler banka soygunu yapar :)

0
3
Görüşleriniz