Tutku Oyunları

Little Children

Tutku Oyunları (2006) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.3
/ 10
571 oy

12 Ocak 2007

2006 - ABD

Dram

137 Dak.PT137M

Todd Field Tom Perrotta

573 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Oscar adayı senarist ve yönetmen Todd Field’ın son filmi Little Children’da, Kate Winslet, Jennifer Connelly ve Patrick Wilson başrollerde. Tom Perrotta’nın kitabından uyarlanan Little Children, bir avuç insanın parklarda, havuzlarda ve sokaklarda şaşırtıcı ve tehlikeli biçimde kesişen küçük dünyalarına odaklanıyor.

Popüler Yorumlar
nuray (Amatör) | 27 Ocak 2007, 09:13

bu filme gitmeden önce filmle ilgili oldukça güzel yorumlar duydum,okudum.filme gittikten sonra çok da haz almadım.sıradan bir film gibi geldi.iyi reklamı yapılmış fakat içinde çok da bişey olmayan sıradan amerikan filmlerinden biri sadece ben beğenmedim.

4
+8
Wafflee (Artist) | 14 Haziran 2013, 18:40

Kate Winslet,Jennifer Connelly ve Patrick Wilson bu başarılı isimleri castta gördüğüm için bu filmi mutlaka izlemeliyim dedim.Ve kesinlikle izlemekle çok iyi yapmışım.Favorim olacak bir filme daha sahip oldum.İnsanların hissettiği değişik duyguları,gelgitleri güzel ve etkileyici şekilde sunulabilmiş.Çok keyif alarak izlediğim filmlerden biridir.İçeriğinde dram barındırması sebebiyle biraz ağır ilerliyor ama bu filmi izlerken film sıkılıyor gibi hissettirmedi.Filmin saniyelerine bende karıştım.Kate Winslet'in bence Titanic'ten sonra izlediğim en iyi performansıydı.Patrick Wilson beklediğimden biraz sönük durmuş daha parlak bir performans bekliyordum.Onun oyunculuktaki başarısını her zaman çok sevmişimdir.Bu filmde biraz düşük olsa bile hala çok önemli bir isim gözümde.Jennifer Connelly ise zaten güzel ve oyunculuk olarak tartışılmaz bir yetek.O da çok iyiydi.Ailecek izlenebilecek türe uygun bir film değil ama bunu da ekleyeyim sonuna :)Ben bu filmin fırsat bulunup izlenmesini tavsiye ediyorum.

0
+6
Tüm yorumlar (195)
aysegll16 (Amatör) | 12 Nisan 2014, 18:21

bir kadın için çok şey ifade eden bir film şahsen çok şey beğendim zaten patrick wilson olduğu bir filmin kötü olduğunu hiç görmedim izlemeye değer :)

Cevap Yaz
0
0
Serap730 (Jön) | 20 Ocak 2014, 11:34

İnsanların evlilikle ilgili psikolojisine değinmişler,Ama biz insanoğlunun asla memnun olmayacağı bir gerçek,hayat mükemmel olsa bile mutlaka birşeylerden şikayetçi oluruz ..Bu filmde de karakterler sahip oldukları şeylerin ne kadar önemli olduğunu anlıyorlar ,Bir eş ( kadın veya erkek ) ne olursa olsun her zaman ailesini tercih eder,başka insanlara yönelip onu aldatsalar bile..10/6

Cevap Yaz
0
0
comred24 (Figuran) | 03 Ocak 2014, 16:34

Gerek senaryosuyla gerek oyunculuklarıyla gayet başarılı bir yapım olduğunu düşünüyorum..Film bazı karakterlerin yaşamlarında karşılaştıkları olaylara karşı nasıl reaksyon gösterdiklerini psikolojileri üzerinden kaliteli bir şekilde işliyor..

Cevap Yaz
0
2
Myheartwithyou (Figuran) | 24 Aralık 2013, 17:00

Değişik bi film. Farklı hayat dramlarını ele almış.

Cevap Yaz
0
0
gulsahakn (Amatör) | 15 Aralık 2013, 04:07

ama olmaz ki. bu kadar ilgiyle izlediği filmin sonunun bu anlamsızlığı yıkıyor insanı(tabi ronnie hariç). filmin kalitesi, kişilik analizleri, farklı karakterleri ayrı bi yana sonu tam bi fiyasko bence. Hani bu filme yakışmamış. Ama yine de izlenir. sanırım filmi güzel yapan her yerde görülebilecek bi konuyu farklı ve eleştirel bi dille anlatması..

Cevap Yaz
-1
+0
Candelaa (Amatör) | 10 Ocak 2014, 07:45

herkesin istediği olması gereken son olmadığı için mi fiyasko oluyor ? tam tersi beklenmedik bir sonla bitirilip olaya değişik bir boyut katılmış.düşündürücü ve gayet hoş.

0
0
gulsahakn (Amatör) | 19 Ocak 2014, 10:49

sonunun beklenilen olmaması değil sıradan, sanki zorlama, bitsin artık mantığında yapılan bi son olmasıydı filmin sonunu benim için fiyasko yapan. izlediğim sıradan bi aşk filmi değildi ki. sanırım benim beklentim yüksekti bu filmde

0
0
Görüşleriniz