Bed Of Roses

Bütün Fragmanlar ►
Bed Of Roses (1996) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.6
/ 10
10 oy

14 Şubat 1996

1996 - ABD

DramRomantik

87 Dak.PT87M

Michael Goldenberg

5 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Romantik bir drama olan filmde Mary Stuart Mastersongenç ve kariyer sahibi bir kadını canlandırıyor. Dışarıdan bakıldığında ideal bir portre çizen bu genç kadının yaşamında aslında herkesten gizlediği bir trajedi var. di yanlızlığı içinde sürdürdüğü yaşamı bir gün kapısına gelen çiçeklerle değişiyor. Uzun süre imzasız gelen bu çiçeklerin sahini bulamayan ama sonunda tanıdığında hemen aşık olan genç kadın yaşamındaki trajedi nedeniyle mutluluğu hemen yakalayamıyor. Utangaç ve içine kapanık çiçekçi ( Christian Slater) ile Mary Stuart Masterson'un aşkları, romantik anlar isteyen seyirciler için çok derinliğine inmeyen duygusal bir film olarak karşımıza çıkıyor.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen hakorock
Tüm yorumlar (7)
DarthSidious (Jön) | 13 Haziran 2011, 08:49

Bed of Roses
Bamın en sevdiği film olması nedeniyle izlediğim, pişman olmadığım oldukça hoş bir dramdı.
Christian Slater oldukça göz dolduruyor olsa da Mary Stuart'ın duruluğu ve film boyunca bize yansıttığı ışıltısı filmi sürükleyici yapıyor. Konu olarak aslında pek 'romantik filmler' çerçevesinden çıkamasa da kendine has olan havasının da olmadığını söyleyemeyeceğim. Filmin özellikle son 15 dakikasındaki repliklerine bayıldığımı söylemeliyim
Sizi sıkmadan rahatça izleyebileceğiniz sıcacık bir film. Dublajsız izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Duygu kesinlikle daha iyi aktarılıyor. (6,8/10)

Cevap Yaz
0
0
ibrahim254 (Jön) | 18 Haziran 2011, 11:17

Josh Brolin ön planda mı filmde? Öyle olmasını umuyorum :)

0
0
JenGarner (Jön) | 22 Şubat 2011, 00:52

Herşey bir iyilik ile başladı...
 
Ilk başta tek amacı gece yarısı pencerede ağlayan güzeller güzeli bir kadını güldürmek olan Lewis daha sonra o kadına aşık olur. Kadın bilinmeyen birisi tarafından kapısına bırakılan çiçeklere anlam veremeyip kim olduğunu aramaya başlar. Sonunda Lewis i bulur. Lewis,Lisa dan çok hoşlandığını ve kendisine bir şans vermek ister. Lisa o kadar düzgün bir adamla karşılaşmıştır ki, böyle bir erkeğe böyle bir aşka,böyle bir mutluluğa inanmamakta, inanamamaktadır. Çünkü hayatında hep birşeyler ters gitmiştir...
 
Tesadüfen izlediğim romantik bir film. Ne çok güzel ne de kötü. Çok fazla bir beklenti içine girmeden izlediğim için belkide bana güzel geldi. Araştırsaydım karşıma çıkmıcaktı ama teadüfler bazen güzel şeyler doğurabiliyor. Güzel,sıcak zaman geçirebilicek bir romantik film izlemek isterseniz güzel bir seçim olabilir. Ama romantikliğin derinine inmek ve duygulanmak isterseniz size göre olmayabilir. Kim bilir beni etkilemeyen şey sizi etkileyebilir.
 
Gene de sıcak bir gün batımı izlemek,güzel teadüfler ve içten,samimi oyunculuklar için izlenebilir bir film diye düşünüyorum.

Cevap Yaz
0
0
yellov (Jön) | 24 Aralık 2010, 12:05

işte atlanmış bi film daha.çok sıcak çok içten.bu filmi ilk izledigimde bi süre etkisinden çıkamamıştım.düşünsenize tanımadıgınız biri sizi aglarken görüp çiçekler yolluyor hayranınız. hangi bayan istemez bunu tabii aşık olan adamda christian slaterse.romantik seviyorsanız mutlaka izlemelisiniz.

Cevap Yaz
0
1
mehmet93 (Artist) | 16 Ekim 2010, 14:22

90'ların klasik romantik filmlerinden,filmin sıradan olmasını etkileyen faktör kadın oyuncunun(karakterin)garip psikolojisi olsa gerek.
 
sıcacık bir film, oyuncuların bunda etkisi de bir hayli fazla.filmde romantizm'i yakalamak fazla zamanınızı almaz.
 
eksi yönü de oldukca mevcut,hiç vurucu bir sahne olmadı yani film o kadar güzel gelmiş bir yere kadar işte orda seyirciyi hüzünlendirebilecek bir sahne olabilirdi, ekran başında ağlamamızı sağlayan ama olmadı. drama yönü hiç işlenmemiş filmde, 20 25 dk sadece sıktı başka birşey yapmadı...
 
herşeye rağmen tavsiye ederim..
not:ara ara giren(güzel) müzikleride çok hoş olmuş, daha fazla sıkılmamı önledi diyebilirim.
 
10/6.9

Cevap Yaz
0
0
alice01 (Profesyonel) | 24 Eylül 2010, 21:24

                                                        BED OF ROSES
  Sevgiyi tatmamış,o sevgi boşluğunu sürekli işiyle dolduran bir bayan olan Lisa’ya birgün gönderi belli olmayan çiçekler gelir.Bu çiçekleri gönderen adamı bulmayan çalışan Lisa bulduğunda adama aşık olmasını ve yaşadığı olaylar anlatılıyor.
  Güzel ve hoş bir filmdi. Lisa’nın Lewis’in ailesinin evine gittiğinde o sıcacık aile ortamına şaşkınlıkla bakması etkileyiciydi.Mary Stuart ile Christian Slater başarılı oyunculuklar sergileyip  duyguları  iyi yansıttılar.Müzikleri başarılı ve  filme uyan müziklerdi.Özellikle Scarlet-Independent Love Song  şarkısıyla birlikte gösterilen sahneler beni çok etkiledi.
  Filmi izlemeniz gerektiğini düşünüyor ve tavsiye ediyorum.
                                                      İYİ SEYİRLER
 
 

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz