Aşk Her Yerde

Love Actually

Aşk Her Yerde (2003) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.6
/ 10
822 oy

23 Ocak 2004

DramKomediRomantik

135 Dak.PT135M

Richard Curtis

1018 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Notting Hill ve Bridget Jones's Diary'nin yapımcılarından romantizm rüzgarları. Birbirinden ünlü oyuncuları ve olağanüstü müzikleriyle film uzun süre akıllardan çıkmayacak. Beklenmedik, heyecanlı, karşılıksız, tutkulu, uygunsuz, engellenemez, anlatılamaz...Noele'e tam 1 hafta kala Aşk Her Yerde. Karı-koca, sevgili, baba-oğul, rock yıldızı ve menajeri arasında birbirinden farklı tam on hikayenin içinde.

Filmi Ekleyen camur
Popüler Yorumlar
LOsTGrL (Jön) | 16 Mayıs 2013, 01:30

Bazen kadro çok popüler olur film ise hayal kırıklığı,ama bu film seyircinin beklentisini karşılayabilecek türden bir yapım!bazı yerleri sıkıcı olsa da sonuna kadar kendini izlettiriyor..

0
+11
JohnnyWood (Profesyonel) | 14 Ekim 2012, 00:36

İzlediğim en iyi romantik komedilerden birisi oldu. Zaten çoğu insanın birbirleriyle olan etkileşimleri beni hep etkilemiştir. Her kişinin kendi içinde ayrı konusu var ve bu da film içinde film yaratıyor adeta. Açıkçası filmi izlediğimde de üzüldüm benim neden böyle bir hayatım yok diye. Ama bir umut adeta içimi ısıtan bir yapım oldu. Filmlerde galiba en çok etkilendiğim şey türüyle bağdaşık anlatım tarzı. Benim için anlatım tarzı ve sahneler çok önemli. Bende duygu ve heyecan yaratabiliyorsa ne alâ.. Öyle bir filmdi izlediğim. Son zamanlarda da böyle gözyaşı dökmemişimdir. Öncelikle İngiltere avantajı var filmde. Tipik İngiliz soğukluğu beklerken böylesine sıcak bir filmle karşılaşmak adeta bir sürpriz oluyor insana. İngiltere'nin oyunculuğunu aşk aromasıyla birlikte önümüze sermişler. Bazen bir olayla sevinirken, diğer bir olayla üzülebilmek mümkün. Bunun da nedeni konu çeşitliliği.. Fakat bir konudan diğerine sapmadan çok iyi ilerliyor film. Anlatmak istediklerini çok tatlı bir dille anlatıyor. Fakat bir iki karakterin konusu diğerlerinden biraz geri kalmıştı. Süresi uzun olsaydı benim için hiç bir problem olmazdı. En azından o karakterlerinde yaşadıkları tam olarak kurgunun içine oturtulabilirdi. Bana en çok uyan hikaye ise içinde Keira Knightley'nin olduğu hikayeydi. O kadar yalın, masum ve gerçeklik barındırıyor ki sormayın gitsin. O sahnelerde kendimi tutamadım. Ağladım, ağladım.. Sular seller. Tabii içinde Keira olunca daha bir tatlıydı sanki, tatlı kurabiyem benim. Bu arada İngiltere milliyetçiliği de unutulmamış. Yapılsın tabii ki.. Zaten bu filmin iyi bir reklamı var ve bunu ülkenizi tanıtabilmek adına yapıyorsunuz. İngiltere başbakanının sergilediği egosuz, tavırsız hareketler bunların bir göstergesi. İngiltere öyle bir gösterilmiş ki sanarsınız sınırı geçince erosun okundan sizde yiyeceksiniz gibi. İşte iyi filmin iyi reklamı da böyle yapılır zaten. Ek olarak aksanlarının avantaj olduğunu da öne seriyorlar. Hatta o hikayede gülmekten öldüm... Her bir karakterin üzerinden psikolojik çıkarımlar yapabilirsiniz. Çünkü film buna çok müsait.. Müzikleriyle, oyunculuklarıyla ve de anlatılan aşk hikayeleri ile kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden. Notting Hill tadında deniyor fakat onun çok daha fazlası var.. Aşk sarhoşuyken insanı sevdiceğine değişik sürprizler yaptırtacak düzeye getirirken, depresif haldeyken de ben niye böyle bir aşk yaşayamıyorum diye dibe çöktürtebilir. O yüzden siz, siz olun bu filmi sevgilinizle izlemeyin. Romantik komedi derken durum psikolojik gerilime dönmesin. Yazık olmasın o ilişkiye. :) 8.2/10

0
+5
Tüm yorumlar (309)
hulya1 (Amatör) | 09 Nisan 2014, 12:25

ben bu filme bayılıyorum ,içindeki müzikleri,oyuncular,her şeyiyle çok sevdiğim en az 5 kez izlediğim tüm arkadaşlarıma tavsiye ettiğim bir film.harikaa yaaa

Cevap Yaz
0
1
alucra (Jön) | 06 Nisan 2014, 23:59

Son zamanlarda bu kadar zevkli, keyifli bir film izlememiştim. Romantik-komedi izlemek isteyenler için harika bir alternatif. Mutlaka izleyin.

Cevap Yaz
0
1
ilkay008 (Artist) | 13 Mart 2014, 02:44

Benim için muazzam bir filmdi bi an olsun sıkılmadım içinde olan farklı ama aynı konusu olan hikayeler beni daha da filmin içine çekti keyifle izlediğim romantik filmlerden türünü sevenler kaçırmamalı...10/10

Cevap Yaz
0
2
Battousai (Amatör) | 11 Mart 2014, 23:47

Bu tarz famous patlaması filmlere hep zihnimin arka bahçelerinde istemsiz bir önyargıyla yaklaşmışımdır, ancak bu film türüne göre başarılı sayabileceğim bir yapım diyebilirim..

Cevap Yaz
0
0
alibariskucuk (Amatör) | 05 Şubat 2014, 21:59

11 yaşındaki veledin sahnelerini saymazsak çok güzel bir film.O çocugun sahnelerını atlayınca fılm daha zevklı ve daha mantıklı.

Cevap Yaz
-1
+0
Görüşleriniz