Bay Kibirli ile 100 Gün

Naesarang Ssagaji

Bay Kibirli ile 100 Gün (2004) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
132 oy

KomediRomantikKısa Film

95 Dak.PT95M

Dong-yeob Shin

119 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Ha-yeong sıradan çatlak bir lise kızıdır. Sevgilisiyle 100 günü doldurduğu gün onunla ayrılır ve sinirli bir şekilde yolda yürürken, yerde gördüğü içeçek kutusuna tekme atar ve kutu yoldan lüks arabasıyla geçen genç bir delikanlının kafasına çarpar ve çocuk direksiyona sahip çıkamayarak duvara toslar. Buna çok sinirlenen çocuk kutuyu görür ve kimin attığına bakar. Ha-yeong’u görünce ona kızar. Ha-yeong ise sevgilisinden ayrılmanın kızgınlığıyla ona çıkışır. Bunun üzerine delikanlı ona arabasının tamirinin pahalı olduğunu ve bunu ödemesini söyler. Ha-yeong fazla para olduğunu duyunca oradan hızlı bir şekilde kaçar ama arkasında bir şey unutmuştur. Cüzdanı yere düşmüştür ve delikanlı ertesi gün onu okul çıkışında yakalar ve onunla bir sözleşme yapar. 100 gün boyunca onun istediği her şeyi yapacaktır. Çocuğun adı Hyeong-jun’dur ve Ha-yeong’un evinin tam karşısında oturuyordur. Oldukça zengindir.Ha-yeong, Hyeong-jun’un yalan söylediğini öğrendiği zaman ondan intikam alır ama planı suya düşer. Çünkü Hyeong-jun ondan daha güçlüdür. Bu yüz gün boyunca ikili arasında gelişen komik anlar ve duygusal yakınlaşmalar olur.

Devamı
Gizle
Popüler Yorumlar
LOsTGrL (Jön) | 19 Şubat 2013, 19:56

İğrenç sahnelerinde midem bulandı benim kadar midesi hassas olanlarda aynı tepkiyi verecek eminim onun dışında fena değil izlenebilir düzeyde..

0
+6
Tüm yorumlar (60)
JeJung (Dublör) | 15 Mart 2014, 11:13

Hiç beğenmedim pek güldüğümde söylenemez secret gardendeki kızdan soguyacaktım nerdeyse.

Cevap Yaz
0
0
losthappiness (Amatör) | 24 Şubat 2014, 00:15

Korenin klasik romantik komedi filmlerinden bir tanesi. Oldukça komik sahneleri vardı. İğrenç sahnelerine gelirsek :D Bu tarz sahnelere hiç gerek yoktu ama abartıldığı kadar da çok yer verilmemiş. 'My Tutor Friend' filmine benzettim biraz. Ama keyifle izledim diyebilirm.

Cevap Yaz
0
0
kemalettin (Fenomen) | 17 Aralık 2013, 01:37

çok çok sevdiğim ve çok eğlendiğim bir filmdi. ji-won hanın en çok beğendiğim filmlerinden.filmde ji-won hanın hareketleri şapşallığı çok güldürdü beni. izlediğim romantik komedi filmlerinin en iyisi.
karnınız ağırıncaya kadar gülmek istiyorsanız kesinlikle izleyin derim.

Cevap Yaz
-1
+2
btl94 (Figuran) | 09 Eylül 2013, 09:47

Ji won Ha şu anda olduğu kadar toyluk zamanlarında da iticiymiş , saçma sapan bir filmdi sonu da saçmalıktan ibaretti , ben bu filmi hiç sevmedim hiç de gülmedim açmış bulunup sonuna kadar izledim işte , tavsiye etmiyorum zaman kaybı

Cevap Yaz
0
2
EypDmirl (Dublör) | 08 Eylül 2013, 15:56

Çok iyi güldüm ya :) yorumlara bakarak izlemicektim ama sırf merak tan midesinin hopladıgını söyleynler sayensınde ızledım.. :D tek bir sahnesi vardı diğerleri sıradan.. çok iyi bir senaryo yılına göre iyi ama , bu dönemlerde çekılseydı daha kalıtelı olabilridi ,yinede 10/7.5

Cevap Yaz
-2
+1
Görüşleriniz