Bir Milyonerin İlk Aşkı

Baekmanjangja-ui Cheot-sarang

Bir Milyonerin İlk Aşkı (2006) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.6
/ 10
534 oy

DramKomediRomantik

116 Dak.PT116M

Tae-gyun Kim

A Millionaire's First Love

636 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

18 yaşına basan Kang Jae-kyung, büyükbabasının mirasının tek varisidir.Nefes aldığı her saniye daha da zenginleşen Kang Jae-kyung şımarık ve sorumsuzdur.Dostluklara, aşka, eğitime ve adalete duygusuna ihtiyaç duymaz.İhtiyaç duyduğu duyguların kapısını ona, sahip olacağı mirasın kolayca sağlayacağını düşünür.18 yaşına bastığının ertesi günü büyükbabasının vasiyeti kendisine okuna Kang Jae-kyung büyük şaşkınlık yaşar.Mirasın hepsinin koşulsuz olarak tek varis olan kendisine verileceğini düşünen Kang Jae-kyung vasiyetname içerisindeki şartları sağladığı taktirde mirasın sahibi olabilecektir.Aksi taktirde mirasın hepsi hayır kurumlarına bırakılacaktır.Vasiyetnameye göre; varis GangWondo'daki Boram Lisesi'ne nakledilecek ve bir yıl sonra mezun olacaktır.Bu süre zarfında altındaki spor arabasını, kral dairesini, yazlık evini, kredi kartlarını ve miras kapsamındaki diğer tüm varlıklardan mahrum olacaktır.Kang Jae-kyung mirasa sahip olmak için vasiyetnamede yazan Kore'nin uzak taşralarından Boram'a otobüsle uzun bir yolculuk yapar.İlk başlarda eski alışkanlıklarını devam ettirmek istesede Boram kasabasında geçireceği bir yıl, Kang Jae-kyung'un mirasa uzandığı değil geçmişine, hatıralarına, aşkına ve çocukluğuna uzandığı bir yıl olacaktır.

Devamı
Gizle
Popüler Yorumlar
LOsTGrL (Jön) | 31 Ağustos 2013, 00:48

Bir Milyonerin İlk Aşkı cidden güzel film!senaryo oyunculuklar gayet başarılı,özellikle sonlara doğru duygulanmamak mümkün değil!arşivinizde bulundurmak isteyeceğiniz hoş bir yapım..

0
+9
MilenaJesenska (Dublör) | 14 Ocak 2013, 14:35

o sıcaklığı, o duyguyu nasıl iliklerime kadar hissettim anlatamam. Bana göre dünyanın en güzel aşk filmleri yapan ülkesi güneyKore güney kore sineması' nı sevme sebebimdir. bu film izlediğim en iyi aşk filmlerinden biri son zamanlarda güney kore sineması kadar beni heyecanlandıran, seyir zevkinin tadına vardıran başka bir şey yok, içim cız etti resmen bee.zaten hastası, hayranı olduğum kore sineması bu filmde dahada bir bağladı beni duygusallık açısından da film çok damardır. demem o ki izleyin görün. :( filmden replikler ilk kar yagana kadar seninle olmak istiyorum çünkü bana aldıgın çorapları giymek istiyorum biliyorum benimle olmak seni üzüyor çünkü seni seviyorum. Sebebini bilmesem de seni çok seviyor ve özlüyorum. Yağmur yağıyor.Ama bu yağmur kalbimin sana duyduğu ateşi söndüremiyor. Bir evi bir saat gözlersen röntgenci damgası yersin.Bunu senin için tam iki kez yaptım Haydi, rüyalarımda beni takip etmeyi bırak.Seninle birlikte olmak, gecelerin gündüze dönmesi gibi.Şimdi artık gözlerim kapalıyken de görebileceğime inanıyorum......

0
+4
Tüm yorumlar (234)
cinemahunter (Figuran) | 14 Nisan 2014, 23:01

kim nam gil bu filmde gerçekten var mı? fragman da görmedim.galiba küçük bir rolde oynuyor...

Cevap Yaz
0
0
elfmerv (Amatör) | 23 Mart 2014, 20:12

oğlan çok tatlıydı.. film çokça dramatik

Cevap Yaz
0
0
yagmurdurusu76 (Figuran) | 15 Şubat 2014, 13:24

dram, romantik ve komedi birleşimin güzel bir sunumu olan hoş bir filmdi... keyifle izlebileceğiniz... tereddüt yaşamadan izleyebileceğiniz sıcacık, hüzün dolu bir aşk hikayesi... keyifli seyirler..

Cevap Yaz
0
0
merve_telli2 (Amatör) | 19 Ocak 2014, 21:07

ben beğenmiştim dramatik bi film

Cevap Yaz
0
0
bsch111 (Amatör) | 04 Ocak 2014, 14:15

dram romantik sevenler için kaçırılmaması gereken bir film ve oldukça vurucu, yıkıcı, sarsıcı, cı cı cı...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz