Müzede Bir Gece

Night At The Museum

Bütün Fragmanlar ►
Müzede Bir Gece (2006) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.8
/ 10
2753 oy

29 Aralık 2006

FantastikKomedi

108 Dak.PT108M

Sezai Aydın

Thomas Lennon

3139 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Ulusal Tarih Müzesinin karanlık koridorları belki de en inanılmaz günlerini yaşıyordu. Tarih öncesi yaratıklar, korkunç eski çağ savaşçıları, kayıp Efrica kabileleri, tarihin gördüğü en büyük kahramanlar ve daha neler neler tarihin koridorlarından çıkıp bu müzdede yerlerini almışlardı. Hepsi dondurulmuş gibi ya da dondurulmadılar mı acaba? Bir aksiyon komedi filmi olan "Müzede Bir Gece", Ulusal Tarih Müzesinin yeni gece bekçisi Larry, tüm ziyaretçiler evlerine gittiklerinde asıl maceranın başladığına tanık olacaktır. Hayatı boyunca fantastic maceralar peşinde koşmuş olan Larry Daley (BEN STILLER),unların ona hiçbir çıkar sağlamadığını ve bu yüzden işssiz kalıp oğlunu göremeyecek duruma geldiğini fark edince gerçek bir iş arayışına girer. Rüyalarındaki büyük hayalin bir gün onu bulacağından emindir. Fakat böyle bir hayalin bu kadar canlı ve heyecanlı gerçekleşeceğinden tabii ki haberi yoktu… İşindeki ilk gecesinde büyükçe bir el feneri ve aşırı kullanılmaktan yıpranmış bir kullanım klavuzu ile koskaca müzede tek başına kalır. En azından o yalnız olduğunu düşünmektedir. Fakat bir dakika , bu ses de ne? Larry bütün şaşkınlığı ile koskoca müzedeki tüm yaratıkların teker teker canlanmasına şahit olacaktır…Dünya tarihinin en korkunç yaratığı T-Rex, Hun İmparatoru Atilla , kaplanlar, maymunlar ve bir müzede tarihe karıştığını düşündüğünüz her şey taker taker koridorlarda dolaşmaya başlayacaktır. Tarihin sayfaları içinden çıkan yüzlerce karakterin içinde yalnızca Teddy Roosevelt (ROBIN WILLIAMS) ona bu kaosun sebebini ve çözümleme yolunu gösterecektir. Tekrar işini kaybetmekten ve bu yüzden oğlu Nick’i görememekten korkan Larry müzeyi zarar görmeden korumaya ve işine devam etmeye karar verecektir.

Devamı
Gizle

Film İle Aynı Seride Bulunan Filmler

Popüler Yorumlar
filizfh (Amatör) | 12 Ocak 2007, 04:16

ARKADAŞLAR DEŞARJ OLMAK İSTERSENİZ MUTLAKA GİDİN ÇOK KOMİK BİR FİLM :)

3
+14
rasit (Amatör) | 03 Ocak 2007, 14:03

filmin ilk bölümleri sıkıcı ama ikinci bölümde resmen kopuyosun fena değil

5
+9
Tüm yorumlar (978)
JenGarner (Jön) | 15 Nisan 2014, 16:48

eğlenceli zaman geçirebilecek orta halli bir film... Beklediğim gibi çıkmadı ama izlerken sıkılmadım da.

Cevap Yaz
0
0
yilmazbahadir (Amatör) | 27 Mart 2014, 16:55

filmi geç farkettim ve sevdim 2 yi daha izlemedim 3 te gelecekmis

Cevap Yaz
0
0
X (Amatör) | 17 Mart 2014, 08:31

Güzel bir film.

Cevap Yaz
0
0
sefai_ergul_3 (Amatör) | 07 Mart 2014, 21:46

hoş bir konusu var arkadaşlar yani rahatlıkla izlenebilir ama yine de yakın zamanda çıkmış olan walter mitty kadar iyi değildi ama güldürmede ondan aşağı kalır yanı yok. izlemediyseniz izleyin puanım 6.4

Cevap Yaz
0
0
STEPHEN1A (Dublör) | 26 Ocak 2014, 19:35

Çok büyük umutlarla gittiğim bu filmde büyük bir hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. Ben Stiller olmasa hiç çekilmez bir film. Bunun yerine başka bi film tercih edebilirsiniz. Ben Stiller hayranı olmama rağmen gerçekten hiç gülemedim. Çocuklara yönelik bir film. İyi bir film seyretmek isteyenlere tavsiye etmiyorum.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz