Scoop

Bütün Fragmanlar ►
Scoop (2006) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
208 oy

15 Eylül 2006

FantastikGizemKomediRomantikSuç

96 Dak.PT96M

Woody Allen

173 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

İngiliz gazeteci Joe Strombel gizemli bir şekilde ölür. Strombel'in ölmeden önce bütün şehri sarsan 'Tarot Kartı' cinayetlerini takip etmektedir. Strombel'in ölümü cinayetler üzerindeki araştırmalar kesilir ve olayı saran esrar perdesi aralanamaz. Strombel'in yarıda bıraktığı işi tamamlama görevi henüz üniversitede okuyan bir gazetecilik öğrencisi olan Sondra'ya düşer. Genç ama son derece zeki bir stajyer olan Sondra, Sid Waterman adlı bir sihirbazın gösterilerinden birisini izlerken cinayetlerle ilgili çok önemli bir bir bilgiye ulaşır. Tüm ipuçları yakışıklı bir İngiliz Aristokratı olan Peter Lyman'ı göstermektir. Sondra araştırmasını derinleştirirken, Lyman'la arasında karşı konulmaz bir çekim doğar.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen sputnik
Tüm yorumlar (82)
m_d_nacar (Amatör) | 02 Mart 2014, 01:56

filmi türkçe dublaj izeyin bence scarlete bakmakdan yazı falan okunmuyor .d

Cevap Yaz
0
0
angelofdead (Dublör) | 23 Eylül 2013, 16:03

scarlett johnson ile woody allen ikilisi maç sayısından sonra yine iyi bir iş çıkarmışlar. film süresinin 96 dk ile sınırlı kalması akıcı diyaloglar ile film bir çırpıda bitiveriyor.Film içindeki diyaloglar ile woody allen zekasını bir kez daha konuşturuyor ve izleyenleri eğlendirmeyi de biliyor.. woody allen tarzını seven arkadaşlara tavsiye edilir :))

Cevap Yaz
0
0
mestame (Figuran) | 23 Eylül 2013, 01:17

woddy allen adını çok duyduğum ama bir türlü filmlerini izlemediğim yönetmen bu bu film ile geçersiz oldu. diyebilirm.romantik trazda film yapmasından kaynaklanabilir filmlerini izlemediğim.ancak bu filmde farklı bir şeyler vardı.olaylar karmaşık bir şekilde anlatmamış film oldukça renkliydi.sizi gülümsetmiyor değil tamam türü komedi gülümsetecek illa ki diyeceksiniz ama gerçekten her film bunu yapamıyor.woddy allen bu filmde de dis waterman ı oynamıi iyi de oynamıştı.keyifle izleyebilirsiniz.romantik yönü ağır olmadığı için ve gizem de taşıdığı için beğendim ve tavsiye ederim.

Cevap Yaz
0
0
mertzche (Amatör) | 07 Eylül 2013, 03:23

Hugh Jackman ve Scarlett Johansson en sevdiğim oyuncular arasında olduğundan filmi izledim. Siz de bu oyuncuları seviyorsanız mutlaka izleyin zaten kısa bir film. Ama kaliteli bir yapım değildi. Akla uygun da değildi yani mantık ve realite arayanlar hoşlanmayacaktır bu filmden. Ama gayet keyifliydi hiçbir şekilde sıkmadığını söyleyebilirim. Hafif polisiye havası var polisiye kitap sevenler ayrı bir keyif alacaktır.

Cevap Yaz
0
0
nskara33 (Figuran) | 10 Mart 2013, 18:23

scarlett johnson oynuyor filmde ama kadroda yazılmamış

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz