İyi Bir Kız

The Good Girl

Bütün Fragmanlar ►
İyi Bir Kız (2002) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
110 oy

2002 - ABDAlmanyaHollanda

DramKomediRomantik

93 Dak.PT93M

Mike White

82 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Justine (Jennifer Aniston), onu çok seven kocası Phil'le birlikte artık çocuk yapma zamanı geldiğini düşünen evli bir genç kadındır.Bütün denemelerine rağmen hamile kalamaması sonucunda Justine, bunu kocasının esrar kullanıyor olmasına bağlar.Bir gün işyerinden arkadaşı Holden ile arasında bir elektriklenme olur ve Justine, onunla tutkulu ve cinsel açıdan doyurucu bir ilişki yaşayabileceğine karar verir. Fakat ilişkileri Holden'ın saplantıları yüzünden kısa sürede tehlikeli bir hale gelir. Aşk, hırsızlık ve şantaj dolu aşk üçgeninde Justine'in güvenilir kocası ve rahatsız sevgilisi arasında doğru tercihi yapması gerekecektir...

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Fidell
Popüler Yorumlar
L5L (Artist) | 26 Mayıs 2011, 20:39

gazete filmin cd\'sini vermişti,bende bi ara izleyiverdim..Film hoş,   sıradan,sevmedikleri **sıkıcı** yaşamlarını değiştirmeye çalışan 1 kadın 1 erkek ne yapar?? ilk önce arkadaşcık olur  sonrada yatağa girip **bu sıkıcı* hayatlarını renklendirirler..   Tabii bu hayatlar renklenirken kadının sa.lak bi kocası olduğu için yani sa.lak malak illa ki bi kocası olduğu için hayatımı renklendiricem derken o kocayı da istemeden birazcık boynuzlamış oluyo..sonrası malum **vicdan azabı**... VAH benim CANIM Jennifer\'ıma..İYİ bi kız o hala..

1
+4
Tüm yorumlar (31)
maviim (Amatör) | 24 Mart 2014, 22:21

filmin adı o bencil bir kız olmalıydı bence...

Cevap Yaz
0
0
USA7 (Figuran) | 03 Ekim 2013, 11:17

Hayatında istedikleri yolunda gitmemiş; tek yolunda giden şey olan evliliği ise tekdüze, sıradan, sıkıcı bir hal almış olan Justine (Jennifer Aniston) hayatına heyecan katmak için kendinden genç Holden'le (Jake Gyllenhaal) yalanlarla dolu ihtiraslı bir yola girer.
Hayatına renk geleceğini uman ama istediği rengi bir türlü tutturamayan bir bayan olarak karşımıza çıkan Jennifer Aniston oldukça başarılı bir oyunculuk sergilemiş ama bu oyunculuk filmi iyi yapmaya yetmemiş. Senaryo ya da diğer oyuncuların performansları filmden tam olarak keyif almamı engelledi farklı senaryosu sizi ne kadar filme çekse de bir FAVORİNİZ OLMAYACAĞI KESİN! 10/6 gayet yeterli bir puan.

Cevap Yaz
0
0
tufaneliff (Profesyonel) | 27 Ağustos 2013, 16:05

Jake'in inanılmaz tatlı olduğu bir film, etrafımızda gördüğümüz o marketlerde neler olabileceğine dair anlatılmış ve olaya bir kadın gözüyle bakış atan basit bir yapım.

Cevap Yaz
0
1
hakandoganamed (Dublör) | 25 Ağustos 2013, 01:32

her evlı kadının kafasından gecıyordur bence eşını bırısıyle aldatmak...tabular olmazsa,ınançlar,sorgulayan bırı olmasa,mahalle baskısı vs vs vs...ve her evlı erkeğınde kafasından gecer..gecmek değılde erkekler alanı bır şekılde yer her moku..onlar için el kırı,değişik bir heyecan yada felekten bır gece gıbı basıttir..ama iş kadınlara gelınce en medenı olmuş ulkelerde bıle hala bazı tabular vardır...bir kadın yada erkek, evlendikten sonra karşı cınse ılgısı tık dıye kesılmıyordur dımı..işte bu fılmin ana temasıda bu..bi tarafta en ılkel içguduler,diğer tarafta tabular...ve bu ıkı hassas dengeyı ayarlamakta zorlanan bır kadın..hatta ipin ucunu baya kaçırıyor...

Cevap Yaz
0
0
ranadepp (Amatör) | 25 Ağustos 2013, 01:07

Pek iyi bir kız değildi ama kurgu ve senaryo bence ilginçti.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz