Attack On The Pin Up Boys

꽃미남 연쇄 테러사건

Attack On The Pin Up Boys (2007) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.4
/ 10
34 oy

DramGizemKomedi

81 Dak.PT81M

Park Yeonseon

35 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Çevredeki liselerde okulun popüler çocukları saldırıya uğrar. Hem de ancak yakışıklı çocukların düşmanının aklına gelebilecek bir yöntemle. Saldırgan yalnız yakaladığı kurbanlarının yüzüne insan pisliği atmaktadır. Ama bu saldırı çocukların popülaritesini daha da artırmıştır.

Filmi Ekleyen hibiscus01
Popüler Yorumlar
kimbum (Artist) | 24 Haziran 2012, 20:49

Konusu saçma gelmiş olabilir ama çok eğlenceliydi, sürekli güldüm :D Hele Super Junior hayranıysanız hiç sıkılmazsınız. Bence en son tüm kadroyla söyledikleri şarkının sözleri çok anlamlıydı.. İzlemelisiniz yaa :)

0
+6
Tüm yorumlar (20)
umuthersey (Amatör) | 19 Nisan 2014, 16:44

Biraz tuhaf, bazı kısımları rahatsız edici derecede iğrenç ama çok gülmemi sağlayacak kadar eğlenceliydi. Ama bir film olarak değerlendirirsek tabi ki eksiklikleri ve saçma bulduğum kısımları mutlaka var. Sanırım bu filmdeki amaç üyelerin reklamını yapmaktı. Ve bu nedenle hepsinin az çok kendini oynadığını düşünüyorum: Heechul her zamanki gibi haalıydı Siwon da öyle ve Heechul ile Kang In yine atışıp durdular. Ancak Eunhyuk'un dans etmek yerine sporla uğraşmasına şaşırdım. Her neyse ben izlerken eğlendim. Super Junior varsa güzeldir :)

Cevap Yaz
0
0
RWook (Dublör) | 31 Mart 2014, 19:08

Super Junior hayranlarının izleyebileceği bir film.. Normal bir filmle kıyaslayıp görsellik, konu vb. şeyler üzerinde düşürsek eksik yanları olduğu düşünülür ama SuJu için izleyince üyelere hayran olmamak ve gülmemek mümkün değil. Ayrıca izlerken fark ettiğim şey, 7 yıl öncesinin filmi; filmde oynayan üyelerin hepsi değişmiş görünüş ve yetenek olarak çok iy ibir yerdeler şimdi; ama değişmeyen tek şey Heechul'un o yüzdeki gülümseme :) Ya bi insan zerre kadar değişmez mi gülümse ve tarz hala aynı :) Kim Ki Bum'un oyunculuğu da çok başarılıydı..

Cevap Yaz
0
0
GzmOzl (Figuran) | 08 Ekim 2013, 16:05

Siwoon için izlemiştim. Görsel açıdan da kaliteliydi, Siwoon gücü!! :) Çok eleştiren ve beğenmeyen olmasına rağmen ben çok güldüm, çok keyifli geldi bana. İzlemenizi tavsiye ederim.

Cevap Yaz
0
0
nurseunghyun (Figuran) | 26 Temmuz 2013, 18:49

süper junior mn oynağı film güzel olmaması mümkn değil :) kesinlikle izleyin çok komik :)

Cevap Yaz
0
0
maboy (Amatör) | 07 Temmuz 2013, 12:42

Bu filmde kangin ve heechul'un oyunculuğunu çok beğendim tabi filmi de :)

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz