Vahşetin Çocukları

The Boys From Brazil

Vahşetin Çocukları (1978) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.6
/ 10
24 oy

05 Ekim 1978

Bilim KurguDramKorku

125 Dak.PT125M

Ira Levin Heywood Gould

17 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

2. Dünya Savaşı bitmiş olabilir, ancak bazı Naziler Güney Amerika'ya yerleşmiş ve orada büyük Nazi imparatorluğunu yeniden kurabilmek için çalışmalarına devam etmektedirler. Genç bir musevi nazi avcısı, efsanevi avcı Ezra Lieberman'ın çalışmalarından ilham alarak Güney Amerika'ya kaçan Nazileri araştırmaktadır. Paraguay'da çalışmalarını sürdüren Dr. Josef Mengele, genç adamın hedefi haline gelir. Sadist bilimadamı, savaş yıllarında Auschwitz'deki esirlerin üzerinde yürüttüğü biyolojik deneyleri Paraguay'da devam ettirmektedir.

Filmi Ekleyen camur

"Vahşetin Çocukları" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Tüm yorumlar (8)
MojoRising (Figuran) | 17 Kasım 2012, 01:54

Bu kadar ilginç bir hikaye nasıl olurda bu kadar kötü bir şekilde perdeye aktarılmış anlamak mümkün değil. Bu senaryo adamakıllı çekilseymiş sinema tarihinin belki de en önemli filmlerinden birisi çıkarmış ortaya. Ne yazık ki filmin, kötü televizyon dizilerinden hiçbir farkı yok. Schaffner gibi usta bir yönetmenden beklenmeyecek ölçüde başarısız film. Son olarak filmde Peck ve Olivier hariç oyunculuklar da inanılmaz derecede başarısızdı.

Cevap Yaz
0
0
oguzhank8 (Profesyonel) | 08 Eylül 2012, 13:42

Geçen günlerde TRT de gösterildi gerçekten güzel bir filmdi ama filmden sonra soru işaretleri bırakan bir yapım daha :)

Cevap Yaz
0
0
aliucuncu (Dublör) | 26 Nisan 2012, 17:36

Hitler olmasaymis sanirim Hollywood film cekecek konu bulamazmis.Bence guzel olmus.

Cevap Yaz
0
0
bayramyigit89 (Dublör) | 03 Ocak 2011, 00:44

gerçekten çok güzel bir yapıt ve sanırım az ilgi görmüş olması üzücü..o kadar saçma sapan filmleri beğenip yorum yapacağımıza böyle güzel filmlere yorum yapmak sanırım daha ii olsa gerek.filme gelecek olursak 1 dakikasında bile sıkılmayacağınız, sürükleyici bir o kadar güzel bir film olmuş.çöküş filmindeki bruno ganzı bu filmde görmek ayrıca güzeldi.

Cevap Yaz
0
0
() | 04 Ekim 2010, 16:18

film gerçekten yapılmış olan deneylerden birini konu almıştır. gerçekten başarıya ulaşmış mıdır bilemicem ama burada çok güzel bir şekilde işlenip bize ulaştırılmıştır. olaylar bakımından fantezi mi gerçek mi olduğunu bilmiyorum ama 2. dünya savaşı sonunda bir grup nazi nin güney amerika ülkelerine sığınarak deneylerini burada devam ettirdikleri doğrudur.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz