Prozac Toplumu

Prozac Nation

Bütün Fragmanlar ►
Prozac Toplumu (2001) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.9
/ 10
62 oy

22 Ekim 2002

2001 - AlmanyaABD

Dram

95 Dak.PT95M

Larry Gross Galt Niederhoffer Frank Deasy Elizabeth Wurtzel

37 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Yetenekli yazar Elizabeth, Harvard’da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın yolu olarak görür.

Filmi Ekleyen pskolytica23
Tüm yorumlar (24)
LodosN (Profesyonel) | 07 Aralık 2013, 10:22

sağlam bir psikolojik dram filmiydi . filme olumsuz getireceğim tek yorum ağır ilerliyor olmasıydı . filmin sonlarında bayağ sıkıldım çünkü . ama türünde gayet başarılıydı . iyi seyirler .

Cevap Yaz
0
0
Piarin (Profesyonel) | 30 Ekim 2013, 13:22

kitabı çok beğenmiştim ama film bir tık altında kalmış kötü değil sadece yeterli değil bilemedim.

Cevap Yaz
-1
+0
importante (Profesyonel) | 05 Mart 2014, 09:52

hakaretlerinle ne tür bir insan olduğunu herkese belirtmişsin.beni bilen bilir.izlemeden yorum yapmam.bana yaptığın tüm hakaretlerini sana iade ediyorum.git başka kapıya.kötü söz sahibine aittir terbiyesiz.bu kişiliği-ahlakı bozuğun yorumlarına kanmayın.zaten en fazla 2 kelimelik saçma sapan,okuma yazmayı yeni sökmüş çocuklar gibi yorumlara sahip.amacı her yorumunuza hakaretler yazmak.siyasi konuşmalarıyla ortalığı karıştırmak.bunun gibilere pirim vermeyin.

0
0
Merkr25 (Dublör) | 25 Haziran 2012, 01:17

Esasen şunu belirtmeliyim ki film anlatmak istediğini en iyi şekilde seyirciye aktarmış. Bunun dışında oyuncu yetenekleri ve performansları da oldukça başarılı. Aile içi geçimsizliği dolayısıyla bu geçimsizliğin çocuklara yansımalarını en iyi şekilde anlatan bir film olduğu aşikar. bu tarz psikoloji filmleri ile ilgilenenlerin mutlaka seyretmesi gerekli bir filim olduğu kanaatindeyim. film puanım 7,5/10

Cevap Yaz
0
1
baldakituz (Amatör) | 22 Şubat 2012, 09:37

Ağır bir film. İşleniş açısından bir ağırlıktan bahsetmiyorum konu itibarıyla ağırdı. Esas kızımız Elizabeth'in içsel bunalımlarını, depresif duygu halini, dengesizliklerini ve çıkmazlarını ben fazlasıyla yaşadım. O anlamda iyi yansıttıklarını düşünüyorum. Ben çok da başarılı bulmasam da özellikle psikolojiyle ilgilenenlerin filmi izlemesini tavsiye ederim. Anne-baba-çocuk ilişkisinin çocuğa yansımaları, baba-kız arasındaki iletişim eksikliğinin kızın erkek arkadaşına bağlanmasına neden olması, kız-anne arasındaki dengesiz ilişkilerin ikisi üzerindeki derin etkileri ve kızın çağresizliği.. Ruby karakterine çok üzüldüğüm, esas kıza yer yer kızıp yer yer çok acıdığım ve Rafe karakterini haklı bulduğum bir filmdir=)

Cevap Yaz
0
2
Scelik (Amatör) | 07 Ekim 2011, 17:20

Kitabı beni çok fazla etkilemişti, kütüphanemde en önemli bir yerde durur ve arada elime alır sayfalarında gezinirim. Ama film için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Benim için tam bir hayal kırıklığı idi.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz