Sonsuz Aşk

Endless Love

Sonsuz Aşk (1981) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.9
/ 10
49 oy

01 Aralık 1981

1981 - ABD

DramRomantik

116 Dak.PT116M

Judith Rascoe

36 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Gençlik yıllarında birbirlerine tutkuyla aşık olmuş iki lise öğrencisi (David ve JAde), kız tarafının ailesi özellikle babası bu ilişkiden oldukça rahatsızdır. Bir müddet sonra iki sevgili birbirlerini göremez olurlar ama David pes etmez . . bir gün evde verilen bir partinin ardından eve gizlice girmeye çalışan David, yanlışlıkla devirdigi samdan yüzünden evin yanmasına sebep olur ve oradan kacar, ailesi onu bu olaydan sona uzaklara gönderir, Jade ise dagılan ailesi ile birlikte o da uzaklara gitmiştir. Ama David pes etmez, bu aşkı bitirmemekte ısrarcıdır . . . Arar bulur ve . . .

Filmi Ekleyen interpreter
Tüm yorumlar (14)
PoisonIvy (Dublör) | 07 Eylül 2013, 03:44

İzlenebilecek filmlerden..güzel bir aşk hikayesini konu alan nostaljik bir yapım.

Cevap Yaz
0
0
ayumi (Profesyonel) | 03 Haziran 2013, 14:11

atlatarak izledim çünkü çok sıkıcıydı amerikadaki aile yaşantılarının hepsinin böyle olması aslında nekadar düzensiz yaşadıklarının ispatı babalardan ne bekliyorlar anlamadım kızı başka bir odada adamla sevişiyor ne istiyorlar dinlemesinimi bu fikir açıklığı olayında amerikanın rezil aile yaşantıları oluğunu düşünüyorum filme gelince aslında bir tür takıntıydı davidde olan aşkmıydı hayır değil sadece sahiplenme duygusu her erkekte olduğu gibi tipik bir batılı ailesinin biraz daha drama türünde yaşam hikayesini anlatıyordu

Cevap Yaz
0
0
alice01 (Profesyonel) | 04 Eylül 2012, 21:28

ENDLESS LOVE (1981) :
İzlediğim romantik filmler arasında bana yavan gelen filmlerden Endless Love.Aşkları duygu verilebilecek cinsken işlenişi yüzünden bir duygu hissedemeden kalktım filmden.Film özetinde “kızın babası bu ilişkiden oldukça rahatsızdır.”diyor.Aslında babanın ilişkiden rahatsız olup,onları ayırma gibi bir nedeni yok.Sadece kızın derslerini etkiliyor diye biraz ara vermelerini istiyor.Düşününce babaya hak vermemek elde değil tabi,yine filmin özetinde “David şamdanı düşürüp evin yanmasına sebep olur”deniliyor.Ama şamdan yüzünden ev yanmıyor.Evin yanmasındaki neden saçmaydı.David karekteride bana oldukça bencil geldi.Filmde beğendiğim sahne yok mu peki? Var tabi.Partide Jade’in endless love şarkı eşliğinde babasının yanından kalkıp David’in yanına gitmesi filmin en güzel sahnesiydi.
Oyunculuklara gelince öyle ahım şahım gelmedi bana.Orta halli diye tanımlayabilirim.Ancak Brooke Shields’ın o zamanki güzelliği insanı hayran bırakacak kadar cinsten.Müzikler filmin kilometre taşı zaten.Lionel Richie'nin Endless Love şarkısı olmasa vasat bir film olurdu benim için.
Filmi beğenmediğim için tavsiye etmiyorum.Ama yinede filmi izlemek isteyenlere
İYİ SEYİRLER

Cevap Yaz
0
0
burcu_bilinc (Amatör) | 18 Ağustos 2012, 12:30

film arkadaşların dediği gibi biraz kopukyu ama sıkmadı.izlenilebilir bir yapım.ayrıca filmde brooke shields aşırı güzel.izlemeniziz tavsiye ederim

Cevap Yaz
0
0
realdeal (Amatör) | 06 Ağustos 2012, 10:16

Film çok eski fakat ben yeni izledim. Filmdeki delikanlı bana tanıdığım birini hatırlattı ve bu da beni üzdü. Film tipik 80 dönemi filmi sesler gelgitli, sahneler biraz birbirinden kopuk ama iyi bir romantik film. Soundtrack ise 10 numara.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz