Üç Kabadayı

Three Amigos

Üç Kabadayı (1986) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
77 oy

12 Aralık 1986

1986 - ABD

KomediMaceraWestern

104 Dak.PT104M

Steve Martin Randy Newman Lorne Michaels

62 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Sessiz film döenminde three amigos adı ile çevirdileri filmler bir dönem iş yapmış üç aktör işsiz kalmışlardır. Bu arada Meksika'nın bir köyünde El Guapo isimli haydut ortalığı haraca bağlamış ve terör estirmektedir. El Guopa'dan bıkan köy halkı tüm paralarını birleştirerek onu yok etmek için kiralık silahşör tutmaya karar verirler. Sinema'da gördükleri üç silahşörü gerçek sanan köy halkı mektup yazarak iş tekliflerini iletirler. Gelen teklifi bir film sanan üç silahşör köye gider. Ancak bir süre sonra onlar olayın ciddiyetini, köy halkı da onların beceriksizliğini anlar. Yine de pes etmeyen üç silahşör El Guopa'yı alt etmek için planlarını yaparlar

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen hayretman
Tüm yorumlar (32)
CONVAYNE (Artist) | 04 Nisan 2014, 19:32

Üç usta komedyenin bir araya geldiği iyi komedilerden. Her sahnesinde ayrı bir çılgınlık ve matrak olaylar silsilesi var. Oyuncu performanslar ise şahane :)))

Cevap Yaz
0
0
hakandoganamed (Dublör) | 01 Mart 2013, 19:12

muhteşem yedili filminin karkatürize edilmiş hali..konu aynı ama,izlerken ikisindenden aldığınız tat aynı değil..bu filmi izlerken yüzünüzden tebessüm eksık olmuyor...muhteşem yedili filmini daha bir ciddi daha bir kasılarak izliyorsunuz.üç tane ang utun yanlış anlaşılmalarla dolu macerası...çok eskıden pazar sinemasında izlemıştım trt de..günümüz komedılerınden bıkanlara önerılır.

Cevap Yaz
0
0
silentman (Dublör) | 12 Ocak 2013, 22:26

komik...

Cevap Yaz
0
0
bluesstar (Dublör) | 02 Eylül 2012, 11:54

Western Komedi türünün en iyi örneklerinden olan bu film kadrosunun da kalitesi ile oldukça eğlenceli bir film.Sonbahar mevsiminin yaklaştığı şu dönemde alın çayınızı kahvenizi oturun koltuğunuza ve eğlenceli birbuçuk saatin keyfini çıkarın derim.

Cevap Yaz
0
0
AyhanHulusi (Jön) | 07 Nisan 2012, 21:24

Çocukken sinemada keyifle izlediğim üçlü. Gerçekle düş, sinema filmiyle yaşayan Meksika arasında gidip gelen muhteşem bir komediydi. Film stüdyolarından yardıma koşma fikri çok orijinaldi. Köyü kötü adamlaran kurtarma fikri 7 Samuraya benzese de Almanlar ayrı bir keyif katıyordu hikayeye. Kimin daha hızlı silah çektiği konusuna Ned'in saati olan var mı demesi en çok koptuğum anlardandı. Kesinlikle öneririm. Az bilindiği için puanı düşük yoksa izleyenlerin çok olumlu eleştirdiğinden eminim.

Cevap Yaz
0
1
AyhanHulusi (Jön) | 07 Nisan 2012, 21:09

Unutmadan her birine ayrı film çektirilebilecek muhteşem komedyenlerden kurulu ekibe de diyecek yok.

0
0
Görüşleriniz