9 Ay 10 Gün

9 Tenths

9 Ay 10 Gün (2006) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.8
/ 10
99 oy

2006 - ABD

DramGerilimRomantik

98 Dak.PT98M

Michele Mcguire

42 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

William (Cusick) ve karısı Jessica (Anwar), terör saldırıları yüzünden şehri terk ederler. William yeni aldığı çiftlikte hayatını yeniden kurmanın hesaplarını yapmaktadır. Çiftliğe geldiklerinde evlerinde birinin olduğunu fark ederler. Elias bozuk İngilizcesiyle, kendisinin hizmetlerine karşılık evin eski sahibinin burada yaşamasına izin verdiğini açıklamaya çalışır. William böyle bir anlaşma olmadığını ve hemen evden çıkmasını söyler. Bu sırada radyodan, teröristlerin onların bulunduğu bölgeye doğru geldikleri haberini alırlar.

Filmi Ekleyen volkano777
Popüler Yorumlar
VFV (Star) | 31 Aralık 2012, 09:43

ELEKTRİK VE SUYUN OLMADIĞI BİR YER. Açıkcası film fena değildi. Dün gece saat 2 ye kadar izledim. Filmde terör saldırıları yüzünden evlerini terkeden bir çiftin hikayesi anlatılıyor. Bir çiflik alıyorlar fakat o konuda bir anlaşmazlık yaşıyorlar. Dave Baez sorunlar yaşatıyor bunlara. Henry Lan CUsi ck açlıktan ölmemek için yemek bulmaya gidiyor karısını ise yalnız bırakıyor. Ve günler sonra eve geldiğinde Karısını O çiflikteki adamla aynı yatakta karısının ona kahvaltı yaptıgını görüyor. Şimdi herkese soruyorum ? O Kocanın yerinde olsaydınız ne düşünürdünüz ? Bende o adamın düşündüğü gibi düşünürdüm.Adam yemek bulmaya gitmiş telef olmuş kadın adamla işi pişiriyor.Belki aralarında bir ilişki olmadı ama kadın yavaş yavaş adama yakınlaşıyordu.Kocası gelmeseydi kimbilir neler olurdu. Neyse sonrasında çiflikteki adam bunları evden atıyor ve karı koca günlerce yemek yemiyorlar.Çiflikteki adam da keyif içinde yaşıyor tabi.Ymeği suyu var. Sonunda koca karısını yemek için oadamın koynuna gönderiyor. Burda herkes adam hakkında kötü düşündü muhtemelen bende düşündüm ama aslında adam açlıktan ne dediğinin farkında değil.Sonra kadın çiflikteki adamla beraber oluyor ve onunla yaşıyor aralarında ilişki oluyor bu sırada koca ise açtır halen. Bir gün kadın adamın elinde evlendiklerigüne ait fotograf görür ve tekrar kocasıyla konuşmaya başlar. Çiflikteki adam ise buna karşıdır.Aralarında kadını paylaşamama durumu vardır. Film devamı gelicekmiş gibi bitiyor ama internet sitelerinden aradım devamını bulamadım.9 ay 10 gün daha başlamadan bitiyor :) Herkes Kocayı suçlamış ama kimse de demiyor ki bu kadın her ikisiyle de birlikte oluyor.Kadın ın hiç mi suçu yok be kardeşim ? 10/ 6.5

8
+6
Tüm yorumlar (41)
erdi_kzlgz (Amatör) | 11 Nisan 2014, 11:25

Filmin sonunu getiremedim adam ne yapsa kadını memnun edemiyor ayrıca kadının gözü diğer adamda bence vasat bir film olmuş konusu aslında ilgi çekici ama çok boş şeylerle uğraşılmış zaman kaybı..

Cevap Yaz
0
0
cagataysiranli (Amatör) | 26 Mart 2014, 21:22

Losttaki Desmand karekterini çok sevdiğim için izlemek istedim ama Henry Ian Cusick'den soğudum izlemeden önce daha mutluydum rezalet ya "Vakit Kaybı"

Cevap Yaz
0
1
serap_cil_7 (Amatör) | 02 Aralık 2013, 19:48

çok iyi olmasa da izlettirdi kendini

Cevap Yaz
0
1
bluepopz (Amatör) | 04 Kasım 2013, 19:14

Çok ama çok özür diliyorum..Öncelikle hiçbir filme saygısızlık etmem,en azından emeğe saygı duyarım fakat bu film gercekten abartısız hayatımda izlediğim en anlamsız en berbat film..Hanım kızımızın kime aşık olup,kimi sevdiği belli değil...Ayrıca filmin sonu o kadar saçmaki...10/3 hakeden yegane film..

Cevap Yaz
0
2
nicoxx (Dublör) | 04 Kasım 2013, 18:42

Kısa yazalım.''Zaman kaybı''...İyi seyirler...

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz