Diriliş: Vampir Avcısı

Rise: Blood Hunter

Bütün Fragmanlar ►
Diriliş: Vampir Avcısı (2007) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.9
/ 10
364 oy

06 Temmuz 2007

AksiyonGerilimGizemKorku

97 Dak.PT97M

Sebastian Gutierrez

307 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Sadie (LUCY LIU) bir araştırmacı gazetecidir ve araştırmaları sırasında Los Angeles’in genç ve modern insanlarını içine çeken gizli bir tarikata denk gelir. Ortadan kaybolan bu gençlerin öldüğü anlaşılınca, Sadie bunun nedenini anlamak ister. Araştırmasının ortasında bu hunharca cinayetlerin ardındaki kişinin eline düşer. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Sadie karanlık bir yerde uyanıp aydınlığa çıkmaya çalışınca, artık yaşamadığını ama ölü de olmadığını fark eder. Los Angeles merkezinin kalabalık sokaklarında amaçsızca gezinirken, duyularının zayıflamaya başladığını hisseder; susuzluğunu gidermek için beslenmek zorundadır ve ihtiyaç duyduğu besin kandır. Açlığını gidermek için masum insanları nasıl öldürebilir ki? Ölü olması gerektiği halde neden hayattadır?
Detektif Rawlins (MICHAEL CHIKLIS) tek kızını aynı tarikata kurban vermiştir. Bu durum karşısında çılgına dönen adam kızının katilini bulmaya ve intikamını almaya ant içer. Sadie ile yolu kesişince, katilin Sadie olduğunu sanır, ama kısa süre sonra Sadie’nin aslında onu tek çocuğuna o korkunç şeyleri yapanlara götürecek kişi olduğunu anlar. Rawlins ve Sadie aynı şeyin peşindedirler; amaçları aynı kişiyi öldürmektir. Dolayısıyla, her ne kadar Sadie dedektifin kızı kadar ölü olsa da, güç birliği yapmak akıllıca olacaktır.
Avlarının peşine düştüklerimde, Sadie ve Rawlins aralarında bir anlaşma yaparlar: Tarikatın başını bulabilmek umuduyla tüm üyelerini öldüreceklerdir ki daha fazla masum insan katledilmesin.

Devamı
Gizle
Tüm yorumlar (168)
enthroned (Figuran) | 22 Şubat 2014, 12:15

vampir teması olduğundan konudan mucizeler beklemedim. fakat işleyiş kötüydü. çok dağınık anlatıldı olaylar ki zaten sanırım anlayalım diye hatunun saç şekli öncesi ve sonrasında farklıydı :D ölümler basitti, çekik gözlümüz pasif bir karakterken vampirella olunca bir özgüven geldi kendisine ve yapmacık durdu. vs vs

Cevap Yaz
0
0
EnsFdn (Profesyonel) | 19 Ağustos 2013, 11:38

çok berbattı bu oyuncular nasıl bu filmde oynamış anlamadım acemice yapılmış bir iş gibiydi.

Cevap Yaz
0
0
dancerasli (Profesyonel) | 11 Temmuz 2013, 14:26

klasik bir vampir filmi diyebilirim...izlerken sıkılmadığım için beğenmedim diyemiyeceğim...

Cevap Yaz
0
0
marb (Amatör) | 26 Mayıs 2013, 18:55

izlediğimde begenmiştim ..demek ki o zaman ergenlik dönemleri falan etkilenmişim ama bencede yine filmi izlettiren Lucy Liu

Cevap Yaz
0
0
yildirim_ulusoy_7 (Dublör) | 17 Aralık 2012, 21:30

iyi film..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz