Annemin Yeni Sevgilisi

My Mom's New Boyfriend

Annemin Yeni Sevgilisi (2008) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
467 oy

15 Ağustos 2008

2008 - AlmanyaABD

AksiyonKomediRomantik

97 Dak.PT97M

George Gallo

373 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Henry (Colin Hanks) 2 sene yurtdışında gizli bir FBI görevinde çalıştıktan sonra yaşadığı yer olan Shreveport, Louisiana’ya geri döner.  Henry’nin yokluğunda, bir zamanlar şişman ve mutsuz bir kadın olan annesi Marty (Meg Ryan) kendini yeniden yaratarak kilolarında kurtulmuş, ince çekici ve hayat dolu bir kadın olmuştur.  Etrafındaki tüm erkekler Marty’e ilgi duymaktadır vede bu ilgiden Marty çok memnundur, keyfini sürmektedir.   Henry annesinin bu yeni halini nasıl idare edeceğini bilememektedir ama nişanlısı, Emily (Selma Blair)  ise Marty’nin bu durumu ile çok eğlenmektedir.  Marty’nin uygunsuz davranışlarını Emily sonuna kadar desteklemektedir ancak Henry bu durumu asla kabullenemez. Tommy (Antonio Banderas) ve 2 Avrupalı ortağı Niko (Tom Adams) ve Jean-Yves (Eli Danker), Benini’nin meşhur heykeli olan “Anne ve Çocuk”u müze’den çalmaya niyetlidirler.  Beklenmedik bir anda karşısında seksi ve güzel Marty ortaya çıkınca, Tommy birazcık eğlence için ona vakit ayırmaya karar verir.  Hırsızlık planları yaparken Marty’e de aşık oldur ve  olaylar iyice karışmaya başlar.   FBI Büro Şefi John Conrad (Keith David) Henry’e yeni görevini tanımladığında, takip etmesi gereken uluslararası hırsızın aslında annesin sevgilisi olduğunu anlar fakat bunu annesine açıklayamaz.  Bu durumda Henry annesini de takibe almış olur, görüşmelerini dinlemeye alır…en zor olanı ise annesinin romantik anlarında onları diğer FBI ajanları ile birlikte onu dinliyor olmasıdır.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Esas Oglan
Popüler Yorumlar
harunulker (Profesyonel) | 12 Mart 2012, 21:52

aksiyon ve komedinin bir arada olduğu harika bir Antonio Banderas filmi

0
+4
Tüm yorumlar (224)
ahmetakin (Amatör) | 20 Ocak 2014, 13:53

erezlik bir film olmuş, yer yer sıkıcı olsada kadronun sıcaklığını yakından hissedebiliyorsunuz ve film samimi geliyor bir zamandan sonra

Cevap Yaz
0
0
Mads (Figuran) | 08 Ekim 2013, 19:56

Normal

Cevap Yaz
0
0
dancerasli (Profesyonel) | 20 Temmuz 2013, 15:02

fena sayılmayan bir aksiyon komedi filmi...

Cevap Yaz
0
0
silentman (Dublör) | 22 Ocak 2013, 13:00

güzeldir..

Cevap Yaz
0
0
OzCeyhun (Figuran) | 15 Kasım 2012, 11:40

Yeni izledim, filmde Meg Ryan ilerlemiş yaşına rağmen cok genc duruyordu. O yüzden Filmde Anne-Oğul rolü bana göre tam oturmamiş. Gerçi başka bir hatunu da bu filmde düşünemiyorum, çünkü neredeyse mükemmel oynamiş. Onun haricinde yine herşey güzeldi. Tavsiye edilir. :)

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz