Kokuhaku

Kokuhaku (2010) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
94 oy

DramGerilimKorku

106 Dak.PT106M

Tetsuya Nakashima Kanae Minato

84 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Kızı öldükten sonra yas tutan öğretmen bir annenin, kızının ölümünden sorumlu olan öğrencilere bunun hesabını sormak için soğukkanlı olarak intikam planını hazırlayacaktır. Kızının ölümünden sorumlu öğrenciler dünyada cehennemi tadacaktır.

Filmi Ekleyen crazybeau
Popüler Yorumlar
sofarsogood (Artist) | 06 Şubat 2012, 23:38

"Anne kalbi çocuğun okuludur" Bozulmaya yüz tutmuş okul ve lise gençliği coğrafyasına ayna tutmayı çok iyi başarmış bir yapım. Gelecek şimdiki anne, baba ve öğretmenlerin elinde. Günümüz anne ve baba modeli her ne kadar çocuklarına karşı sevgi dolu olduğunu düşünseler de işin gerçek boyutunu görmemezlikten geliyorlar. Filmdeki karakterimiz ne demişti: " Bana cinayet işlemenin kötü bir şey olduğunu kimse söylemedi". İşte tam burda ebeveyn boşluğu yatıyor. Boşanmış anne babaların sayısı artık daha fazla. Bu filmde yaşananların benzerleri ya da türevleri her an her yerde gerçeğe dönüşebilecek kadar yakın geliyor bana. Maalesef tüm dünya için bu durum ortak bir mesele haline gelmiş gibi. Dünyanın neresinde olursan olsun ruh çocukken zarar görmüşse bunu ileriki yaşlarda düzeltmenin imkansızlığı üzerine iyi bir deneme niteliği taşıyan bu yapım, intikam filmlerinden hoşlananları da bir hayli memnun edecektir. Özellikle "Old Boy" sevenleri:)

0
+5
Wafflee (Artist) | 03 Haziran 2013, 13:32

Tavsiye üzerine haberdar olduğum bir film ve tavsiye edip izleten arkadaşa da çok teşekkür.Müthiş bir intikam.Tahmin edilemeyecek olay örgüsüyle ve sürekli şaşırtan ilerleyişi ile izlediğim en iyi filmlerden.Filmin başlarındaki hikaye anlatımı dram olarak çok iyi sonrası da psikolojik bakımdan oldukça etkileyici.Zekice hazırlanmış bir kurgu.Her sahnede ayrı şaşırdım.Çekim teknikleri muhteşemdi ve özellikle çocuk oyuncular sergiledikleri performanslarıyla çok başarılıydılar.Japonlardan güzel bir filmdi.

0
+5
Tüm yorumlar (53)
prensesim41 (Profesyonel) | 02 Nisan 2014, 03:14

Film çok iyiydi kurgu mükemmel intikam güzel sadece biraz fazla uzun tutmuşlar 7/10

Cevap Yaz
0
0
elvan_dagguden (Amatör) | 21 Ocak 2014, 14:51

ooo son derece başarılı bir film izledim... çekim teknikleri, kurgu, olayların örgüsü fazlasıyla etkileyiciydi... farklı bir yapımdı.. izleyiniz.

Cevap Yaz
0
0
elizadoolittle (Amatör) | 04 Ocak 2014, 14:18

trailer çok sağlam, film yumruk gibi. özgün senaryo arayanlar için kaçırılmaması gereken bir film.

Cevap Yaz
0
0
MehmetKurak7 (Figuran) | 15 Ekim 2013, 00:52

Öğretmen o iki öğrenciden öyle bir intikam alıyor ki öğrencilere o intikam yerine bıçakla doğranmasını teklif etseniz kabul ederler. Kesinlikle izleyin. Kaçırmayın.

Cevap Yaz
0
1
melekkoc (Amatör) | 30 Temmuz 2013, 17:29

baslarında her ne kadar sıkılsamda olayları çözmeye başladıkça zevk aldım..bu nasıl bir intikam böyle inanamadım olaylar bir anda değişiyorfarklı bir hal alıyor ve hepsi sonunda itiraflarla ortaya cıkmış oluyor ...
film güzeldi ayrıca çekim kalitesi ve kamera açıları gibi teknik yönlerden de gayet başarılıydı bence izlenmesini sağlayan bir parca da buydu hersey o kadar güzel anlatılarak cekilmiş ki inanamayacaksınız tavsiye ederim

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz