Windstruck

Nae Yeojachingureul Sogae Habnida

Windstruck (2004) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.3
/ 10
276 oy

DramKomediSuç

123 Dak.PT123M

Jae-young Kwak

324 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Suçluları yakalamaya çok hevesli yeni yetme polis memuresi Kyung, izinli olduğu bir gün sokaktan gelen yardım yakarışlarına kulak vererek; kapkaçcının peşine düşer.Kyung peşine düştüğü adamı yakalar fakat yakaladığı adamın yanlış adam olduğunun çok geçmeden farkına varır..Evet, belki yanlış adamı yakalamıştır ancak ondan hoşlanmıştır. Özür dileyeceği yerde, adamla yakınlaşmak için; ortada anahtarı olmayan bir kelepçeyi geçirir kollarına....

Filmi Ekleyen NakloV
Popüler Yorumlar
mehmetpolat1992 (Profesyonel) | 04 Haziran 2013, 01:07

Rüzgarın dili acaba aşkın dili midir?? Bunu belki bilemem ama şu iyi biliyorum Kore sineması rüzgarı çok iyi kullanıyor..Özellikle karakterler üzerinde..savrulan saçlarda..esrik..ifadeye tarifsiz bir anlam yüklüyor..nasıl desem...hüzün bir başka hüzne dönüşüyor ..adı belirsiz..belki en iyi bildiğimiz..sevincin her tonunu görmek mümkün..denize bakar gibi..sonradan ufukta tek bir çizgide buluşana dek...nokta sözler de unutulmuyor..üzgünüm der gibi..kalbe işleyen..gülü sevmeye başlarken dikenini gözden kaçırdığımız..evet rüzgarın dili aşkın dilidir..aşkın bekçileri olan yeldeğirmenleri şöyle dursun..ne demişti Myung-woo “önceki hayatımda rüzgarmışım galiba, rüzgar kadar özgür olmak istiyorum, ben yanında yokken rüzgarı hissedersen bil ki; o benim”

0
+8
MilenaJesenska (Dublör) | 16 Şubat 2013, 22:14

enfes bir sinema kültürüne sahip ülke. özellikle son 5-6 sene içinde çekilen filmlerle hollywood'un da ilgisini çok çekiyor..güney kore sinemasına olan sempatimi sınırsız bir güvene çeviren muhteşemmmm bir film

0
+4
Tüm yorumlar (122)
not-optimist-fall (Jön) | 14 Mart 2014, 23:18

Film çok güzeldi zaten Kore sineması senaryolarına diyecek yok..Yalnız sonu beni işaşırrtı..Böylesine güçlü bi aşk masal gibi bir aşk ana karakterin bi başkasına aşık olmasıyla bitmemeliydi..
Bir de anlamadığım izleyen biçok kişi de My Sassy Girl ile bi bağlantısı olabileceğini söylemiş filmin..My Sassy Girl deki oyuncula he ikisi de tamam ama bence bu filmin o filmle bir ilgisi yok..Ama yine de biraz kafam karışmadı değil..
İzleyen arkadaslarım ne düşünüyo acaba..??

Cevap Yaz
0
0
GzmOzl (Figuran) | 02 Mart 2014, 21:39

"Öldüğümde rüzgar olmak isterim." Duygusalı ağır bir filmdi. Ben sevdim.

Cevap Yaz
0
0
koreanuser (Amatör) | 28 Ocak 2014, 00:53

Ağladım , size saçma gelebilir konusu ama bazı filmler vardır , verdiği duygudan dolayı aldığı puanı hak eder ; ben de bu film için bunu hissettim .. Bazı yerlerinde sıkılabilirsiniz ama kesinlikle sabredin derim filmin bazı sahnelerinde acıyla burkulacaksınız ..

Cevap Yaz
0
0
ressam22 (Figuran) | 18 Ocak 2014, 21:11

Hayatımda izlediğim en saçma filmdi yorumlara bakıp izledim ama umduğumu kesinlikle bulamadım senaryo oldukça kopuk tamam güldüğüm yerler oldu o kadar sonunda bir şey olacak diye diye film bitti zaten boş vaktiniz varsa izlemeyin

Cevap Yaz
0
0
ElifMeral (Amatör) | 21 Ekim 2013, 10:50

Klasik güney kore filmlerinden yani başlıyorsunuz gülüp eğleniyorsunuz heyecanlanıyorsunuz sonra birinin başına bir şey geliyor o zaman aşkı anlayıp duygulanıyorsunuz vesaire.. işte buda öyle filmlerden..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz