Sevimli Canavarlar

Monsters, Inc. 3D

Bütün Fragmanlar ►
Sevimli Canavarlar (2001) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.0
/ 10
1300 oy

01 Mart 2013

2001 - ABD

AnimasyonKomediMacera

92 Dak.PT92M

 -

Steve Buscemi John Goodman Jennifer Tilly Billy Crystal Bonnie Hunt

Pete Docter Jill Culton

Sevimli Canavarlar 1

1499 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Toy Story'nin yaratıcılarından bomba gibi bir animasyon daha: CGI teknolojisi ile ve Disney ortaklığıyla gerçekleştirilen dördüncü Pixar filmi Monsters Inc., Canavarlar Dünyası adlı kendilerine has bir diyarda yaşayan ve enerji toplamak için arada bir insanların bulunduğu ortamlara gelmek zorunda kalan canavarların öyküsünü anlatıyor. Geliyorlar, çünkü Canavarlar Dünyası'nın enerji kaynağı, canavarlar tarafından korkutulan insanların attığı çığlıklar. Gerçekte kötü niyetli olmayan bu tuhaf yaratıklardan Sully (ses: John Goodman) günün birinde kazara küçük bir kızı da Canavarlar Dünyası'na getirince, tek gözlü arkadaşı Mike (ses: Billy Crystal) başta olmak üzere tüm canavarlar dehşete kapılıyor. Neden mi? Çünkü Canavarlar Dünyası'ndaki inanışa göre insanlar toksik etki yapıyorlar ve küçük kızın varlığı onlar için bir salgın hastalık tehdidi anlamına geliyor...

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Okyanus06
Popüler Yorumlar
yeaxoy (Dublör) | 17 Ocak 2012, 14:40

Bugüne kadar yapılmış en iyi animasyon filmi. Bu senaryoyu yazanı yürekten alkışlıyorum. Böyle hayal gücü yüksek yapıtlar üretmek bence en önemli olaydır. Tıpkı Thruman Show da ki gibi küçük güzel bir dünya yaratılmış ve o dünya muazzam şekilde düşünülmüş. Gerçekten yaratıcılık budur. Filmde arabalar, kaplanlar, arılar, onlar bunlar değil, tamamen hayal ürünü varlıklar canlandırılmış. Ben bu filmi anlata anlata bitiremem. Kişisel Düşüncelerimdir.

0
+10
LOsTGrL (Jön) | 16 Ağustos 2013, 23:49

Sevimli Canavarlar başından sonuna kadar tebessümle izleyebileceğiniz içten,hoş,ismi gibi sevimli tatlı bi animasyon!her karakter bu kadar içten,bu kadar doğal ve bu kadar sempatik olmak zorunda mı?renkler grafikler hep ilgi çekici,ütopik dünyanın kapılarını aralıyor her biri..animasyonların hayatım da hep farklı yeri var,samimiyet dürüstlük ve sahicilik kavramını her seferinde bizlere aşılamayı çok iyi başarıyorlar!çocukların değil biz gençlerin bile bayılarak izleyebileceği ve içinde hayata dair güzel mesajlar alabileceğimiz yapımlar bunlar!her kaliteli animasyon izlenmeli ve arşivde en mükemmel görüntüsüyle en kıymetli yerini almalı!Özellikle sulley ve boo ikilisine bayıldım çok sahici ve güzeldi!özellikle boo muazzam tatlı tasarlanmış,saçları bile çok şeker görüntüye sahip!sonuç olarak izlemeyen hala var mıdır?bilmem ama hiç düşünmeden izlenebilir kalitedeki animasyonlardan biri!

0
+9
Tüm yorumlar (504)
visitors34 (Figuran) | 26 Mart 2014, 22:29

2.film daha güzeldi.çok sevdiğim söylenemez.abartılmış bir animasyon.çok daha iyileri var.belki de altyazılı izlediğim için sevemedim.puanım 6.5/10.

Cevap Yaz
0
0
Spaulding (Dublör) | 20 Mart 2014, 17:45

işte pixar harikası bir animasyon filmi.Kesinlikle filmi çok beğendim ve her bir karakterini ayrı ayrı sevdim.Film insanı hem etkiliyor hem de eğlendiriyor. Açıkçası filmi izlemeden önce bu kadar iyi ve eğlendirici olacağı aklıma gelmemişti.Ama çok yanılmışım. Zaten sevimli kız çocuğu Boo ya hayran kaldım.Ve bana "Buz Devri","Kayıp Balık Nemo"gibi harika animasyonların tadını veren nadir animasyonlardan biri oldu diyebilirim. 10/8.3

Cevap Yaz
0
1
dmlugno07 (Profesyonel) | 04 Mart 2014, 16:31

Büyük bir hayal gücüyle oluşturulmuş, her ayrıntısı düşünülmüş en iyi animasyonlardan bir tanesi...

Cevap Yaz
0
0
melik_ozturk_10 (Amatör) | 26 Şubat 2014, 21:31

Mmöööööş. Bhjölllllllll. Mjnmmmmnnnnjjjjjjjnjkkkkkjjjhhjkkkjjjjjjkjkkkkkkkkjkkjjjjjjjjklpıkoıjjkhglpğljmkkkkkjjjujjjjklpplllll.

Cevap Yaz
0
0
alynsahin (Amatör) | 24 Şubat 2014, 11:35

küçükken bunu izlediğimde canavarlardan daha çok korkuyodum-.-

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz