Yıldızlararası

Interstellar

Bütün Fragmanlar ►
Yıldızlararası (2014) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.8
/ 10
44 oy

07 Kasım 2014

Bilim Kurgu

Jonathan Nolan Kip Thorne

45 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Filmde küçük bir grubun bir böcek deliğinden geçip boyut değiştirerek yıldızlar arası yolculuk yapması hikayesiymiş, tam bir Bilim Kurgu olacak gibi gözüküyor.

Filmi Ekleyen djmslx
Popüler Yorumlar
technoman (Figuran) | 12 Mart 2013, 09:30

Christopher Nolan varsa gerisi teferruattır.

1
+13
leoilayda (Profesyonel) | 18 Ocak 2014, 12:38

Bu adamın isi cok zor gercekten.Sürekli yüksek tuttugu bir cıtası var ve ele aldıgı konular tamamen ucurum kenarı.Instellar konusu ne olursa olsun Chris nolan filmi oldugu için beklenti yükseltiyor.

0
+8
Tüm yorumlar (47)
joker29 (Artist) | 18 Nisan 2014, 00:10

Bu filmin bu sene vizyona girmesinin tek kötü yanı Hobbit'le aynı sene içersinde olması.
Diyelim Hobbit oscarı aldı ama İnterstaller'e yazık olacak. Nolan bir çok başyapıt filmler yaptı ama oscarı yok.
İnterstaller kazanırsa Hobbit 3lemesi oscar almadan gidecek. Bu da üzücü.

Aslında Oscarın gıcıklığını göz önüne alırsak 2 side kazanamayabilir.
Nasıl bir şeydir bu.

Cevap Yaz
0
0
Thrachian (Dublör) | 19 Nisan 2014, 15:01

diyelim Hobbit oscar'ı aldı derken en iyi film dalında oscar ödülünü demek istedin sanırım..Şahsen Hobbit'in final filminin en iyi ihtimalle çoğunluğu teknik dallarda olmak üzere 5-6 dalda oscar aday olabileceğini düşünüyorum bu da en iyi ihtimalle benim içim...en iyi film dalında oscar'a Hobbit'in aday olacağını düşünmüyorum olsa bile kazanabileceğini hiç düşünmüyorum çünkü ilk 2 Hobbit filminin her bakımdan yüzüklerin efendisi üçlemesinin kalitesinden çok uzak olduğunu düşünüyorum...Yani Hobbit'in final filmi Hobbit üçlemesinin belki en iyi filmi olabilecektir fakat ilk iki filmde olduğu gibi büyük bir başarı kazanamayacaktır bu yüzden Interstellar'ı merakla bekleyen biri olarak Hobbit'in son filminin Interstellar'ı ne gişe yönünden ne de kalite yönünden zorlayabileceğini düşünmüyorum.
Oscarın gıcıklığı demişsin katılıyorum bu yüzden de Nolan'ın hiçbir filminin kaç dalda oscar a aday olduğu veya kazandığı beni hiç ilgilendirmiyor çünkü Nolan gerçek anlamda film yapıyor ve oscar kazanmış çoğu filmden daha iyi filmler ortaya çıkarıyor bu yüzden en iyi film ve en iyi yönetmen dalında oscar kazanmasa bile bunun bir zararu olmayacak çünkü adam zaten Memento'dan itibaren her filmi ile kendisini ve filmleri hem de 7.sanatı geliştiren ve bu sanata yön veren müthiş bie yönetmen olduğunu kanıtladı ve milyonlarca hayran kazandı..Bu durum oscar kazanmaktan çok daha ötedir..

0
1
joker29 (Artist) | 19 Nisan 2014, 19:57

Hobbit'in kitabını okyan bilir. 3.seri bomba gibi geliyor. Şimdi oscar düşünsün. O derece. PJ bile bile her şeyi 3'e bıraktı.

0
0
joker29 (Artist) | 13 Nisan 2014, 03:40

Ve türkçe isim de açıklandı. Yıldızlararası. Artık isze hangisi daha hoş geliyorsa. Tabi her zaman bir filmin ismi orjinal hali daha iyi ya da daha havalı oluyor.

Cevap Yaz
0
0
ahmt_korkmaz (Amatör) | 13 Nisan 2014, 01:24

her insanın dünyaya gelmesinin bir amacı her insanın kendine özgü bir vasfı vardı bakıyorum ki Chris Nolan dünyaya kesinlikle yönetmen olmak için gelmiş. Filme gelecek olursak bence bir Gravity tarzı durgun ilginç ama Nolanın en sevdiği konu olan eş zamanlılık içeren bir film olacak gibi zaten filmin başarılı olup olmayacağı konusunda en ufacık bir şüphemiz bile yok keşke başrolde Matthew McConaughey yerine Chris Nolan'ın kankası olan ve benimde favori aktörüm Christian Bale'ı izleseydik

Cevap Yaz
0
0
Thrachian (Dublör) | 06 Şubat 2014, 22:46

GOING INTERSTELLAR IN

273 days 09:15:20

Cevap Yaz
0
5
BilimKurguFun (Amatör) | 02 Şubat 2014, 22:00

Stargate çakması bir film olmaması dileğiyle.İlk görünce birden heyecanlandım, Stargate serisi devam mı ediyor? acaba diye ama hevesim kursağımda kaldı.Stargate serisinden izler barındırmazsa bünyesinde ( çünkü dev bir yapımdır Stargate ve bilimkurgunun zirve noktasıdır ) süper bir film olacağını düşünüyorum.

Zaten favori aktörlerimden Michael Caine oynuyor.Ayrıca oyuncu kadrosu da sağlam.Kaliteli uzay filmlerine hasret kaldık uzun zamandır.Şöyle sürükleyici güzel bir film olması dileğiyle. ( ve seri olması dileğiyle :) )

Ayrıca Christopher Nolan adı bile heyecanlandırmaya yetiyor insanı.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz