Hande Doğandemir

Güneşi Beklerken
Hande Doğandemir profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0/ 10
159 oy
94 kullanıcının favorisi

Hande Doğandemir

Türkiye

22 Kasım 1985

Biyografisi

Hande Doğandemir, 1985 doğumlu oyuncu. Çeşitli tv dizilerinde oynamıştır. Şu anda Güneşi Beklerken dizisinde Zeynep rolündedir.

Reklam filmlerinde de oynayan Doğandemir, ünlü oyuncu Nejat İşler'le Browni reklamında oynamıştır.

Katkıda Bulunduğu Son 5 Yapım

Hepsini Göster
Popüler Yorumlar
ShadyLady (Figuran) | 10 Ocak 2014, 19:32

Abartıldığı kadar iyi bir oyuncu değil .

2
+8
mormavi41 (Amatör) | 23 Aralık 2013, 20:52

sanırım güneşi beklerken'de zeynep rolü için kendisinden daha iyi bir seçim yapılamazdı. tüm dengesizliklerine rağmen zeynep karakterine hâlâ sempati besliyorsam, "hadi be ordan ayran gönüllü!!!" diye kızıp, birkaç dakika sonra bağrıma basıyorsam; bundaki en büyük etken kuşkusuz hande doğandemir'dir. karakterin çapsızlığını gözardı etmemi sağlıyor. kerem bürsin ile uyumu müthiş, ikisinin yanyana gelmesi bile yetiyor izlenilebilirlik için. sanırım dizi özellikle kadınlar tarafından takip edildiği için, ilgiyi en fazla toplayan taraf kerem bürsin oluyor. oyuncunun yeteneği ve karakterin kadınların algılarına hitap edecek doğrultuda yazılması da, kerem bürsin'i bizim için fazlasıyla dikkat çekici kılıyor. fakat bu demek değil ki; "hande'nin kerem'den aşağı kalır bir yanı var". aksine; hem görsel hem de yetenek olarak birbirlerini tamamladıklarını düşünüyorum. zeynep ve yahut kerem, başka bir sîma tarafından canladırılsaydı, aynı uyum yakalanamaz/aynı etkiyi alamazdık bence.

2
+5
Tüm yorumlar (38)
drshekerdy (Figuran) | 14 Ocak 2015, 23:40

bana masal anlatmadaki performansı gayet güzel..

Cevap Yaz
0
1
aynur_yavuz_35513 (Amatör) | 17 Aralık 2014, 21:26

harika ve başarılı bir kız kıskananlar hemen yapmacık çirkin diyorlar mükemmel bir oyunculuğu var ve her geçen gün daha başarılı oluyor. bazıları 28 yaşında birinin nasıl liseliyi oynadığını soruyor demek ki çok genç gösteriyor ben Hande'20 yaşında olduğunu sanıyordum bende şok oldum

Cevap Yaz
0
1
filmkolikz (Figuran) | 27 Ekim 2014, 15:26

Bu kızı itici bulan ve sevmeyen aşırı kıskanç ve kerem bursin hayranıdır ben çok seviyorum açıkcası yeni genç nesillerden tek sevdiğim tolga çevik keşfetmiş kendisini mütevazı iyi bir oyuncu ve çok güzell bütüm güzelim diye geçinen akristlerden..

Cevap Yaz
0
2
gellerbing (Amatör) | 20 Ekim 2014, 10:27

Güneşi Beklerken bittikten sonra kıymetini daha iyi anladığımız oyuncu. Disiplinli, çalışkan, yetenekli ve şu anda karakteristik yüz yapısıyla Türkiye'nın en güzel kadınlarından. Daha iyi yerleri hakediyor ve gelecek de. Bu şekilde devam eder ve çizgisinden şaşmazsa devrin oyuncuları olarak gösterilen Beren Saat, Tuba Büyüküstün, Nurgül Yeşilçay gibi isimlerden çok daha iyi olacağı bir gerçek. Ama kıskananı da bol. Kim kıskanmaz ki.

Cevap Yaz
0
2
TheGreat (Artist) | 19 Ekim 2014, 19:02

Hande doğandemirı güneşi beklerken dizisinde tanıdım öncelikle şunu belirtmek istiyorum kendisini başrol oyuncusu olucak kadar yeterli bulmuyorum çünkü başrol oyuncusu olucak bir ışığa sahip değil işte bu yüzden o hiç bir zaman bir "beren saat" olmaz olamaz olmayacakta, kendisi belirli bir yaş gurbunun abartıldığı ve geçici bir şöhrette sahip olan biri olarak görüyorum.

Cevap Yaz
-3
+3
Görüşleriniz