Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Sean Patrick Flanery

The Boondock Saints Fragmanı
Sean Patrick Flanery profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.0/ 10
349 oy
344 kullanıcının favorisi

Sean Patrick Flanery

ABD

11 Ekim 1965

Biyografisi

Sean Patrick Flanery, Amerikalı aktör. The Boondock Saints filmindeki Connor McManus karakteriyle tanınmaktadır.

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster
Tüm yorumlar (42)
Avatar
deepdarkness00 (Artist) | 29 Ocak 2017, 13:59

İzlediğim filmlerinde başarılı bir oyuncu.

Cevap Yaz
0
0
FORHAN (Profesyonel) | 11 Ocak 2016, 08:47

Powder ve Şehrin Azizleri filmleri ile tanıdığım oyuncu. İki filmde de çok başarılıydı.

Cevap Yaz
0
0
oguzhank8 (Artist) | 14 Aralık 2015, 22:25

Şehrin Azizinde hayran kaldım ama daha üstüne çıkmadı..

Cevap Yaz
0
0
beyza_gunes_71697 (Amatör) | 13 Ağustos 2015, 00:29

şehrin azizleri filminde ne tatlıydı

Cevap Yaz
0
1
cokomel9 (Figuran) | 10 Mayıs 2014, 15:33

hala çok eski filmleriyle hatırlıyor olmamız cast oluşturan ekiplerin ayıbı. çok daha fazla filmde yer alabilirdi özellikle en aktif dönemi olan 2000 lerde ve şehrin azizlerini çektiği dönem ve sonrasında. ayrıca dexter dizisinin son sezonunda özel detektiflik bürosu sahibi elway'i oynayan ve kimsenin orda tanıyamadığı oyuncudur :) 10 sene önce çok yakışıklı olup 10 sene sonraki yüzündeki değişimden dolayı kimse tanıyamamıştır ama şehrin azizlerindeki haliyle hafızalarda hep duracaktır...

Cevap Yaz
0
3
cokomel9 (Figuran) | 21 Mayıs 2014, 14:50

evet hala yaşıyor olan eski ve çok kaliteli oyuncuların olması ve filmlerde görebilmemiz büyük şans gerçekten. tabi ki herşey deişiyor yenileniyor kabul ediyoruz ama kalitesiz şeyleri de yutturmaya kalkmasınlar. erkekler bir derece kadın oyuncular asıl tam bir facia. iyi oyuncular da var ama çou çöp. özellikle filmlerde tüm erkeklerden bile uzun boylu, üstelik rol kabiliyeti sıfır, sadece kaşı gözü güzel diye(ki güzellik de herkese göre değişir,herkesin beğendiğini sanıp yanılıyorlar) ve dekoltenin dibine vurup filmde gezdirilen kadın tiplerinin bu kadar çok görünmelerini hiç sevmiyorum. resmen kirlilik. olmalı ama bu kadar da değil. bizi aşağılamaktan başka birşey değil. artık örümcek adamından tut da çocuk filmleri bile saçmalıklarla dolu... içimi döktüm iyi oldu...... :)

0
3
FbSinanSarp (Fenomen) | 21 Mayıs 2014, 08:52

O konuda kesinlikle haklısın devrem. Devrem diyorum yaş itibari ile 1980 li yılların çocuklarıyız. Yeni nesil sanatçılara bende ısınamadım. Bir Al Pacino ustaya bakıyorum bir Lawrence Oliver bir Clark Cable bir Marlon Brando liste uzar gider birde yeni nesil oyunculara bakıyorum arada dağlar kadar fark var. Sanırım elimizdekiler ile yetinmek zorundayız gerçi Al Pacino usta yaşıyor onunda değerini bilmek şart.

0
1
cokomel9 (Figuran) | 20 Mayıs 2014, 22:43

benim serzenişimin sebebi kesinlikle en popüler olduğu dönemde şu anda olduğu gibi holywood'da bize dayatılan bazı aslında pek de yetenekli olmayan oyuncular yerine oynaması gerektiğini düşündüğüm için. yoksa kesinlikle giderek daha düşük bütçeli filmlerde oynadıklarına katılıyorum. hep üst düzey yapımlar olamaz zaten ama 5 dakika gözüküp çıktığı ve ana yan rolde olduğu filmler total sayıdan ziyade beni ilgilendiriyor. daha yetenekli oyuncular var mıdır vardır ama ben onların holywood'un ticari çarkına göre akıllıca iş yaptıkları için biraz da var olduklarını düşünüyorum. mesela yeri gelmişken bradley cooper'a bi türlü alışamadım. ağzıyla kuş tutsa yok benim için. bir an önce kamera arkasına geçsin :)

0
2
FbSinanSarp (Fenomen) | 20 Mayıs 2014, 18:08

Daha düne kadar saw filminde boy gösterdi ayrıca çoğu sanatçı eski filmleriyle anılır zira eski yapımlar yeni yapımlardan kat be kat kaliteli. Bunlar cast ekibinin suçu değil sanatçıların suçu nedeni eskiden sadece kaliteli yapımlarda oynayan sanatçılar şimdiler de nerede düşük bütçeli filmler var onlar da boy gösteriyorlar sadece bu sanatçı için geçerli değil Val Kilmer,Christian Bale,Cuba Cooding jr. gibi. Ayrıca zaten toplamda 97 küsur film ve dizide boy göstermiş bence gayet fazla

0
2
Görüşleriniz